Стань дитині святим Миколаєм!
Стань дитині святим Миколаєм!

Стань дитині святим Миколаєм!

Проект здійснює
Розпочато: 05.11.2015
Київська область
Завершений
Всього зібрано
19200,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
19200,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Просимо вашої допомоги у придбанні солодких подарунків та книжок на Св. Миколая для дітей-підопічних БФ "Карітас-Київ". "Карітас" попри різного роду діяльність із 1992 року надає в Києві різнопланову допомогу та підтримку дітям із сімей, які опинились у скрутному становищі. Основною категорією, якій надається допомога, є діти, батьки яких не в змозі задовольнити їхні базові потреби. Для людей, що не можуть купити дітям одяг та їжу, подарунок на Св. Миколая є випробуванням, а те, що їхня дитина лишиться без подарунку – найбільшим болем.

 

На сьогоднішній день підопічні "Карітасу" – це діти із кризових, малозабезпечених, неповних, багатодітних родин та діти-інваліди. Разом з тим, протягом останніх років БФ "Карітас-Київ" намагається не залишити без уваги потреби й тих дітей, які разом з батьками були вимушені покинути домівки, шукаючи порятунку від війни та постійної небезпеки для їхнього життя. Так, загалом налічується 200 підопічних дітей, які вірять у диво та чекають подарунків від Святого Миколая. Слід пам'ятати й те, що в частини з них немає батьків, а у деяких навіть якщо й є, то вони втратили роботу, тому й не можуть стати Святим Миколаєм для своїх дітей. У багатьох із цих бідних сімей є великі борги по оплаті за комунальні послуги, дехто живе у чужих квартирах, деякі майже на вулиці, або й навіть на вулиці. У них немає грошей на лікування, одяг та засоби гігієни. Ці дітки приходять у нашу організацію, де можуть поїсти те, про що їм часто доводиться лише мріяти.

На превеликий жаль, коштів для придбання подарунків цим дітям не вистачає ні батькам, ні БФ "Карітас-Київ", який протягом попередніх років намагався самостійно творити свято для дітей на Св. Миколая. Так як сьогодні ситуація дещо загострилася й кількість потребуючих дітей зросла в рази, просимо вашої уваги та підтримки. Ми вже неодноразово звертались з різними проханнями, саме тоді на допомогу приходили донори ubb.org.ua, люди доброї волі, які жертвували свої кошти на цю благородну справу.

Хочемо нагадати, що в соціальному центрі Карітасу з дітьми працює соціальний працівник, педагог, психолог, організовано роботу навчально-ігрової кімнати. Проводяться навчальні заняття, майстер класи, гуртки. Для прикладу, гурток приготування їжі, де підлітки вчаться як готувати самим собі їжу. Організовано футбольну команду, де діти займаються із професійним тренером та беруть участь у турнірах зі своїми однолітками. Тут діти відвідують сеанси перегляду та обговорення художніх фільмів, займаються образотворчим мистецтвом, мають доступ до міні-бібліотеки.

У центрі діти проводять більшість свого часу, тому великою радістю та дивом для них стане прихід Святого Миколая, який подарує їм більше надії, добра та віри в те, що є люди, яким не байдуже їхнє становище. Дуже просимо допомогти дітям з бідних сімей у придбанні подарунків на свято Св. Миколая, який є славним опікуном усім, хто потребує заступництва, і хай це принесе більше радості та добра в сім’ї та родини кожного, кому не байдуже становище дитини.

ID: 1821
Підтримали
Олег Шараневич
18.12.2015 16:48
325,00 грн.
Тимур Абидуллин
18.12.2015 16:40
35,00 грн.
Благодійна допомога
18.12.2015 16:38
250,00 грн.
Благодійна допомога
18.12.2015 15:34
20,00 грн.
Благодійна допомога
18.12.2015 14:50
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підгузки для малечі
Підтримати
Соціальна допомога
Підгузки для малечі
Діти потребують не лише турботи, а й клопітливого догляду за тілом. А особливо, коли мова йде про важкох…
Безпечне середовище для дітей з інвалідністю.
Підтримати
Соціальна допомога
Безпечне середовище для дітей з інвалідністю.
Неспокій, спричинений COVID-19 та заходи що з цим пов’язані, впливає на дітей, сім'ї, що перебувають у с…
Побутова техніка -шанс на порятунок.
Підтримати
Соціальна допомога
Побутова техніка -шанс на порятунок.
БО «БФ «Карітас-Хмельницький УГКЦ» підтримує сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах у проек…
Прихисток та допомога найслабкішим
Підтримати
Соціальна допомога
Прихисток та допомога найслабкішим
Центр соціально-профілактичної допомоги, що багато років діє при нашому фонді, є чи не єдиним місцем у р…
Показати всі