Софійці не можна переривати лікування
Софійці не можна переривати лікування
Завершений

Софійці не можна переривати лікування

Проєкт здійснює
Розпочато: 28.07.2015
Одеська область
Завершений
Всього зібрано
7890,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
7890,00 грн.

Софійка, довгоочікувана і дуже бажана дитина в сім'ї, народилася, за словами лікарів, абсолютно здоровою дівчинкою. Про страшну патологію головного мозку дитини сім'я дізналася випадково. У віці 1-го місяця Софія у важкому стані потрапила до лікарні з підозрою на жовтуху. Після обстежень дівчинці винесли страшний діагноз – вроджена патологія розвитку головного мозку, ДЦП, синдром Отахара. Зараз дівчинці потрібна реабілітація, адже без неї позитивної динаміки в розвитку дитини не буде.

- Для нашої родини, це був шок, ми поняття не мали, звідки таке могло взятися у здорової дитини. Та й лікарі розводили руками – в аналізах і дослідженнях було багато протиріч, тому багато неврологів висували припущення, що істиною причиною патології Соні є серйозна родова травма, - розповідає Тетяна, мама Софії.

Так, для Соні і її сім'ї почався повний дій довгий і складний шлях до одужання. Так, саме дій, а не розпачу і страждань, бо кращий засіб від них – дії. Треба не сидіти вдома і ридати, а шукати вихід. Не замикатися, говорити з різними людьми, запитувати, вислуховувати поради, думки різних фахівців. Треба розуміти, що ваша проблема – не єдина на світі. Є й більш важкі діагнози, більш важкі випадки. І є люди, які навіть у цих випадках не впадають у відчай. Батьки Софії – з таких людей.

- Як описати те, що після цього відбувалося? Загалом, ми просто пробували і пробуємо робити все, що тільки можна, без якої-небудь особливої логіки. Почуємо в розмовах, що є ось такий метод лікування, дізнаємося, що ось це комусь допомогло – пробуємо. Де ми тільки не були, навіть у Москві встигли полікуватися. Було нелегко, але все-таки вдалося досягти непоганих результатів. Кількість судом звелося до мінімуму, донька тримає голову, намагається перевертатися, вимовляє нові звуки, з підтримкою стоїть, намагається брати дрібні предмети. Лікарі кажуть, що треба продовжувати інтенсивні заняття та реабілітацію, і рекомендують нам продовжити лікування в клініці професора Казявкіна в Трускавці. Як кожна мама, я хочу здоров'я і щастя своїй дитині, але оплачувати самим лікування нам уже не під силу, а зупинятися на досягнутому ми не можемо, адже так багато зроблено, і так багато чого належить зробити для Софії. Я вірю, що є люди, які допоможуть нам не впадати у відчай, і ми будемо далі діяти, на благо здоров'я нашої дочки, - розповідає мама Софійки, Тетяна.

І вона вірить у те, що на світі є добрі люди, і вони відгукнуться на прохання про допомогу її улюбленій донечці Софійці.

 

ПІБ: Задорожнюк Софія Миколаївна, 30.09.2010

Місто: Одеська область

Діагноз: ДЦП, подвійна геміплегія. Рухові порушення V рівня за класифікацією GMFCS. Судомний синдром. Синдром Отахара (коли епілептична активність і епілептиформні зміни викликають прогресуючі порушення головного мозку)

ID: 1631
Підтримали
Благодійна допомога
12.08.2015 15:32
444,00 грн.
Благодійна допомога
12.08.2015 15:06
236,00 грн.
Благодійна допомога
12.08.2015 14:29
300,00 грн.
Благодійна допомога
12.08.2015 14:05
50,00 грн.
Благодійна допомога
12.08.2015 13:02
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Мрію не падати і ходити ніжками
Підтримати
Здоров'я
Мрію не падати і ходити ніжками
Діагноз "ДЦП" Мілані встановили після 4 років, а в 5-річному віці в дівчинки був перший напад епілепсії,…
Врятуйте сердечко Новікової Ангеліни
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте сердечко Новікової Ангеліни
Вашої допомоги потребує маленька Ангеліна, у якої вроджена вада серця – загальний артеріальний стовбур 1…
Матусю, мені так болить!
Підтримати
Здоров'я
Матусю, мені так болить!
Звертаємося до всіх небайдужих людей з проханням – допомогти чудовій дівчині Катрусі пройти життєво необ…
Під подвійним тиском
Підтримати
Здоров'я
Під подвійним тиском
Іллі діагностували цукровий діабет рік тому в Польщі, куди він був змушений переїхати через постійні обс…
Показати всі