Подаруй свято дітям Героїв 2
Подаруй свято дітям Героїв 2

Подаруй свято дітям Героїв 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 01.12.2023
Україна
Завершений
Всього зібрано
631535,3 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
631535,30 грн.

Ми всі з дитинства чекаємо на новорічно-різдвяні свята з особливою теплотою та нетерпінням. Саме цей чарівний час асоціюється та запам’ятовується на все життя як час див, подарунків, тепла та любові від рідних. Зараз, під час війни, ми всі зустрічаємо свята по-різному. Хтось далеко від рідних, які залишились в окупованих містах, хтось очікує повернення найрідніших людей з поля бою . Але, на жаль, є і ті, родини, які  вже не зможуть зібратися за святковим столом разом. Через війну багато українських сімей зустрілися з горем, яке змінило їх щасливе життя та життя їх дітей назавжди.

До війни Вероніка жила в щасливій родини: мама, тато та старший братик Єгор. Особливими і  довгоочікуваними для родини завжди  були новорічні свята, які проводили  вдома, з ялинкою, святковим  столом та мандаринками. І завжди були подарунки під ялинкою та сімейні фото, щоб свято залишилось у пам’яті. Наче мали передчуття, що треба цінувати час, проведений разом, та  фіксувати всі щасливі моменти, яких було так багато у мирному житті.  

Але з початком повномасштабного вторгнення життя родини повністю  змінилося. 15 вересня 2022 року родина Вероніки відчула страшний біль від звістки, яку отримала -  чоловік і батько двох дітей безвісти зник на війні. Втрата тата  глибоко вразила дітей - Єгора та Вероніку. Пройшло понад рік з того страшного дня, а сім’я і досі ще не може впоратися з відчаєм та намагається прийняти нові реалії життя. 

“Наша  сім’я ще продовжує проходити трансформацію. Є відчуття, що  час ніби зупинився, а діти ніби почали рости й змінюватись навпаки - швидше. За цей час вони дуже подорослішали, особливо старший син Єгор, він був першим, хто дізнався від мене про те, що сталося з батьком”, - розказує мама Вероніки. 

Вероніці  сказали,  що тато зник і не знають чи повернеться додому. Деякий час здавалося, що на дівчинку звістка  жодним чином  не вплинула, вона настільки глибоко заховала  свій біль та відчай про найріднішу людину, смерть якої дівчинка не могла сприйняти. А ще вірила та чекала, що одного дня буде дзвінок і все буде, як раніше.  Тільки через деякий час Вероніка  відкрилася,  бо вже не могла стримувати в собі  емоції  та сльози.  

Весь цей час у Вероніки була невелика таємниця, про яку вона нікому не розповідала. Вероніка завжди була дуже творчою дівчинкою, і зараз саме творчість допомагає їй впоратися з переживаннями та болем.  Вона стала більше плести з бісеру, почала в'язати й це дозволяє їй трохи заспокоїтися.

Цього року, як і раніше, Вероніка завчасно обрала подарунок:  хоче зв'язати теплий плед, який буде зігрівати холодними зимовими  вечорами. Але тепер маленька дівчинка, яка за рік дуже подорослішала, вже не чекає подарунка під ялинкою, бо перестала вірити в Санту. 

Багато сімей через війну залишилися без головної опори – чоловіка та батька,  а деякі з дітей взагалі стали сиротами. У такий складний  час дуже важливо мати поруч того, хто підтримує та допомагає. Для багатьох із них таку підтримку надає фонд «Діти Героїв», який допомагає дітям, що втратили батьків через війну.  Після смерті тата Вероніка стала підопічною фонду «Діти Героїв». 66% сімей, які знаходяться під опікою фонду «Діти Героїв», мають скрутне фінансове становище, тож у цих дітей часто немає можливостей отримувати найнеобхідніші речі, а про подарунки годі й говорити.

Ми всі разом мріємо про перемогу і щасливе життя для наших дітей. І сподіваємося, що наше бажання здійсниться якнайшвидше. А наші діти ще продовжують вірити в дива. Тож напередодні свят кожен з нас може перетворитися на чарівника та здійснити мрії дітей загиблих Героїв.  

Цьогоріч вдруге поспіль мережа АЗК SOCAR, благодійна платформа dobro.ua та фонд “Діти Героїв” реалізують новорічну ініціативу задля привітання дітей Героїв. 

Здійснити мрію дитини дуже просто! Достатньо на будь-якому АЗК SOCAR придбати спеціальну листівку з дитячими малюнками, на якій діти зобразили свої мрії. Також гості можуть придбати улюблений напій у новорічному благодійному горнятку з ілюстраціями від підопічних фонду. Листівку можна залишити собі на згадку, або ж написати теплі новорічні побажання дитині та покласти її  у спеціальну поштову скриньку. SOCAR гарантовано доставить ваше привітання маленькому адресатові.

Гроші від продажу благодійних товарів SOCAR перерахує на цей проєкт.

Мета - привітати 320 дітей. Але завдяки вашим внескам кількість дітей може бути збільшена. 

Зробимо добру справу разом!

Малюнки дітей загиблих Героїв, на яких вони зобразили свої мрії. 

ID: 9155
Підтримали
SOCAR
18.01.2024 13:34
99347,00 грн.
Благодійна допомога
17.01.2024 22:33
500,00 грн.
Діма Кузнецов
16.01.2024 18:11
1000,00 грн.
Благодійна допомога
16.01.2024 16:37
300,00 грн.
Уляна Бичишин
16.01.2024 00:56
10,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Схожі проєкти
Скарбничка категорії "Соціальна допомога"
Підтримати
Соціальна допомога
Скарбничка категорії "Соціальна допомога"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на підтримку самотніх стареньких, багатодітних сімей, дітей-сиріт, усіх лю…
Старість (НЕ) в радість
Підтримати
Соціальна допомога
Старість (НЕ) в радість
Завдяки проєкту ми плануємо закупити 100 упаковок підгузків для наших 20 дорослих підопічних з інвалідні…
Вилікувати дитячі душі
Підтримати
Соціальна допомога
Вилікувати дитячі душі
Лікувати дитячі душі – тонка робота. Душі дітей з інвалідністю лікувати ще важче. Серйозні хвороби, цьку…
Евакуаційний бус
Підтримати
Соціальна допомога
Евакуаційний бус
Наша мета – зібрати кошти на авто Mercedes-Benz Sprinter 316 вантажопасажирської комплектації для достав…
Показати всі