Новости
Світлана
БФ "Помагаєм"
28.04.2022 18:59
272 перегляди
![](https://dobro-media-prod.s3-eu-west-1.amazonaws.com/staticfiles/posts/2022/04/28/banners/279020906_4897632977022391_2825859513340944488_n.jpg.840x500_q85_box-0%2C62%2C1848%2C1162_crop_detail.jpg)
За 2 місяці війни Шелтер прийняв 2 294 людей. Ми забезпечуємо функціонування Шелтеру продуктами, господарчими товарами, засобами гігієни та речами. На їжу не скаржився ще ніхто. Всі наголошують на тому, що готують смачно, і порції достатні. А ми радіємо, коли чуємо відгуки, бо це дуже важливо - щоб у невеличкому селі, де магазинів небагато, люди були ситі. Від усієї душі дякуємо МБФ «Українська Біржа Благодійності» за фінансову підтримку!