Скільки разів підтягнешся?
Скільки разів підтягнешся?

Скільки разів підтягнешся?

Розпочато: 25.01.2013
Севастополь
Завершений
Всього зібрано
980,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
980,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Молодь Севастополя хоче бути найздоровішою і найсильнішою! Але як це зробити із нашою екологією і чималенькими цінами у тренажерних залах? Вихід є! Ми з вами можемо зробити так, аби у місті з'явився універсальний спортивний комплекс для воркаута (workout) - занять на вуличних тренажерах і снарядах. Мета цього проекту - зібрати гроші на його купівлю та установку.

Молодь повинна мати можливість активно і всебічно фізично розвиватися, адже у здоровому тілі і здоровий дух! Один зі шляхів отримати і те і інше - заняття на вуличних тренажерах, так званий воркаут (workout). Воркаут - це спортивний напрямок, що базується на вправах із власною вагою, у яких основний акцент йде на розвинення м'язів і витривалості тіла. Воркаут-тренування проходять просто на вулиці на звичайних турніках та брусах, знайомих нам з дитинства.

Основною проблемою цього спортивного напрямку в Севастополі є відсутність повнофункціонального спортивного комплексу, який дозволить шанувальникам воркаута придумувати нові елементи, удосконалювати старі. Розвивати не тільки силу, але й уяву, залучати до своїх лав усе більше активної молоді. Не те, щоб у місті не було жодного турніка. Просто спортмайданчики або ще залишилися з радянських часів і напівзруйновані, або організовані непродумано. Наприклад - на майданчику 6 турніків, але зовсім немає брусів, іноді щоб закінчити тренування спортсменам потрібно бігти на інший майданчик, до іншого «тренажеру».

Мета цього проекту - збір грошей на встановлення універсального комплексу снарядів у Гагарінському районі Севастополя, у дворі будинку за адресою Косарєва 14. Саме там, тому що район молодий, багато новобудов, плюс недалеко знаходиться 2 школи без належних спортивних майданчиків. Людей, що бажають займатися, в районі багато, а нормальної площадки для цього немає. Існує група активної молоді, яка захоплюється воркаутом, вона готова залучати до своїх лав нових членів, навчати їх і тренувати.

Цей проект було відмінено, зібрана сума становить 980 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проекту.

Звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Підтримали
Юрій Ткач
21.12.2013 15:51
50,00 грн.
Благодійна допомога
09.12.2013 04:13
20,00 грн.
Благодійна допомога
06.12.2013 12:33
200,00 грн.
Александр ДУ
28.11.2013 22:52
10,00 грн.
Благодійна допомога
25.11.2013 10:37
100,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Культура та спорт
Спорт без обмежень
Плавно підніматися на вершину гори, кататися на велосипеді, торкаючись ступнями до педалей, насолоджуват…
Підтримати
Культура та спорт
Безпечне середовище для заняття спортом
Напевно, кожен погодиться із твердженням, що найцінніше, що має людина – здоров’я. Середовище, в якому ж…
Підтримати
Культура та спорт
Скарбничка категорії «Культура та спорт»
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на проекти, заходи та ініціативи, мета яких - культурний та спортивний роз…
Показати всі