Сирота з великим серцем
Сирота з великим серцем
Завершений

Сирота з великим серцем

Проєкт здійснює
Розпочато: 24.09.2018
Херсонська обл.
Завершений
Всього зібрано
8000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
8000,00 грн.

Спорт – це все життя 16-річного хлопчика-сироти, який від народження бореться з купою виснажливих діагнозів, найгірші із яких – ДЦП та спастична диплегія. Спастична диплегія – це найпоширеніший різновид церебрального паралічу, саме він вразив Мішу. Руку і ноги хлопця зводить від напруги, скелет росте, а м’язи – ні, викривлюється хребет, деформуються суглоби. Це щоденний нестерпний біль. Та наш підопічний, хоча зі світлин так спершу і не скажеш, надзвичайно сильний та вольовий. Таким його зробило життя в інтернатній системі, куди він потрапив одразу з пологового.

Спорт – це все життя 16-річного хлопчика-сироти, який від народження бореться з купою виснажливих діагнозів, найгірші із яких – ДЦП та спастична диплегія. Спастична диплегія – це найпоширеніший різновид церебрального паралічу, саме він вразив Мішу. Руку і ноги хлопця зводить від напруги, скелет росте, а м’язи – ні, викривлюється хребет, деформуються суглоби. Це щоденний нестерпний біль. Та наш підопічний, хоча зі світлин так спершу і не скажеш, надзвичайно сильний та вольовий. Таким його зробило життя в інтернатній системі, куди він потрапив одразу з пологового.

Міша – дуже чуйний і добрий хлопчик, він завжди приходить на поміч діткам, яким не пощастило більше, ніж йому, бо вони прикуті до інвалідних візочків. Він любить поратися по господарству, а ще майструвати: трудове навчання – його улюблений предмет.

Щоправда, від книжок хлопця теж частенько буває і за вуха не відтягнеш. Сам же Міша називає себе майбутнім ді-джеєм, пише музику і хоче колись об’їздити весь світ. Та це поки мрії. Наразі щодня хлопець бореться із недугою за кожен рух і крок, і хоча це забирає багато сил, результат себе виправдовує – Міша вміє ходити. Заняттям же спортом – метанням списа, штовханням ядра – він доводить собі і нам: має непоборне бажання скувати діагноз і жити повноцінно. Лікарі, яким ми показували Мішу, в один голос підтверджують: він дуже перспективний. Одначе аби його руки і ноги не зводило від напруги, хлопцеві потрібна системна реабілітація. Саме лікувальна гімнастика та корекційний масаж зможе йому допомогти знизити спастичність ніжок і тим самим вирівняти стопу, щоб Міша зміг повністю стати на ніжку і ходити рівно.

Хоч нам і не можна розміщувати детальну інформацію про дитину на зразок прізвища, дати та місця народження тощо, ми впевненні, що дитина потребує допомоги. Особисто ми знайомі з Мішею, організовували для нього обстеження, разом із супроводжувачами здійснили огляд усіма необхідними лікарями-спеціалістами. З лікарями вели діалоги на предмет лікування дитини, її реабілітації. Згідно зі статтею 226 та 229 СК України, особисті дані дитини з інтернатної системи мають бути збережені у таємниці і не повинні публікуватися. У статті 168 КК України вказані санкції щодо здійснення публікації особистих даних дитини. Але згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №905 від 08.10.2008 р., пункт 46 та 47 дозволяє розміщення фотографії, імені та статусу дитини.

Підтримайте Мишка!

 

Ім'я: Михайло

Діагноз: ДЦП, спастичний нижній парапарез із рухомими порушеннями

ID: 4463
Підтримали
Благодійна допомога
09.10.2018 20:59
485,92 грн.
Благодійна допомога
09.10.2018 20:45
101,96 грн.
Благодійна допомога
09.10.2018 20:04
3054,99 грн.
Благодійна допомога
09.10.2018 18:05
70,00 грн.
Благодійна допомога
09.10.2018 16:46
450,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допомога дітям з епілепсією
Підтримати
Здоров'я
Допомога дітям з епілепсією
Мета цього проєкту - придбати сучасний електронейроміограф в Дитячу Лікарню Святого Миколая
Термінова допомога "ОХМАТДИТу"
Підтримати
Здоров'я
Термінова допомога "ОХМАТДИТу"
Ми відкриваємо збір коштів на відновлення лікарні "ОХМАТДИТ", а саме забезпечення медичним обладнанням з…
Сертифікати на ліки самотнім літнім людям
Підтримати
Здоров'я
Сертифікати на ліки самотнім літнім людям
Підтримуючи цей проєкт будь-якою сумою, ви допомагаєте забезпечити необхідними ліками самотніх хворих лю…
Львівський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Львівський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Показати всі