Щоб тиша не була вічною
Щоб тиша не була вічною
Активний

Щоб тиша не була вічною

Проєкт здійснює
Розпочато: 05.08.2025
Дніпро
Активний
Залишилось зібрати
140103,00 грн.
Зібрано у відсотках
41%
Потрібно зібрати
239867,00 грн.

Максим не чує вибухів, але відчуває вібрації будинку й дуже лякається. Він та його родина – переселенці з Донецької області. У Максима двостороння сенсоневральна втрата слуху.

До 3,5 років хлопчик говорив окремі слова, часто не відгукувався на ім'я. Після видалення аденоїдів він так і не заговорив.

У червні 2023 року в київському Інституті отоларингології Максимові діагностували двосторонню глухоту. Тоді батьки купили сину слухові апарати. Але за 2 роки вони вийшли з ладу: слабке шумозаглушення, неякісне розпізнавання мовлення – дитині складно вчитися, розуміти та говорити.

Зараз Максиму 5 років, він живе з батьками у Дніпрі, куди родина змушена була переїхати з рідного селища Бойківське Кальміуського району Донецької області.

Максимко ходить у приватний садок, який працює за системою Монтессорі. Він регулярно займається з логопедом, сурдопедагогом і нейропсихологом. Хлопчик вміє рахувати до двадцяти, намагається говорити фразами, вчить алфавіт, але йому важко розпізнавати звуки. Його мовленнєвий розвиток відповідає рівню трирічної дитини, але Максим щосили старається зрозуміти, що йому говорять, щоб спілкуватися з іншими дітьми.

Максимко любить кататися на велосипеді, захоплюється спортивною гімнастикою, грає у футбол. Він любить слухати музику та мріє про власний квадроцикл. Щоб розвиватися, йому необхідно почути світ, але без якісних слухових апаратів хлопчик залишається в тиші.

У дніпровському лікувально-діагностичному центрі "Слух-сервіс" Максиму дібрали сучасні слухові апарати Oticon Opn Play на обидва вуха. Для сім'ї, де працює лише батько, їхня вартість – це непідйомна сума. Мама повністю присвятила себе турботі про сина.

Ми дуже просимо підтримати Максимчика. Кожна ваша гривня – це внесок у його майбутнє. Давайте разом подаруємо дитині можливість чути!

Повне ім’я: Стефанішин Максим Олександрович, 24.11.2019 р.
Місто: Дніпро
Діагноз: двостороння сенсоневральна втрата слуху, хронічний двосторонній кохлеїт
ID: 10444
Підтримали
113
Середній донат
200 грн.
ТОП-донат
30000 грн.

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
17.02.2026 21:44
335,00 грн.
Благодійна допомога
07.02.2026 23:16
400,00 грн.
Благодійна допомога
07.02.2026 20:42
50,00 грн.
Благодійна допомога
24.01.2026 15:39
200,00 грн.
Благодійна допомога
07.01.2026 18:12
300,00 грн.
Усі донори
Схожі проєкти
Максим продовжує боротися. 2
Підтримати
Здоров'я
Максим продовжує боротися. 2
10-річний Максим продовжує боротьбу з хворобою за своє здоровʼя, адже у нього ДЦП, недорозвинення мовлен…
COVID спровокував загострення хвороби
Підтримати
Здоров'я
COVID спровокував загострення хвороби
Ростислав бореться одразу з двома тяжкими аутоімунними захворюваннями: хронічним гломерулонефритом та цу…
СвіТи: психосоціальна  підтримка підлітків
Підтримати
Здоров'я
СвіТи: психосоціальна підтримка підлітків
Підлітки, які вчилися онлайн останні кілька років, сьогодні вперше виходять у великі аудиторії, гуртожит…
Врятувати сина нашого захисника
Підтримати
Здоров'я
Врятувати сина нашого захисника
Коли Даниїл потрапив у реанімацію, лікар сказав батькам: "Стан важкий, але дитина тримається мужньо. А в…
Показати всі