Спорт без бар'єрів
Спорт без бар'єрів

Спорт без бар'єрів

Проєкт здійснює
Розпочато: 02.02.2022
Хмельницький
Неактивий
Всього зібрано
250,0 грн.
Зібрано у відсотках
0%
Потрібно
164250,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

"Спорт – це ж для всіх", чи не так? На жаль, буденні для більшості з нас речі досі залишаються викликом для людей з фізичними, ментальними, інтелектуальними або сенсорними порушеннями. Адже навіть найкоротша прогулянка, бажання вчитися та розвиватися чи займатися спортом – це завжди боротьба для них. І найскладніше в цій боротьбі – дітям. Їм не так просто соціалізуватися, знайти нових друзів і тим більше – втілити власну мрію в життя. Та подолати ці бар’єри можливо.

БО "БФ "Карітас-Хмельницький УГКЦ" підтримує сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. Чимало зусиль наша організація докладає для розвитку талантів дітей та, звичайно, дбає про їх здоров'я, всіляко намагаючись залучити дітей з інвалідністю до занять спортом. Зокрема, дзюдо.

Доступ до спорту важливий для дітей з інвалідністю (для діток із порушенням слуху/ затримкою психо-мовного розвитку/ синдромом Дауна/ аутичним спектром та іншими порушеннями розвитку, при яких немає протипоказань для занять спортом). Для них це можливість ставати здоровішими фізично та психологічно, реалізувати себе та повірити у власні сили, соціалізуватися, знайти друзів і навіть сенс життя.

Ми вже подолали чимало бар'єрів для організації занять із дзюдо для дітей з інвалідністю. У нас курсує "соціальне таксі", яке доставляє дітей до місць тренувань, ми запросили висококваліфікованих тренерів та залучили волонтерів-психологів для роботи з дітьми у змішаних групах (ми свідомо залучаємо до тренувань і здорових дітей, щоби групи були змішаними – це дає можливість дітям з інвалідністю спілкуватися зі здоровими дітьми і не бути в ізоляції). Також у нас є гарний та затишний зал, але залишилася лише одна невирішена проблема – придбання килима для проведення занять.

Тому ми звертаємося до вас, добродії. Ваша підтримка необхідна для 70 дітей, які відвідують секцію з дзюдо! 15 із них – це діти з інвалідністю. Зібрані кошти підуть на закупівлю килиму для занять з дзюдо для наших підопічних. Адже діти є невіддільною частиною нашого спільного майбутнього. Підтримка їхнього розвитку та сприяння їх соціалізації – це запорука того, що наше суспільство стане більш відкритим і толерантним.

Просимо з розумінням віднестися до потреб дітей, адже лише з Вашою допомогою ми зможемо зібрати необхідну суму для придбання килима для занять дзюдо.

ID: 7880

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Проєкт призупинено

Підтримали
Иван
13.02.2022 14:07
250,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
MiniMi. Благодійність для дітей
Підтримати
Соціальна допомога
MiniMi. Благодійність для дітей
Діти — наше натхнення! І саме зараз, як ніколи, їм потрібна наша підтримка та допомога. 20% відсотків з …
SIRENS: допомагаємо Україні та постраждалим від війни
Підтримати
Соціальна допомога
SIRENS: допомагаємо Україні та постраждалим від війни
Ціль – організувати збір коштів для постраждалих у війні через продаж NFТ і прямі пожертви. Ми хочемо пр…
Меблі для стареньких
Підтримати
Соціальна допомога
Меблі для стареньких
В часи, коли нелегко, мабуть, усім, поряд із нами є люди, яким сьогодні набагато важче. Мова йде про тих…
Промінчик надії для нужденних
Підтримати
Соціальна допомога
Промінчик надії для нужденних
Протягом 12 років автомобіль "ГАЗ2506" був незмінною підтримкою у щоденних справах нашої організації. Дл…
Показати всі