Спорт без бар'єрів
Спорт без бар'єрів

Спорт без бар'єрів

Проєкт здійснює
Розпочато: 02.02.2022
Хмельницький
Неактивий
Всього зібрано
250,0 грн.
Зібрано у відсотках
0%
Потрібно
164250,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

"Спорт – це ж для всіх", чи не так? На жаль, буденні для більшості з нас речі досі залишаються викликом для людей з фізичними, ментальними, інтелектуальними або сенсорними порушеннями. Адже навіть найкоротша прогулянка, бажання вчитися та розвиватися чи займатися спортом – це завжди боротьба для них. І найскладніше в цій боротьбі – дітям. Їм не так просто соціалізуватися, знайти нових друзів і тим більше – втілити власну мрію в життя. Та подолати ці бар’єри можливо.

БО "БФ "Карітас-Хмельницький УГКЦ" підтримує сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. Чимало зусиль наша організація докладає для розвитку талантів дітей та, звичайно, дбає про їх здоров'я, всіляко намагаючись залучити дітей з інвалідністю до занять спортом. Зокрема, дзюдо.

Доступ до спорту важливий для дітей з інвалідністю (для діток із порушенням слуху/ затримкою психо-мовного розвитку/ синдромом Дауна/ аутичним спектром та іншими порушеннями розвитку, при яких немає протипоказань для занять спортом). Для них це можливість ставати здоровішими фізично та психологічно, реалізувати себе та повірити у власні сили, соціалізуватися, знайти друзів і навіть сенс життя.

Ми вже подолали чимало бар'єрів для організації занять із дзюдо для дітей з інвалідністю. У нас курсує "соціальне таксі", яке доставляє дітей до місць тренувань, ми запросили висококваліфікованих тренерів та залучили волонтерів-психологів для роботи з дітьми у змішаних групах (ми свідомо залучаємо до тренувань і здорових дітей, щоби групи були змішаними – це дає можливість дітям з інвалідністю спілкуватися зі здоровими дітьми і не бути в ізоляції). Також у нас є гарний та затишний зал, але залишилася лише одна невирішена проблема – придбання килима для проведення занять.

Тому ми звертаємося до вас, добродії. Ваша підтримка необхідна для 70 дітей, які відвідують секцію з дзюдо! 15 із них – це діти з інвалідністю. Зібрані кошти підуть на закупівлю килиму для занять з дзюдо для наших підопічних. Адже діти є невіддільною частиною нашого спільного майбутнього. Підтримка їхнього розвитку та сприяння їх соціалізації – це запорука того, що наше суспільство стане більш відкритим і толерантним.

Просимо з розумінням віднестися до потреб дітей, адже лише з Вашою допомогою ми зможемо зібрати необхідну суму для придбання килима для занять дзюдо.

ID: 7880

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Проєкт призупинено

Підтримали
Иван
13.02.2022 14:07
250,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Голодна старість. 7
Підтримати
Соціальна допомога
Голодна старість. 7
Старенькі люди на схилі літ залишаються, на жаль, самі, не маючи або втративши родину, близьких, рідних.…
"Разом більше". Допомога людям літнього віку
Підтримати
Соціальна допомога
"Разом більше". Допомога людям літнього віку
Тут акумулюються внески на підтримку програм допомоги літнім членам суспільства, тобто на будь-які проєк…
MiniMi. Благодійність для дітей
Підтримати
Соціальна допомога
MiniMi. Благодійність для дітей
Діти — наше натхнення! І саме зараз, як ніколи, їм потрібна наша підтримка та допомога. 20% відсотків з …
Психологічна допомога під час війни
Підтримати
Соціальна допомога
Психологічна допомога під час війни
Завдяки проєкту 10 дорослих та 10 дітей із Донецька, Луганська, Чернігова, Києва і Київської області у н…
Показати всі