SOS. Реанімація новонароджених. Рівне
SOS. Реанімація новонароджених. Рівне
Активний

SOS. Реанімація новонароджених. Рівне

Розпочато: 18.11.2020
Рівне
Активний
Залишилось зібрати
65324,87 грн.
Зібрано у відсотках
4%
Потрібно зібрати
68424,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Про допомогу благають медики та батьки маленьких пацієнтів відділення інтенсивної терапії новонароджених Рівненської обласної дитячої лікарні. Щорічно на Рівненщині народжується близько 13 000 дітей, 10% з яких – передчасно народжені з масою тіла від 500 г при народженні. У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Рівненської обласної дитячої лікарні лікується майже 70% передчасно народжених діток Рівненської області. Абсолютно всі малюки перебувають в інкубаторах або на реанімаційних столиках з постійним контролем температури та вологості.

Щороку близько 350 дітей отримують безперервну інфузійну терапію, 280-300 – потребують штучної вентиляції легенів та безперервного моніторингу життєво важливих функцій, до 300 – мають важку гіпербілірубінемію, що лікується за допомогою ламп фототерапії. 

Саме в цьому відділенні працюють справжні чарівники – неонатологи. Досить часто вони мають справу з дітками з екстремально малою вагою – від 500 г. Нам, звичайним людям, навіть важко уявити собі цих крихіток, а про те, щоб ввести катетер у ледь помітну вену або вставити трубочку в трахею для проведення штучної вентиляції й подумати страшно. Неонатологи справляються з цими та з багатьма іншими викликами впевнено та майстерно, володіють всіма необхідними знаннями та навичками, щоб дітки набирали вагу, якнайшвидше адаптувалися та видужували. Лікарям легко це робити, коли під рукою є все необхідне, – складне медичне обладнання, витратні матеріали, ліки. 

Але реалії українських пологових будинків та дитячих лікарень зовсім інші. Медичне обладнання, яке роками працює "не вимикаючись", періодично потребує ремонту, заміни датчиків, контурів і т.д. Держава не в змозі забезпечити навіть ці витрати, не говорячи вже про оновлення апаратури на більш сучасне та якісне. Не виключенням стала й Рівненська обласна дитяча лікарня. На сьогодні у відділенні для найменших та найскладніших пацієнтів термінового ремонту потребують лампи фототерапії, насоси для проведення інфузійної терапії, конче потрібні датчики для пульсоксиметрів та інкубаторів. Відсутність датчиків  негативно впливає на якість надання медичної допомоги малюкам та результати лікування. Непрацююче обладнання припадає пилом у підсобці,  а мало б рятувати життя діток…

Кожен із нас може долучитися до доброї справи та допомогти одужати крихіткам, життя яких опинилося під загрозою. Не будьмо байдужими, чужих діток не буває!

Підтримати

Ваша допомога як ніколи потрібна. Підтримайте проект, щоб додати трохи добра до цього світу!

Підтримати
Підтримали
Анонімна допомога
22.11.2020 20:37
509,81 грн.
Volodymyr
22.11.2020 16:35
500,00 грн.
Анонімна допомога
22.11.2020 14:52
96,86 грн.
Анонімна допомога
21.11.2020 11:15
101,96 грн.
Анонімна допомога
20.11.2020 20:20
203,92 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Затишок для Нетерплячок. Тернопіль. 3
При передчасному народженні вкрай важливо забезпечити дитині умови виходжування наближені до внутрішньоу…
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть наздогнати втрачений час. 6
Народження Назара було важким через пуповину, яка тричі обвила шию малюка і не дала з’явитися на світ. Н…
Підтримати
Здоров'я
Єсенія сподівається на вашу допомогу! 6
Вона вже 5 років хворіє на судомний синдром та синдром спастичного тетрапарезу, і підтримує її у цьому т…
Підтримати
Здоров'я
Ліна: розірвати замкнуте коло
Ліні щойно виповнилося 9, і ось вже півтора роки ночами вона мусить підключатись до кисневого апарату. В…
Показати всі