Спорт для всіх – здоров'я для кожного
Спорт для всіх – здоров'я для кожного

Спорт для всіх – здоров'я для кожного

Проект здійснює
Розпочато: 02.04.2021
Хмельницький
Активний
Залишилось зібрати
50915,28 грн.
Зібрано у відсотках
3%
Потрібно зібрати
52908,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Ще з 2008 року БО "БФ "Карітас-Хмельницький УГКЦ" підтримує сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах у проекті "Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю в Україні". Чимало зусиль наша організація прикладає для розвитку талантів дітей та, звичайно, і дбаємо про їх здоров'я, всіляко намагаємось залучити дітей з кризових сімей до занять спортом, особливо мова йде про дітей з інвалідністю.

Низький рівень спортивного життя дітей та підлітків, представляє величезну загрозу соціального характеру, це вживання алкоголю, наркотиків, підвищення агресивності серед підлітків. БО "БФ "Карітас-Хмельницький УГКЦ" робить усе можливе, щоб організувати змістовне та активне дозвілля своїх підопічних. Ми часті гості Альпін-парку,  займаємось скелелазінням, граємо у футбол, теніс, шахи, займаємось дзюдо, катаємось на велосипедах. Часто організовуємо для своїх підопічних, серед яких велика кількість дітей з інвалідністю, різноманітні турніри, спартакіади, спортивні квести, марафони тощо. Адже дитячий спорт відіграє велику соціальну роль. Дає хлопцям та дівчатам, що вже приховувати, – шанс випустити агресію, використати надмірну енергію, навчитися взаємодіяти з колегами по команді. Для дітей з бідних родин це може бути соціальним ліфтом. 

В нашому місті уже існує велоінфраструктура, але, на жаль, у багатьох дітей з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, багатодітних та сімей з низьким доходом немає можливості користуватися велодоріжками через нехватку фінансових коштів на придбання велоінвентарю та велосипедів на всю сім’ю або навіть окремо дитині.

В нашому місті вже проводилися велозабіги, але це були одноразові заходи тільки для тих, хто має власний досвід, велосипед й велоінвентар. Наша ініціативна група волонтерів має бажання створити на постійній основі велоклуб, який передбачає обслуговування велосипеда та велоінвентаря, проведення групових заїздів, прогулянок та змагань дітей з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, багатодітних та сімей з низьким доходом. В нашому велоклубі родини зможуть безкоштовно користатися велообладнанням. І в першу чергу це стосується дітей з інвалідністю, адже в нас уже декілька триколісних велосипедів саме для них.

Вирішення проблеми з організацією вело клубу має багато плюсів одні плюсів: велосипед – екологічно чистий вид транспорту, відносно дешевий, тихий; компактний, мобільний, сучасний і модний. Дає змогу тренувати м’язи і поправляти здоров’я, дає навикчи водіння, долучає до великої армії велотуристів. А найбільші плюси є для дітей з обмеженими можливостями. В першу чергу, дитина з інвалідністю на велосипеді відчуває себе повноцінною. Катаючись на велосипеді поряд з іншими дітьми, вона отримує позитивні емоції, які добре позначаються на здоров'ї і процесі реабілітації. По-друге, дитина з інвалідністю вчиться долати труднощі. Для багатьох їзда на велосипеді, навіть спеціально збудованому може спочатку виявитися дуже складною. Подолання таких труднощів виробляє характер і допомагає в подальшому легше переносити всі тяготи хвороби. Діти стають більш спостережливими. Адже велопрогулянка для них може стати справжньою подорожжю. Необхідність постійно стежити за навколишнім ще й виробляє в певній мірі дисциплінованість. А якщо дитина буде кожен раз ставити перед собою завдання подолати все більшу відстань, то це допоможе розвинути в ньому цілеспрямованість.

Тому звертаємося до вас, добродії. Нам потрібна ваша підтримка! Зібрані пожертви підуть на закупівлю обладнання для розвитку велоспорту серед наших підопічних, проведення з ними вело марафонів, велоквестів.

ID: 6990

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проект, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
31.07.2021 19:53
305,88 грн.
Володимир Мельник
20.07.2021 10:05
254,58 грн.
Благодійна допомога
16.07.2021 21:13
108,98 грн.
Благодійна допомога
10.07.2021 15:37
100,00 грн.
Григорій
17.04.2021 11:06
1019,61 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Щоб мрія стала реальністю
Підтримати
Культура та спорт
Щоб мрія стала реальністю
Для більшості дітей катання на велосипеді – звична справа. Для діток, що мають проблеми зі здоров'ям, - …
Екскурсія для стареньких
Підтримати
Культура та спорт
Екскурсія для стареньких
Клуб для самотніх людей «Друга молодість» з самого початку своєї роботи мав за ціль організацію дозвілля…
Спорт без обмежень
Підтримати
Культура та спорт
Спорт без обмежень
Плавно підніматися на вершину гори, кататися на велосипеді, торкаючись ступнями до педалей, насолоджуват…
Екскурсії для літніх людей
Підтримати
Культура та спорт
Екскурсії для літніх людей
Похилий вік – часто критичний період у житті кожного. Людина, яка все життя працювала та вела активне жи…
Показати всі