Служба порятунку бездомних-2
Служба порятунку бездомних-2

Служба порятунку бездомних-2

Розпочато: 26.10.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
5557,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
5557,00 грн.

Бездомні - це частина нашого суспільства. Повороти долі різки та непередбачувані. Чи не рідкісний випадок, коли людина ще вчора попивала теплий чай в своїй затишній квартирі, а вже завтра опинялася на вулиці, коли рідне для неї місто ставало чужим, холодним і злим. Звичайно, багато заганяють себе в цей безвихідний лабіринт самі, але це не означає, що бездомному, навіть якщо він власноруч занапастив своє життя, не потрібна допомога.

У суспільстві заведено вважати, що все бездомні - алкоголіки і дармоїди. Однак соціологічні дослідження показують, що 14% людей, які проживають на вулиці, зовсім не вживають алкоголь, а презирство до праці висловлюють лише 0,7% опитаних. Серед бездомних людей тільки близько 10% самі вибрали таке життя.

За зовнішнім виглядом ми сприймаємо їх як чужинців, але це наші співвітчизники та в такий стан людей призводить сукупність життєвих подій. Життя на вулиці неймовірно важке. Ночувати доводиться де попало, на вокзалі, в під'їздах, на лавочках. Постійно мучить почуття голоду, доводиться жебракувати, а це не сприяє самоповазі. Одяг від такого життя швидко стає брудним і треба десь шукати інший. Дуже сильно страждають ноги - людина весь час на ногах, змінного взуття немає - і починаються різні запалення. Втрачається мета в житті, нікуди піти. Вони просили про допомогу, але залишилися непочутими, тому втратили віру в те, що їм можуть допомогти. Але більшість людей при підтримці і наданні їм допомоги здатні встати на ноги і повернутися в хай і не легке, але повноцінне людське життя.

Як допомогти бездомному, щоб не нашкодити ні собі, ні йому?
Зателефонуйте на «гарячу» лінію 067-911-7-911, повідомте оператору про безпритульного, який потребує негайної допомоги. Отримавши виклик, екіпаж «Служби порятунку бездомних» вирушає на місце, де надає знедоленому первинну медичну та соціальну допомогу (гарячу їжу, одяг, взуття і т.п.) і при необхідності транспортує нужденного до нічліжки або в соціальний центр, де людина може пройти реабілітацію та повернутися до нормального життя.
Режим роботи «Служби порятунку бездомних»: щодня, без вихідних з 9:00 до 21:00. У період сильних морозів в разі потреби вводяться нічні зміни.

Щодня машина служби «з'їдає» до 16 літрів дизельного палива на виклики і патрулювання міста. Це основна стаття витрат. Допоможіть нам зібрати 10 147 грн і закрити цю статтю на грудень, щоб служба і далі могла виконувати свою благородну місію.

ID: 2613
Підтримали
Оля та Дмитро Богданович
28.11.2016 13:24
100,00 грн.
Благодійна допомога
24.11.2016 19:35
975,00 грн.
Благодійна допомога
24.11.2016 17:52
10,00 грн.
Благодійна допомога
21.11.2016 21:40
200,00 грн.
Благодійна допомога
20.11.2016 15:49
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Діти, яким потрібна ваша турбота
Підтримати
Соціальна допомога
Діти, яким потрібна ваша турбота
Завдяки проєкту ми забезпечимо ГО "Запорука майбутнього" в Одесі, під опікою якої знаходиться 320 сімей,…
Зігріємо людей у реанімації
Підтримати
Соціальна допомога
Зігріємо людей у реанімації
В умовах реанімації навіть постіль зношується швидко, адже змінювати і прати її доводиться дуже, дуже ча…
Продуктові набори для постраждалих від війни. 2
Підтримати
Соціальна допомога
Продуктові набори для постраждалих від війни. 2
Фундація Дім Рональда МакДональда продовжує передавати продуктові набори в критичні регіони. У рамках пр…
Порятунок потерпілих від насилля та війни
Підтримати
Соціальна допомога
Порятунок потерпілих від насилля та війни
Завдяки проєкту ми зможемо оплатити роботу 3 соціальних працівниць, які впродовж трьох місяців працювати…
Показати всі