Сильний та відважний
Сильний та відважний
Завершений

Сильний та відважний

Проєкт здійснює
Розпочато: 19.12.2018
Івано-Франківська обл.
Завершений
Всього зібрано
1524433,23 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
1524433,23 грн.

UPD: cума збільшена, аби активувати всі платежі, що надійшли на проєкт через банк. "Будь сильним та відважним, не бійся й не лякайся…", – наспівує Денис собі. Чи мамі з татом? А може всім дітям, які, як і він, потрапили в тенета страшної хвороби? 2 роки тому в маленького жвавого хлопчика виявили лейкемію. Більше року тривало лікування, дитина перенесла 18 курсів хіміотерапії з тяжкими ускладненнями. А нещодавно стався рецидив, і тепер його єдиний шанс – це пересадка кісткового мозку від нерідного або гаплоідентичного донора.

Денис родом із села Яворів Івано-Франківської області. Зараз йому 5 років. Він обожнює музику – постійно підспівує і підтанцьовує Дзідзьо чи Монатіку. А іноді виводить молитви – він знає їх чимало. Здається, що хлопчик співає, щоб забути про хворобу, пункції, бласти, тромбоцити і інші дивні слова, які йому довелось пізнати у свої ранні роки. Денису було лише 3 роки, коли поставили діагноз "лейкемія", і він потрапив у відділення інтенсивної хіміотерапії лікарні "ОХМАТДИТ". Мегадозова хіміотерапія, яку призначили малому, викликала тяжку реакцію: почалась інтоксикація, були вражені всі внутрішні органи, надмірно збільшилась селезінка, і її довелось видаляти.

Упродовж місяця Денисові робили опромінення головного мозку. А потім ще 13 місяців малий проходив хіміотерапію. Усього Денис прийняв 18 курсів! На жаль, лікування не принесло очікуваного виліковування. Через рік хлопчик знову заслаб, і аналізи показали, що хвороба повернулась – стався рецидив. У таких випадках необхідна пересадка кісткового мозку від нерідного або гаплоідентичного родинного донора. Ще кілька місяців тому, до ліквідації Центру дитячої гематології і трансплантації кісткового мозку, гапло-ТКМ можна було зробити в Україні, однак зараз єдина можливість – шукати порятунку за кордоном.

Вартість такого лікування в Італії становить понад 150 000 євро. Батьки подали документи в МОЗ, однак там велика черга, і невідомо, коли будуть кошти, щоб оплатити рахунок клініки за дитину. Стан Дениса не дозволяє чекати так довго. Кожен втрачений день віднімає шанси на успішне лікування. Зараз ми можемо зібрати кошти на оплату 30% вартості і відправити дитину в клініку якнайшвидше. Зараз ми плануємо зібрати на УББ 1 500 000 грн.

Допомогти Денисові можна, надіславши смс на номер 88007, що існує саме для того, аби вирішувати гострі проблеми дорослих та дітей, які опинилися між життям та смертю. Після відправки SMS на номер 88007, 5 гривень з вашого рахунку перераховуються на проєкт "Сильний та відважний". Подробиці тут.

 

ПІБ: Кіщук Денис Петрович, 04.09.2013 р.

Місто: Яворів, Івано-Франківська обл.

Діагноз: гостра мієлоїдна лейкемія, група високго ризику, перший пізній рецидив

ID: 4686
Підтримали
Благодійна допомога
28.01.2019 22:59
203,92 грн.
Благодійна допомога
28.01.2019 22:54
101,96 грн.
Благодійна допомога
26.01.2019 18:16
700,00 грн.
Благодійна допомога
26.01.2019 14:41
101,96 грн.
Благодійна допомога
24.01.2019 16:10
71,37 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Розшукуємо чарівників Діанки! 5
Підтримати
Здоров'я
Розшукуємо чарівників Діанки! 5
Ця чарівна дівчинка – підопічна нашого благодійного фонду вже багато років. Вона мешкає у Києві разом із…
Маша бігає лише в мріях
Підтримати
Здоров'я
Маша бігає лише в мріях
Родина маленької Марії Левчук просить допомогти в зборі коштів на відновлення донечки, яка народилася пе…
Допоможіть дихати дітям із муковісцидозом!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть дихати дітям із муковісцидозом!
Завдяки цьому проєкту ми придбаємо апарат SIMEO, призначений для значного полегшення симптомів муковісци…
Донорська кров рятує життя!
Підтримати
Здоров'я
Донорська кров рятує життя!
Завдяки проєкту ми закупимо рефрижераторну центрифугу для розділення компонентів крові в Кіровоградську …
Показати всі