SignBot – чат-бот для людей із порушеннями слуху
SignBot – чат-бот для людей із порушеннями слуху

SignBot – чат-бот для людей із порушеннями слуху

Проєкт здійснює
Розпочато: 08.10.2025
Україна
Активний
Залишилось зібрати
32932,39 грн.
Зібрано у відсотках
34%
Потрібно зібрати
50000,00 грн.

Допоможіть створити SignBot – голос для жестової мови.
Уявіть, що ви не чуєте, але хочете сказати важливі слова – у банку, лікарні, магазині чи навіть вдома. Люди із порушеннями слуху щодня стикаються з мовним бар’єром, який можна подолати технологіями. SignBot – це чат-бот, що перекладає жестову мову в текст і навпаки. Він стане містком розуміння між тими, хто чує, і тими, хто спілкується жестами.

Навіщо потрібна ваша допомога?
Щоб створити простий та безкоштовний чат-бот у Telegram та провести тестування з користувачами по всій Україні.

Хто реалізує проєкт?
Благодійний фонд Hello, Ukraine спільно з українською ІТ-комапнією Incode Group.

Як працюватиме чат-бот?
Користувач зможе ввести в чаті у Telegram слово чи фразу, яку хоче перекласти українською жестовою мовою та у відповідь отримає відео з перекладом. У першій версії до перекладу будуть доступні базові слова та фрази, як-от привітання, подяка, уточнення щодо потреб людини. Пілотну версію протестує 100 людей, а потім чат-бот стане у вільному доступі для користувачів Telegram.

Ваша підтримка змінює життя. Кожен донат – це крок до світу без бар’єрів. Підтримайте SignBot! Разом ми зробимо мову зрозумілою для всіх.

ID: 10490
Підтримали
25
Середній донат
300 грн.
ТОП-донат
4328 грн.

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
20.07.2026 22:25
183,65 грн.
Благодійна допомога
04.07.2026 09:18
480,79 грн.
Paul Zavorotnikov
23.06.2026 09:35
7,00 грн.
Благодійна допомога
13.06.2026 09:13
132,17 грн.
Благодійна допомога
15.05.2026 16:17
15,00 грн.
Усі донори
Схожі проєкти
Простір можливостей для молоді з інвалідністю
Підтримати
Освіта та наука
Простір можливостей для молоді з інвалідністю
Наша організація працює із молоддю з психічними та комплексними порушеннями, створивши Центри денної зай…
Віночок, що повертає відчуття дитинства
Підтримати
Освіта та наука
Віночок, що повертає відчуття дитинства
Ми збираємо кошти на творчі матеріали та серії майстер-класів для 30-40 дітей в складних життєвих обстав…
Безперервна турбота для особливих дітей
Підтримати
Освіта та наука
Безперервна турбота для особливих дітей
Благодійний фонд "Мрію жити" на базі інклюзивного центру надає безоплатну соціальну послугу денного догл…
Діти мріють навчатися професій. 3
Підтримати
Освіта та наука
Діти мріють навчатися професій. 3
Двічі на тиждень у стінах нашого фонду підлітки зустрічаються в теплому просторі, щоб під керівництвом н…
Показати всі