Софійці не можна переривати лікування
Софійці не можна переривати лікування
Завершений

Софійці не можна переривати лікування

Проєкт здійснює
Розпочато: 28.07.2015
Одеська область
Завершений
Всього зібрано
7890,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
7890,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Софійка, довгоочікувана і дуже бажана дитина в сім'ї, народилася, за словами лікарів, абсолютно здоровою дівчинкою. Про страшну патологію головного мозку дитини сім'я дізналася випадково. У віці 1-го місяця Софія у важкому стані потрапила до лікарні з підозрою на жовтуху. Після обстежень дівчинці винесли страшний діагноз – вроджена патологія розвитку головного мозку, ДЦП, синдром Отахара. Зараз дівчинці потрібна реабілітація, адже без неї позитивної динаміки в розвитку дитини не буде.

- Для нашої родини, це був шок, ми поняття не мали, звідки таке могло взятися у здорової дитини. Та й лікарі розводили руками – в аналізах і дослідженнях було багато протиріч, тому багато неврологів висували припущення, що істиною причиною патології Соні є серйозна родова травма, - розповідає Тетяна, мама Софії.

Так, для Соні і її сім'ї почався повний дій довгий і складний шлях до одужання. Так, саме дій, а не розпачу і страждань, бо кращий засіб від них – дії. Треба не сидіти вдома і ридати, а шукати вихід. Не замикатися, говорити з різними людьми, запитувати, вислуховувати поради, думки різних фахівців. Треба розуміти, що ваша проблема – не єдина на світі. Є й більш важкі діагнози, більш важкі випадки. І є люди, які навіть у цих випадках не впадають у відчай. Батьки Софії – з таких людей.

- Як описати те, що після цього відбувалося? Загалом, ми просто пробували і пробуємо робити все, що тільки можна, без якої-небудь особливої логіки. Почуємо в розмовах, що є ось такий метод лікування, дізнаємося, що ось це комусь допомогло – пробуємо. Де ми тільки не були, навіть у Москві встигли полікуватися. Було нелегко, але все-таки вдалося досягти непоганих результатів. Кількість судом звелося до мінімуму, донька тримає голову, намагається перевертатися, вимовляє нові звуки, з підтримкою стоїть, намагається брати дрібні предмети. Лікарі кажуть, що треба продовжувати інтенсивні заняття та реабілітацію, і рекомендують нам продовжити лікування в клініці професора Казявкіна в Трускавці. Як кожна мама, я хочу здоров'я і щастя своїй дитині, але оплачувати самим лікування нам уже не під силу, а зупинятися на досягнутому ми не можемо, адже так багато зроблено, і так багато чого належить зробити для Софії. Я вірю, що є люди, які допоможуть нам не впадати у відчай, і ми будемо далі діяти, на благо здоров'я нашої дочки, - розповідає мама Софійки, Тетяна.

І вона вірить у те, що на світі є добрі люди, і вони відгукнуться на прохання про допомогу її улюбленій донечці Софійці.

 

ПІБ: Задорожнюк Софія Миколаївна, 30.09.2010

Місто: Одеська область

Діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія. Рухові порушення V рівня за класифікацією GMFCS. Судомний синдром. Синдром Отахара (коли епілептична активність і епілептиформні зміни викликають прогресуючі порушення головного мозку)

ID: 1631
Підтримали
Благодійна допомога
12.08.2015 15:32
444,00 грн.
Благодійна допомога
12.08.2015 15:06
236,00 грн.
Благодійна допомога
12.08.2015 14:29
300,00 грн.
Благодійна допомога
12.08.2015 14:05
50,00 грн.
Благодійна допомога
12.08.2015 13:02
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Вдруге зробити перший крок
Підтримати
Здоров'я
Вдруге зробити перший крок
Софійка перемогла рак, але його наслідки продовжують отруювати життя малечі. Пухлина розміщувалася у так…
Допоможіть мені вирости! 2
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть мені вирости! 2
Дорогі донори! Ви вже знайомі з Елечкою Гордієнко, дитиною з діагнозом "ахондроплазія", яка страждає від…
Допоможемо разом з Покупон
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо разом з Покупон
У світі багато речей, які хочеться вдосконалити, виправити, полегшити, і тому Покупон об'єднує всіх бажа…
Швидка допомога для родин важко хворих. 2
Підтримати
Здоров'я
Швидка допомога для родин важко хворих. 2
Ми створили цей проєкт, щоб максимально швидко допомагати нашим підопічним – хворим на муковісцидоз, а т…
Показати всі