Справжнє диво для Михайлика!
Справжнє диво для Михайлика!
Завершений

Справжнє диво для Михайлика!

Проєкт здійснює
Розпочато: 28.05.2014
Київ
Завершений
Всього зібрано
84582,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
84582,00 грн.

Мишко Прудников – життєрадісний хлопчик, який ще не здогадується, що життя – це рух. У 6 місяців Мишку поставили страшний діагноз – ДЦП. Зараз дитина не в змозі навіть перевернутися на живіт чи підповзти до іграшки. Батьки вже спробували всі методики реабілітації: вони давали надію, але не результат. Єдиною надією лишається аква-терапія в Чорногорії, проте ресурси батьків вичерпані. Давайте подаруємо Мишку змогу повзати, сидіти або навіть ходити! Для інших дітей це звичайна річ, а для Мишка та його бітьків це стане справжнім дивом!

День "кінця світу" – 21.12.12 – став днем початку його життя. Михайлик народився раніше строку, і через помилку лікаря ледь не втратив свого життя ще до народження: матері Мишка робили Кесарів розтин, коли хлопчик вже майже перестав дихати. Проте здавалося, що все обійшлося: всі раділи, що Мишко все ж таки вижив, проте ввечері хлопчина перестав дихати, і провів у реанімації на апараті штучної вентиляції легенів цілих 8 днів.

Страшний діагноз ДЦП Мишку поставили в півроку – відтоді почалася відчайдушна боротьба з цією хворобою, за кожен новий рух. Різні методики давали надію, але не давали результату. Хлопчик досі не може перевернутися на живіт і потягнутися до книжок, які він так любить, навіть не може сісти та перегорнути сторінку! Але батьки продовжують боротьбу за нормальне життя сина. Мишко вже пройшов курси реабілітації практично в усіх профільних центрах України. Щодня тричі на день мама робить йому вправи Войта. Кожні 3 тижні вона оплачує йому курс масажу. Відвідування басейну з 2-х разів на тиждень лікарі радять збільшити до 6-ти. Адже саме після курсу аква-терапії в 1 рік і 3 місяці Мишко почав самостійно підінімати рученята вгору. Але, на жаль, у нашій країні батьки випробували вже всі методики, а от аква-терапія тут майже не представлена.

Лікарі порадили лікувати Мишка саме в Чорногорії – там окрім методики Войта та Бобат представлено найбільшу кількість видів аква-терапії. Мати покладає велику надію на водні процедури. Треба продовжити лікування, але в батьків вже закінчилися всі заощадження, і без стронньої допомоги цій сім'ї просто не впоратися. У їхній ситуації здоров'я дитини залежить від грошей – потрібно оплатити дорогу та необхідну реабілітацію. Тому батьки Михайлика звернулися за допомогою до Української Біржі Благодійності. Потрібно зібрати кошти на 2 курси аква-терапії цього року.

"Дуже прошу вас, допоможіть зробити маленьке диво – допомогти моїй дитині сісти, поповзти, а може навіть і ходити! Для більшості дітей це так просто, а Мишко навіть мріяти про це не може. Адже він ще навіть не знає, що життя – це рух. Коли я дивлюся йому в очі, я бачу, що він все розуміє, що в нього величезна жага до життя. Найбільше я, як і кожна мати, хочу бачити свого сина здоровим. Я знаю, що мій син зможе жити повноцінним життям, ми з чоловіком робимо для цього все можливе і навіть більше. Але і цього, на жаль, недостатньо, тож звертаємось до всіх – допоможіть подарувати нашій дитині можливість повзати, сидіти, ходити... Для вас це так просто. Проте для нашої родини це буде справжнім дивом!"


ПІБ: Прудников Михайло Дмитрович, 21.12.2012 р.

Місто: Київ

Діагноз: ДЦП, спастична диплегія (IV рівень за GMFCS). G80.1. Затримка психічного та мовленнєвого розвитку

ID: 977
Підтримали
Благодійна допомога
10.06.2014 17:31
300,00 грн.
Благодійна допомога
10.06.2014 17:30
30,00 грн.
Благодійна допомога
10.06.2014 17:29
100,00 грн.
Благодійна допомога
10.06.2014 17:29
200,00 грн.
Благодійна допомога
10.06.2014 17:28
1000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Харківський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Харківський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Я хочу знову посміхатися. 3
Підтримати
Здоров'я
Я хочу знову посміхатися. 3
Ватаг Максим – це 8-річний хлопчик, який від самого дитинства хворіє на ДЦП, судомний синдром, затримку …
Мрію не падати і ходити ніжками
Підтримати
Здоров'я
Мрію не падати і ходити ніжками
Діагноз "ДЦП" Мілані встановили після 4 років, а в 5-річному віці в дівчинки був перший напад епілепсії,…
Реактиви для Життя!
Підтримати
Здоров'я
Реактиви для Життя!
Благодійний фонд "Запорука" опікується відділенням онкології, гематології та імунології у лікарні Святог…
Показати всі