Справжнє диво для Михайлика!
Справжнє диво для Михайлика!
Завершений

Справжнє диво для Михайлика!

Проєкт здійснює
Розпочато: 28.05.2014
Київ
Завершений
Всього зібрано
84582,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
84582,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Мишко Прудников – життєрадісний хлопчик, який ще не здогадується, що життя – це рух. У 6 місяців Мишку поставили страшний діагноз – ДЦП. Зараз дитина не в змозі навіть перевернутися на живіт чи підповзти до іграшки. Батьки вже спробували всі методики реабілітації: вони давали надію, але не результат. Єдиною надією лишається аква-терапія в Чорногорії, проте ресурси батьків вичерпані. Давайте подаруємо Мишку змогу повзати, сидіти або навіть ходити! Для інших дітей це звичайна річ, а для Мишка та його бітьків це стане справжнім дивом!

День "кінця світу" – 21.12.12 – став днем початку його життя. Михайлик народився раніше строку, і через помилку лікаря ледь не втратив свого життя ще до народження: матері Мишка робили Кесарів розтин, коли хлопчик вже майже перестав дихати. Проте здавалося, що все обійшлося: всі раділи, що Мишко все ж таки вижив, проте ввечері хлопчина перестав дихати, і провів у реанімації на апараті штучної вентиляції легенів цілих 8 днів.

Страшний діагноз ДЦП Мишку поставили в півроку – відтоді почалася відчайдушна боротьба з цією хворобою, за кожен новий рух. Різні методики давали надію, але не давали результату. Хлопчик досі не може перевернутися на живіт і потягнутися до книжок, які він так любить, навіть не може сісти та перегорнути сторінку! Але батьки продовжують боротьбу за нормальне життя сина. Мишко вже пройшов курси реабілітації практично в усіх профільних центрах України. Щодня тричі на день мама робить йому вправи Войта. Кожні 3 тижні вона оплачує йому курс масажу. Відвідування басейну з 2-х разів на тиждень лікарі радять збільшити до 6-ти. Адже саме після курсу аква-терапії в 1 рік і 3 місяці Мишко почав самостійно підінімати рученята вгору. Але, на жаль, у нашій країні батьки випробували вже всі методики, а от аква-терапія тут майже не представлена.

Лікарі порадили лікувати Мишка саме в Чорногорії – там окрім методики Войта та Бобат представлено найбільшу кількість видів аква-терапії. Мати покладає велику надію на водні процедури. Треба продовжити лікування, але в батьків вже закінчилися всі заощадження, і без стронньої допомоги цій сім'ї просто не впоратися. У їхній ситуації здоров'я дитини залежить від грошей – потрібно оплатити дорогу та необхідну реабілітацію. Тому батьки Михайлика звернулися за допомогою до Української Біржі Благодійності. Потрібно зібрати кошти на 2 курси аква-терапії цього року.

"Дуже прошу вас, допоможіть зробити маленьке диво – допомогти моїй дитині сісти, поповзти, а може навіть і ходити! Для більшості дітей це так просто, а Мишко навіть мріяти про це не може. Адже він ще навіть не знає, що життя – це рух. Коли я дивлюся йому в очі, я бачу, що він все розуміє, що в нього величезна жага до життя. Найбільше я, як і кожна мати, хочу бачити свого сина здоровим. Я знаю, що мій син зможе жити повноцінним життям, ми з чоловіком робимо для цього все можливе і навіть більше. Але і цього, на жаль, недостатньо, тож звертаємось до всіх – допоможіть подарувати нашій дитині можливість повзати, сидіти, ходити... Для вас це так просто. Проте для нашої родини це буде справжнім дивом!"


ПІБ: Прудников Михайло Дмитрович, 21.12.2012 р.

Місто: Київ

Діагноз: ДЦП, спастична диплегія (IV рівень за GMFCS). G80.1. Затримка психічного та мовленнєвого розвитку

ID: 977
Підтримали
Благодійна допомога
10.06.2014 17:31
300,00 грн.
Благодійна допомога
10.06.2014 17:30
30,00 грн.
Благодійна допомога
10.06.2014 17:29
100,00 грн.
Благодійна допомога
10.06.2014 17:29
200,00 грн.
Благодійна допомога
10.06.2014 17:28
1000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Відновлення лікарень. Запорізька область
Підтримати
Здоров'я
Відновлення лікарень. Запорізька область
Завдяки проєкту ми закупимо лабораторний аналізатор для Вільнянської лікарні Запорізької області. Допомо…
Однорічному Макарчику необхідні слухові апарати!
Підтримати
Здоров'я
Однорічному Макарчику необхідні слухові апарати!
На долю цього малюка випало багато випробувань, уже на другому місяці життя війна забрала його тата, яки…
Хай працює лабораторія життя!
Підтримати
Здоров'я
Хай працює лабораторія життя!
Для порятунку нового життя все повинно бути готове завчасно!
Відчути рівновагу, щоб знову ходити
Підтримати
Здоров'я
Відчути рівновагу, щоб знову ходити
Завдяки цьому проєкту ми закупимо програмно-технічний комплекс Balanсe Trainer для реабілітаційного цент…
Показати всі