Щоб крихітки дихали. Вінниця
Щоб крихітки дихали. Вінниця
Завершений

Щоб крихітки дихали. Вінниця

Проєкт здійснює
Розпочато: 23.05.2018
Вінниця
Завершений
Всього зібрано
35953,18 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
35953,18 грн.

Згідно із сучасним визначенням Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), недоношеною вважається дитина, народжена на терміні вагітності до 37 повних тижнів, і має всі ознаки недорозвиненості органів. У разі значної незрілості життєво важливих систем новонародженого, він відразу після народження потрапляє у відділення дитячої реанімації.

Тут малюки лежать в спеціальних кувезах, закритих прозорими ковпаками з чотирма отворами – по два з кожного боку (для лікувальних маніпуляцій). Всі кувези забезпечені апаратами штучної вентиляції легенів. Діти, у яких відсутній або слабко виражений смоктальний рефлекс, перші кілька тижнів отримують їжу (оптимально – підігріте материнське молоко, іноді із спеціально підібраними добавками) через назогастральний зонд. У кувезі підтримується постійна температура (адже небезпека представляє не тільки переохолодження, але і перегрів) і вологість повітря (близько 60%), щоб у дитини не висихали слизові оболонки. Іноді кувези забезпечені водяними матрацами, які наближають умови до перебування в амніотичній рідині. За допомогою численних трубок та проводів дитина приєднана до моніторів, крапельниць та інших апаратів, що контролюють її пульс, температуру і дихання, регулярно проводять аналізи крові, що вводить необхідні ліки й виконують безліч інших важливих функцій.

Якщо показники, що реєструються цими приладами, небезпечно відхиляються від норми, лунає сигнал тривоги. Реанімаційні процедури не обмежуються штучною вентиляцією легенів і подачею їжі через зонд. Діти, що народилися передчасно, наражаються на небезпеку розвитку різних ускладнень, більшість з яких за сучасного розвитку неонатальної реанімації можна запобігти або вилікувати.

Медичний відсмоктувач – один із незамінних апаратів, який використовується в дитячій реанімації. Він призначається для видалення під час лікування частинок тканин, рідин, а також газів. Його можна застосувати для відсмоктування секрету з легких дитини.

В наш фонд звернулася Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня, яка просить усіх небайдужих придбати електровідсмоктувач для відділення неонатології, де кожен день рятуються життя маленьких недоношених крихіток.

Кожна ваша гривня – внесок в розвиток здорового покоління!

Цей проєкт було відмінено, зібрана сума становить 35953.18 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проєкту.

ID: 4078
Підтримали
Благодійна допомога
27.03.2020 19:18
51,01 грн.
Благодійна допомога
16.03.2020 21:29
555,00 грн.
Благодійна допомога
28.02.2020 20:26
550,00 грн.
Благодійна допомога
14.02.2020 21:40
500,00 грн.
Andrew Vakarchuk
02.02.2020 15:18
100,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Здоровий зір для дітей!
Підтримати
Здоров'я
Здоровий зір для дітей!
У відділення дитячої офтальмології та мікрохірургії лікарні "Охматдит" необхідний портативний автокерато…
Київський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Київський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Центр "ЄВА" потребує допомоги. Частина 2
Підтримати
Здоров'я
Центр "ЄВА" потребує допомоги. Частина 2
"ЄВА" – це центр оздоровлення дітей та отримання послуг реабілітації з можливістю відпочинку та соціаліз…
Допоможи Саші перемогти в битві за життя
Підтримати
Здоров'я
Допоможи Саші перемогти в битві за життя
Упродовж останнього року стан Саші погіршився: майже щомісяця вона потрапляє у стаціонар і проходить дов…
Показати всі