Солодкі подарунки від Святого Миколая
Солодкі подарунки від Святого Миколая

Солодкі подарунки від Святого Миколая

Проєкт здійснює
Розпочато: 07.11.2019
Волинська обл.
Завершений
Всього зібрано
3649,14 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
3649,14 грн.

Календар невпинно наближає День Святого Миколая, а це значить, що розпочався дуже особливий і хвилюючий час не тільки для нас, дорослих, але й для діток. Щороку Чудотворець приходить з неба на землю, щоб огорнути любов'ю кожне дитяче серденько, покласти під кожну подушку або безпосередньо в маленькі рученята такі довгоочікувані даруночки. Святий – на те він і святий, щоб не розділювати людей на "потрібніших" і "важливіших", особливо наших маленьких діточок. Найбільше Чудотворця чекає малеча, яка мешкає в дитячих будинках та інтернатах або у сім'ях, які потребують підтримки.

Не є таємницею те, що побажання цих діток не можуть здійснитися без нашої спільної підтримки. Цьогорічна благодійна акція "Святий Миколай іде до дітей" спрямована на підготовку подарунків учням Головненської школи-інтернату, а також для діток із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах (кризові, малозабезпечені, неповні, багатодітні). Щиро просимо Вашої допомоги у підготовці солодких подарунків для цих діток!

Одним з найулюбленіших дитячих свят є День Святого Миколая. Немає в світі малюка, котрий в очікуванні на довгожданий вечір не мріяв би про щось особливе. Усі діти чекають на подарунки від Чудотворця, пишуть листи, стараються бути чемними. Хіба можливо описати ту трепетну радість, коли дитина розгортає гарно запакований подарунок, смакує солодощами? На жаль, є діти, яких життя позбавило радості і тепла сім'ї, які з різних причин перебувають в інтернатних закладах, є також діти, родини яких опинилися в складних життєвих обставинах. Крім добрих і милосердних людей не буде кому підготувати подарунки таким дітям, а всі вони теж чекають на дарунки від Святого Миколая, чекають, як ніхто.

З 2011 року команда ВОБФ "Карітас-Волинь" щороку докладає усіх зусиль, аби створити для таких дітей свято та викликати радість та щирі посмішки. Цьогоріч вихованці Головненської школи-інтернату та діти з кризових родин знову чекають на подарунки від Святого Миколая. Звертаємося до всіх, хто має бажання і найменшу можливість долучитися до добрих справ Миколая: нам необхідна допомога у придбанні солодких подарунків! У кожному дитячому листі є прохання про солодощі. Тому просимо всіх небайдужих допомогти придбати 250 солодких подарунків для дітей до Дня Святого Миколая. Ми щиро віримо, що цього року, як і попередні, Ви станете активними помічниками святого Миколая. Ваші розуміння, велика підтримка, бажання робити добрі справи щороку допомагають дітям відчути веселощі, захищеність і потрібність.

Дякуємо за кожну дитинку, якій ви вже приділили або приділите частинку тепла і уваги!

ID: 5578
Підтримали
Благодійна допомога
19.12.2019 18:02
50,92 грн.
Благодійна допомога
19.12.2019 17:39
203,92 грн.
Taras 777
19.12.2019 11:32
102,85 грн.
Благодійна допомога
18.12.2019 14:11
101,96 грн.
Благодійна допомога
13.12.2019 19:25
275,30 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Продуктові набори для постраждалих від війни. 2
Підтримати
Соціальна допомога
Продуктові набори для постраждалих від війни. 2
Фундація Дім Рональда МакДональда продовжує передавати продуктові набори в критичні регіони. У рамках пр…
Допоможи стареньким, прикутим до ліжка
Підтримати
Соціальна допомога
Допоможи стареньким, прикутим до ліжка
Звертаємося до Вас із проханням про допомогу в закупівлі необхідних речей для тих, хто не має змоги само…
Допомога переміщеним українцям – прихистки LEO STATES
Підтримати
Соціальна допомога
Допомога переміщеним українцям – прихистки LEO STATES
Мета збору коштів на dobro.ua – підтримка прихистків LEO STATES, що розміщені в Львівській та Київській …
Підлітковий простір в умовах війни
Підтримати
Соціальна допомога
Підлітковий простір в умовах війни
Допоможіть підліткам відчути що їх чують, розуміють та цінують. Ми дамо їм можливість відчути впевненіст…
Показати всі