Сирота з великим серцем
Сирота з великим серцем
Завершений

Сирота з великим серцем

Проєкт здійснює
Розпочато: 24.09.2018
Херсонська обл.
Завершений
Всього зібрано
8000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
8000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Спорт – це все життя 16-річного хлопчика-сироти, який від народження бореться з купою виснажливих діагнозів, найгірші із яких – ДЦП та спастична диплегія. Спастична диплегія – це найпоширеніший різновид церебрального паралічу, саме він вразив Мішу. Руку і ноги хлопця зводить від напруги, скелет росте, а м’язи – ні, викривлюється хребет, деформуються суглоби. Це щоденний нестерпний біль. Та наш підопічний, хоча зі світлин так спершу і не скажеш, надзвичайно сильний та вольовий. Таким його зробило життя в інтернатній системі, куди він потрапив одразу з пологового.

Спорт – це все життя 16-річного хлопчика-сироти, який від народження бореться з купою виснажливих діагнозів, найгірші із яких – ДЦП та спастична диплегія. Спастична диплегія – це найпоширеніший різновид церебрального паралічу, саме він вразив Мішу. Руку і ноги хлопця зводить від напруги, скелет росте, а м’язи – ні, викривлюється хребет, деформуються суглоби. Це щоденний нестерпний біль. Та наш підопічний, хоча зі світлин так спершу і не скажеш, надзвичайно сильний та вольовий. Таким його зробило життя в інтернатній системі, куди він потрапив одразу з пологового.

Міша – дуже чуйний і добрий хлопчик, він завжди приходить на поміч діткам, яким не пощастило більше, ніж йому, бо вони прикуті до інвалідних візочків. Він любить поратися по господарству, а ще майструвати: трудове навчання – його улюблений предмет.

Щоправда, від книжок хлопця теж частенько буває і за вуха не відтягнеш. Сам же Міша називає себе майбутнім ді-джеєм, пише музику і хоче колись об’їздити весь світ. Та це поки мрії. Наразі щодня хлопець бореться із недугою за кожен рух і крок, і хоча це забирає багато сил, результат себе виправдовує – Міша вміє ходити. Заняттям же спортом – метанням списа, штовханням ядра – він доводить собі і нам: має непоборне бажання скувати діагноз і жити повноцінно. Лікарі, яким ми показували Мішу, в один голос підтверджують: він дуже перспективний. Одначе аби його руки і ноги не зводило від напруги, хлопцеві потрібна системна реабілітація. Саме лікувальна гімнастика та корекційний масаж зможе йому допомогти знизити спастичність ніжок і тим самим вирівняти стопу, щоб Міша зміг повністю стати на ніжку і ходити рівно.

Хоч нам і не можна розміщувати детальну інформацію про дитину на зразок прізвища, дати та місця народження тощо, ми впевненні, що дитина потребує допомоги. Особисто ми знайомі з Мішею, організовували для нього обстеження, разом із супроводжувачами здійснили огляд усіма необхідними лікарями-спеціалістами. З лікарями вели діалоги на предмет лікування дитини, її реабілітації. Згідно зі статтею 226 та 229 СК України, особисті дані дитини з інтернатної системи мають бути збережені у таємниці і не повинні публікуватися. У статті 168 КК України вказані санкції щодо здійснення публікації особистих даних дитини. Але згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №905 від 08.10.2008 р., пункт 46 та 47 дозволяє розміщення фотографії, імені та статусу дитини.

Підтримайте Мишка!

 

Ім'я: Михайло

Діагноз: ДЦП, спастичний нижній парапарез із рухомими порушеннями

ID: 4463
Підтримали
panasenko84
09.10.2018 20:59
485,92 грн.
Благодійна допомога
09.10.2018 20:45
101,96 грн.
Благодійна допомога
09.10.2018 20:04
3054,99 грн.
Благодійна допомога
09.10.2018 18:05
70,00 грн.
Благодійна допомога
09.10.2018 16:46
450,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Допомога лікарням Слов’янська
Підтримати
Здоров'я
Допомога лікарням Слов’янська
Завдяки цьому проєкту ми закупимо медичне обладнання у 2 лікарні Словʼянська: в одну дефібрилятор та 5 ф…
"Галицька Свіжина" допомагає Незламним
Підтримати
Здоров'я
"Галицька Свіжина" допомагає Незламним
"Галицька Свіжина" приєднується до благодійної ініціативи разом з Lviv Croissants та Unbroken.
Бути поруч
Підтримати
Здоров'я
Бути поруч
16-річній дівчині, яку госпіталізували у відділення дитячої онкології разом з мамою, довго не могли вста…
Вірю, що зможу ходити! 10
Підтримати
Здоров'я
Вірю, що зможу ходити! 10
Тіночці Шпатаковській зараз 11 років, вона народилася в гіпоксії, внаслідок кисневого голодування у дівч…
Показати всі