SOS. Реанімація новонароджених. Рівне
SOS. Реанімація новонароджених. Рівне
Завершений

SOS. Реанімація новонароджених. Рівне

Розпочато: 18.11.2020
Рівне
Завершений
Всього зібрано
68424,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
68424,00 грн.

Про допомогу благають медики та батьки маленьких пацієнтів відділення інтенсивної терапії новонароджених Рівненської обласної дитячої лікарні. Щорічно на Рівненщині народжується близько 13 000 дітей, 10% з яких – передчасно народжені з масою тіла від 500 г при народженні. У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Рівненської обласної дитячої лікарні лікується майже 70% передчасно народжених діток Рівненської області. Абсолютно всі малюки перебувають в інкубаторах або на реанімаційних столиках з постійним контролем температури та вологості.

Щороку близько 350 дітей отримують безперервну інфузійну терапію, 280-300 – потребують штучної вентиляції легенів та безперервного моніторингу життєво важливих функцій, до 300 – мають важку гіпербілірубінемію, що лікується за допомогою ламп фототерапії. 

Саме в цьому відділенні працюють справжні чарівники – неонатологи. Досить часто вони мають справу з дітками з екстремально малою вагою – від 500 г. Нам, звичайним людям, навіть важко уявити собі цих крихіток, а про те, щоб ввести катетер у ледь помітну вену або вставити трубочку в трахею для проведення штучної вентиляції й подумати страшно. Неонатологи справляються з цими та з багатьма іншими викликами впевнено та майстерно, володіють всіма необхідними знаннями та навичками, щоб дітки набирали вагу, якнайшвидше адаптувалися та видужували. Лікарям легко це робити, коли під рукою є все необхідне, – складне медичне обладнання, витратні матеріали, ліки. 

Але реалії українських пологових будинків та дитячих лікарень зовсім інші. Медичне обладнання, яке роками працює "не вимикаючись", періодично потребує ремонту, заміни датчиків, контурів і т.д. Держава не в змозі забезпечити навіть ці витрати, не говорячи вже про оновлення апаратури на більш сучасне та якісне. Не виключенням стала й Рівненська обласна дитяча лікарня. На сьогодні у відділенні для найменших та найскладніших пацієнтів термінового ремонту потребують лампи фототерапії, насоси для проведення інфузійної терапії, конче потрібні датчики для пульсоксиметрів та інкубаторів. Відсутність датчиків  негативно впливає на якість надання медичної допомоги малюкам та результати лікування. Непрацююче обладнання припадає пилом у підсобці,  а мало б рятувати життя діток…

Кожен із нас може долучитися до доброї справи та допомогти одужати крихіткам, життя яких опинилося під загрозою. Не будьмо байдужими, чужих діток не буває!

ID: 6639
Підтримали
Благодійна допомога
03.03.2021 17:32
58585,82 грн.
Благодійна допомога
02.03.2021 09:57
509,81 грн.
Благодійна допомога
23.02.2021 15:52
611,77 грн.
Благодійна допомога
20.02.2021 15:49
101,96 грн.
Благодійна допомога
11.02.2021 13:44
70,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Я буду ходити, мрії здійснюються!
Підтримати
Здоров'я
Я буду ходити, мрії здійснюються!
Максимкові вже 8 років, у нього ДЦП. Він все розуміє, все показує, але нічого не може вимовити. Йому пот…
Важкі випробування Олега. 2
Підтримати
Здоров'я
Важкі випробування Олега. 2
Коли маленькому Олегу виповнилося 8 місяців, його мама зрозуміла, що з сином щось не так – і її побоюван…
Допомога "Охматдиту"
Підтримати
Здоров'я
Допомога "Охматдиту"
Мета цього проєкту – оплатити меблі для багатопрофільного лікувально-діагностичного закладу країни "ОХМА…
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Підтримати
Здоров'я
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Щодня до нашого Фонду надходить багато звернень від громад із запитом про надання допомоги ліками самотн…
Показати всі