ЩВ: Подаруй казку дорослим малим
ЩВ: Подаруй казку дорослим малим

ЩВ: Подаруй казку дорослим малим

Розпочато: 19.11.2019
Харків
Завершений
Всього зібрано
1159,51 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
1159,51 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Нас звати Короп Анастасія та Власенко Кристина, ми студентки 4-го курсу соціологічного факультету університету імені В.Н.Каразіна. Навчаємося ми за фахом соціальний робітник та управлінець. З кожним роком, ми розуміємо, що в наші країні є чи немало проблем, які потребують вирішення, іноді навіть екстреного втручання, але все це можна виправити завдяки налагодженої роботи держави та усього суспільства. Ми дуже хочемо, аби наша країна не знала, що таке гострі соціальні проблеми, щоб люди жили щасливо та в добробуті ! Сьогодні ми підтримуємо самотніх стареньких з клубу «Друга молодість»! Приєднуйтесь!

Нас звати Короп Анастасія та Власенко Кристина, ми студентки 4-го курсу соціологічного факультету університету імені В.Н.Каразіна. Навчаємося ми за фахом соціальний робітник та управлінець. З кожним роком, ми розуміємо, що в наші країні є чи немало проблем, які потребують вирішення, іноді навіть екстреного втручання, але все це можна виправити завдяки налагодженої роботи держави та усього суспільства.
Ми дуже хочемо, аби наша країна не знала, що таке гострі соціальні проблеми, щоб люди жили щасливо та в добробуті ! Сьогодні ми підтримуємо самотніх стареньких з клубу «Друга молодість»! Приєднуйтесь!

Відчуй себе справжнім чарівником! Це зовсім не важко, та буває не тільки в казках.Проект «Подаруй казку дорослим малим» спрямований на допомогу учасникам клубу «Друга молодість» - людям похилого віку, які залишилися самотніми, навіть маючи дітей та онуків.

Пам’ятаєш, як ти радів солодощам, які знаходив під ялинкою? Ми можемо разом із тобою зробити такими ж щасливими і учасників клубу «Друга молодість», подарувавши їм усе необхідне для солодкого святкового застілля.

Нам потрібна ця допомога, тому що, нажаль, цього року донор, який з 2001 року фінансував роботу Клубу, зупинив фінансування, та усі затрати Фонд покриває самостійно. Через це не вистачає коштів на такі здавалось б прості речі, як чай, печиво та цукерки.

Кожна людина потребує уваги та спілкування, наші бабусі та дідусі дуже радіють, коли ми навідуємо їх, привозимо гостинці, сідаємо за стіл та спілкуємося про усе на світі. Так і нашим клубникам дуже хочеться мати змогу заварити собі чай, взяти смаколики та приємно провести час із своїми друзями по клубу. Як буде гарно, коли ми завершимо проект, назбираємо гроші та реалізуємо їхнє бажання!

Мабуть ви задаєтеся питанням, чому ми обрали саме цей напрямок проекту? Нажаль, усі ми знаємо, що літнім людям приділяють дуже мало уваги, іноді про них забувають навіть рідні діти та онуки, тому вони шукають підтримку саме в таких місцях, як клуб «Друга молдість», де можуть відчути себе потрібними, жвавими, де мають змогу брати участь в різних заходах, святкувати свій День народження, та навіть Новий рік. ЦІ люди – наша історія. Вони робили та роблять усе щоб нам було гарно жити, тому зараз настав наш час зробити приємне для них!

ID: 5627

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
17.12.2019 10:48
152,75 грн.
Благодійна допомога
09.12.2019 21:16
500,00 грн.
Благодійна допомога
03.12.2019 12:48
101,96 грн.
сім'я Качур
02.12.2019 22:09
50,00 грн.
Благодійна допомога
02.12.2019 13:28
100,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Подаруй літнім людям можливість вижити. 2
Підтримати
Соціальна допомога
Подаруй літнім людям можливість вижити. 2
Знедолені і беззахисні, такими бувають не тільки діти… Для вразливих груп населення – людей похилого вік…
Марафон Добра #гастропак
Підтримати
Соціальна допомога
Марафон Добра #гастропак
Під час пандемії багато українських родин, які виховують дітей з інвалідністю, переселенці, багатодітні …
Щира допомога – допомога від щирого серця
Підтримати
Соціальна допомога
Щира допомога – допомога від щирого серця
Скарбничку "Щира допомога" відкрито на добрі справи в підтримку дітей та їх батьків, які опинилися в тяж…
Мистецький простір для людей похилого віку
Підтримати
Соціальна допомога
Мистецький простір для людей похилого віку
На базі ХОБФ "Карітас" створено Центр дозвілля для літніх людей. Серед наших поважних відвідувачів не ті…
Показати всі