Спорт для всіх – здоров'я для кожного
Спорт для всіх – здоров'я для кожного

Спорт для всіх – здоров'я для кожного

Проект здійснює
Розпочато: 02.04.2021
Хмельницький
Неактивий
Всього зібрано
2785,64 грн.
Зібрано у відсотках
5%
Потрібно
52908,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Ще з 2008 року БО "БФ "Карітас-Хмельницький УГКЦ" підтримує сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах у проекті "Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю в Україні". Чимало зусиль наша організація прикладає для розвитку талантів дітей та, звичайно, і дбаємо про їх здоров'я, всіляко намагаємось залучити дітей з кризових сімей до занять спортом, особливо мова йде про дітей з інвалідністю.

Низький рівень спортивного життя дітей та підлітків, представляє величезну загрозу соціального характеру, це вживання алкоголю, наркотиків, підвищення агресивності серед підлітків. БО "БФ "Карітас-Хмельницький УГКЦ" робить усе можливе, щоб організувати змістовне та активне дозвілля своїх підопічних. Ми часті гості Альпін-парку,  займаємось скелелазінням, граємо у футбол, теніс, шахи, займаємось дзюдо, катаємось на велосипедах. Часто організовуємо для своїх підопічних, серед яких велика кількість дітей з інвалідністю, різноманітні турніри, спартакіади, спортивні квести, марафони тощо. Адже дитячий спорт відіграє велику соціальну роль. Дає хлопцям та дівчатам, що вже приховувати, – шанс випустити агресію, використати надмірну енергію, навчитися взаємодіяти з колегами по команді. Для дітей з бідних родин це може бути соціальним ліфтом. 

В нашому місті уже існує велоінфраструктура, але, на жаль, у багатьох дітей з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, багатодітних та сімей з низьким доходом немає можливості користуватися велодоріжками через нехватку фінансових коштів на придбання велоінвентарю та велосипедів на всю сім’ю або навіть окремо дитині.

В нашому місті вже проводилися велозабіги, але це були одноразові заходи тільки для тих, хто має власний досвід, велосипед й велоінвентар. Наша ініціативна група волонтерів має бажання створити на постійній основі велоклуб, який передбачає обслуговування велосипеда та велоінвентаря, проведення групових заїздів, прогулянок та змагань дітей з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, багатодітних та сімей з низьким доходом. В нашому велоклубі родини зможуть безкоштовно користатися велообладнанням. І в першу чергу це стосується дітей з інвалідністю, адже в нас уже декілька триколісних велосипедів саме для них.

Вирішення проблеми з організацією вело клубу має багато плюсів одні плюсів: велосипед – екологічно чистий вид транспорту, відносно дешевий, тихий; компактний, мобільний, сучасний і модний. Дає змогу тренувати м’язи і поправляти здоров’я, дає навикчи водіння, долучає до великої армії велотуристів. А найбільші плюси є для дітей з обмеженими можливостями. В першу чергу, дитина з інвалідністю на велосипеді відчуває себе повноцінною. Катаючись на велосипеді поряд з іншими дітьми, вона отримує позитивні емоції, які добре позначаються на здоров'ї і процесі реабілітації. По-друге, дитина з інвалідністю вчиться долати труднощі. Для багатьох їзда на велосипеді, навіть спеціально збудованому може спочатку виявитися дуже складною. Подолання таких труднощів виробляє характер і допомагає в подальшому легше переносити всі тяготи хвороби. Діти стають більш спостережливими. Адже велопрогулянка для них може стати справжньою подорожжю. Необхідність постійно стежити за навколишнім ще й виробляє в певній мірі дисциплінованість. А якщо дитина буде кожен раз ставити перед собою завдання подолати все більшу відстань, то це допоможе розвинути в ньому цілеспрямованість.

Тому звертаємося до вас, добродії. Нам потрібна ваша підтримка! Зібрані пожертви підуть на закупівлю обладнання для розвитку велоспорту серед наших підопічних, проведення з ними вело марафонів, велоквестів.

ID: 6990

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проект, щоб додати трішки добра у цей світ!

Проект призупинено

Підтримали
Уляна Бичишин
02.03.2022 06:34
10,00 грн.
Благодійна допомога
14.02.2022 10:22
50,00 грн.
Уляна Бичишин
02.02.2022 06:32
10,00 грн.
Благодійна допомога
20.01.2022 11:52
35,00 грн.
Ольга Сёмина
06.01.2022 13:38
100,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Перетворюємо заняття спортом на благодійність
Підтримати
Культура та спорт
Перетворюємо заняття спортом на благодійність
Компанія ELEKS до свого 30-річчя започаткували челендж «Перетворюємо заняття спортом на благодійність!».…
Скарбничка категорії "Культура та спорт"
Підтримати
Культура та спорт
Скарбничка категорії "Культура та спорт"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на проекти, заходи та ініціативи, мета яких - культурний та спортивний роз…
Спорт без обмежень
Підтримати
Культура та спорт
Спорт без обмежень
Плавно підніматися на вершину гори, кататися на велосипеді, торкаючись ступнями до педалей, насолоджуват…
Показати всі