ЩВ: Подаруй казку дорослим малим
ЩВ: Подаруй казку дорослим малим

ЩВ: Подаруй казку дорослим малим

Розпочато: 19.11.2019
Харків
Завершений
Всього зібрано
1159,51 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
1159,51 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Нас звати Короп Анастасія та Власенко Кристина, ми студентки 4-го курсу соціологічного факультету університету імені В.Н.Каразіна. Навчаємося ми за фахом соціальний робітник та управлінець. З кожним роком, ми розуміємо, що в наші країні є чи немало проблем, які потребують вирішення, іноді навіть екстреного втручання, але все це можна виправити завдяки налагодженої роботи держави та усього суспільства. Ми дуже хочемо, аби наша країна не знала, що таке гострі соціальні проблеми, щоб люди жили щасливо та в добробуті ! Сьогодні ми підтримуємо самотніх стареньких з клубу «Друга молодість»! Приєднуйтесь!

Нас звати Короп Анастасія та Власенко Кристина, ми студентки 4-го курсу соціологічного факультету університету імені В.Н.Каразіна. Навчаємося ми за фахом соціальний робітник та управлінець. З кожним роком, ми розуміємо, що в наші країні є чи немало проблем, які потребують вирішення, іноді навіть екстреного втручання, але все це можна виправити завдяки налагодженої роботи держави та усього суспільства.
Ми дуже хочемо, аби наша країна не знала, що таке гострі соціальні проблеми, щоб люди жили щасливо та в добробуті ! Сьогодні ми підтримуємо самотніх стареньких з клубу «Друга молодість»! Приєднуйтесь!

Відчуй себе справжнім чарівником! Це зовсім не важко, та буває не тільки в казках.Проект «Подаруй казку дорослим малим» спрямований на допомогу учасникам клубу «Друга молодість» - людям похилого віку, які залишилися самотніми, навіть маючи дітей та онуків.

Пам’ятаєш, як ти радів солодощам, які знаходив під ялинкою? Ми можемо разом із тобою зробити такими ж щасливими і учасників клубу «Друга молодість», подарувавши їм усе необхідне для солодкого святкового застілля.

Нам потрібна ця допомога, тому що, нажаль, цього року донор, який з 2001 року фінансував роботу Клубу, зупинив фінансування, та усі затрати Фонд покриває самостійно. Через це не вистачає коштів на такі здавалось б прості речі, як чай, печиво та цукерки.

Кожна людина потребує уваги та спілкування, наші бабусі та дідусі дуже радіють, коли ми навідуємо їх, привозимо гостинці, сідаємо за стіл та спілкуємося про усе на світі. Так і нашим клубникам дуже хочеться мати змогу заварити собі чай, взяти смаколики та приємно провести час із своїми друзями по клубу. Як буде гарно, коли ми завершимо проект, назбираємо гроші та реалізуємо їхнє бажання!

Мабуть ви задаєтеся питанням, чому ми обрали саме цей напрямок проекту? Нажаль, усі ми знаємо, що літнім людям приділяють дуже мало уваги, іноді про них забувають навіть рідні діти та онуки, тому вони шукають підтримку саме в таких місцях, як клуб «Друга молдість», де можуть відчути себе потрібними, жвавими, де мають змогу брати участь в різних заходах, святкувати свій День народження, та навіть Новий рік. ЦІ люди – наша історія. Вони робили та роблять усе щоб нам було гарно жити, тому зараз настав наш час зробити приємне для них!

ID: 5627
Підтримали
Благодійна допомога
17.12.2019 10:48
152,75 грн.
Благодійна допомога
09.12.2019 21:16
500,00 грн.
Благодійна допомога
03.12.2019 12:48
101,96 грн.
сім'я Качур
02.12.2019 22:09
50,00 грн.
Благодійна допомога
02.12.2019 13:28
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Садові інструменти для Бабанської школи-інтернату
Підтримати
Соціальна допомога
Садові інструменти для Бабанської школи-інтернату
Зараз на подвір'ї Бабанської школи-інтернат лунає дитячий сміх, розмови вчителів та кружляє осіннє листя…
Побутова хімія для сімей у скруті
Підтримати
Соціальна допомога
Побутова хімія для сімей у скруті
У зв’язку з пандемією коронавірусу та викликаними нею соціально-економічними наслідками значно погіршила…
Новорічне тепло для стареньких
Підтримати
Соціальна допомога
Новорічне тепло для стареньких
У новорічні свята люди похилого віку гостро відчувають потребу в увазі та турботі, особливо душевне тепл…
Подаруй сироті сім’ю
Підтримати
Соціальна допомога
Подаруй сироті сім’ю
«Сьогодні ми стали батьками однієї чарівної маленької дівчинки, народженої серцем, - Антонінкі» - так по…
Показати всі