Сирітки варті кращого майбутнього-2
Сирітки варті кращого майбутнього-2
Завершений

Сирітки варті кращого майбутнього-2

Проект здійснює
Розпочато: 31.03.2016
Хмельницький
Завершений
Всього зібрано
10000,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
10000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Тому, хто хоча б раз побував у сиротинці чи притулку, добре відоме це щімке відчуття жалю разом із власною безпорадністю, коли усвідомлюєш, що просто не знаєш як, чим допомогти, з чого починати, аби зробити реальність цих знедолених діток бодай трохи радіснішою, яскравішою, аби вони також змогли відчути неповторну безтурботність дитинства, відчути, що про них піклуються, що й вони, як інші діти, що мають тата й маму, є потрібними комусь у цьому світі.

 

Зрозумілим є те, що окрім харчування, одягу та навчання, що їм забезпечує держава, діти у притулках та сиротинцях потребують елементарного людського тепла, бо ж не мали щастя відчути це у власних сім’ях, від мами чи тата, уваги до їхніх маленьких потреб, дитячих почуттів, успіхів та переживань. Страшно, коли маленька, беззахисна людина, лягаючи щовечора в холодне ліжечко у величезній казенній кімнаті, не має кому розповісти про день, що минув, про свої радощі та прикрощі, не має з ким порадитися чи попросити про допомогу. Ми, дорослі, звісно ж, знаючи про це, можемо зробити дві речі: намагатися відгородитися від думок про цих дітей, говорячи собі: «Що я один можу зробити, адже таких дітей багато. Можливо, про них подбає держава чи якісь багаті люди…» або ж спробувати допомогти, кожен у міру власних можливостей, внісши свій невеликий вклад у справу порятунку від щоденної, жахаючої самотності та безперспективності, цих покинутих і, якщо дивитися правді у вічі, нікому не потрібних дітей.

Ми обираємо саме цей шлях. Все ж є люди, організації, що переймаються долею таких, чи не найбільш вразливих на сьогодні, наших маленьких співгромадян. Однією з таких структур є Хмельницький благодійний фонд «Карітас», що впродовж певного часу співпрацює з Хмельницьким обласним Центром соціально-психологічної реабілітації дітей «Подолянчик», або ж, іншим словом, - притулком. У цьому закладі перебувають дітки від 2 років, що були вилучені з кризових родин, де їхньому життю та здоров’ю загрожувала небезпека, де батьки зловживали алкоголем чи наркотиками, де діти піддавалися жорстоким щоденним тортурам чи змушені були жебракувати, аби не померти з голоду, або ж з причини втрати батьків. Одним із напрямків нашої діяльності у притулку, яка є надзвичайно важливою для реабілітації та розвитку дітей, що тут перебувають, є забезпечення занять дітей у театрально-хореографічній студії, які проводить досвідчений, висококваліфікований спеціаліст, якого діти встигли щиро полюбити та прив’язатися до нього. Заняття даними видами мистецтва майже одразу дає свої результати: діти з заляканих, нерішучих, часом агресивних та некерованих, схожих на диких звіряток істот, стають більш відкритими, довірливими, набувають впевненості в собі та вчаться знову вірити людям та світу. Лікуються їхні душевні рани, відбувається зцілення мистецтвом за посередництвом людини, яка є для них авторитетом, якій вони довіряють.

Однак на сьогодні виникла проблема з відсутністю коштів для подальшого фінансування студії на базі притулку. Тож звертаємося до всіх, хто відчуває в собі потребу долучитися, зробити свій посильний вклад у справу поліпшення щоденного життя обділених долею та любов’ю дітей, аби не зачерствіли наші серця, і кожен з нас, у міру власних можливостей, допоміг їм. Кожна гривня, пожертвувана на цю справу, є важливою, адже, зібравши разом усі наші, навіть невеликі, внески, ми зможемо здійснити мрію 40 діток у притулку, розфарбувавши їхнє життя у веселкові барви дитинства!

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Георгій Георгій
06.07.2016 08:34
384,00 грн.
Анонімна допомога
05.07.2016 23:36
50,00 грн.
Анонімна допомога
04.07.2016 23:44
20,00 грн.
Анонімна допомога
04.07.2016 22:24
10,00 грн.
Анонімна допомога
04.07.2016 11:59
300,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Освіта та наука
Моя мова. Онлайн платформа вивчення української
Інноваційний проект від Української Біржі Благодійності, LINGVA SKILLS та Українського Інституту Майбутн…
Підтримати
Освіта та наука
Скарбничка категорії Освіта та наука
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на підтримку різноманітних освітніх, навчальних та наукових проектів, які …
Підтримати
Освіта та наука
Небезпечні дорожні таємниці
Дехто вважає, що правила дорожнього руху мають знати лише водії транспортних засобів. Але, ц…
Підтримати
Освіта та наука
Зовсім не страшна книга
Як жити після виписки з лікарні "за місцем проживання"? Як підготувати дім до приїзду хворого? Чи доступ…
Показати всі