Страшно повернутися у світ тиші
Страшно повернутися у світ тиші
Завершений

Страшно повернутися у світ тиші

Проєкт здійснює
Розпочато: 03.07.2018
Дніпро
Завершений
Всього зібрано
125309,65 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
125309,65 грн.

У Наталії Гурової 4 улюблених донечки. У двох молодших одна біда на двох – туговухість. Сім'я робить все, щоб дівчата не відчували себе в ізоляції від світу. Віка носить слухові апарати, Саші в 4 роки провели кохлеарну імплантацію. Але вже кілька місяців Саша живе в постійній тривозі: у неї зламався мовний процесор, найважливіша частина імпланта. Його тимчасово полагодили, але він може вийти з ладу в будь-який момент. А залишившись в світі тиші всього на місяць, Саша почне втрачати з набуті навички мови.

4 роки тому Українська Біржа Благодійності вже зібрала кошти на слухові апарати для Сашиной сестри Віки. З ними дівчинка дуже швидко і легко навчилася говорити. У Сашеньки все було інакше: в 2012 році їй встановили імпланти, і тільки через 2 роки після операції почали з'являтися перші слова. Ще 2 роки – і Саша вийшла на етап простих речень. Причина такої сповільненої реабілітації не лише в індивідуальних особливостях. На жаль, у Дніпрі просто немає сурдопедагогів, які допомагали б дітям із вадами слуху відновлюватися.

На спеціальні заняття мама протягом двох років возила Сашу в Київський Інститут отоларингології. Зрушень майже не було. І коли батьки зневірилися почути повноцінну мову дочки, вони дізналися про київську ГО "Відчуй". Саме там знайшлися фахівці, які допомогли дівчинці заговорити. Проте попереду ще багато роботи. Сашенька працює на заняттях з усіх сил, а ось кохлеарний імплант в цьому році підвів – вийшов із ладу мовний процесор. Сашина мама схопилася за голову, адже без мовного процесора, який допомагає розпізнавати звуки, імплант марний. Досить кілька тижнів прожити в світі тиші, і мова почне погіршуватися, все досягнуте за роки буде зведено нанівець. На щастя, прилад вдалося відремонтувати на час, але скільки він ще прослужить – ніхто не може сказати. Саші потрібен новий процесор.

Якщо ви запитаєте про захоплення Сашеньки, мама відразу ж відповість: ліплення. Дівчинка ліпить мало не весь свій вільний час. Під її пальцями з'являються всілякі звірі: Саша дуже любить тварин. А ось контакт з навколишніми людьми поки не такий хороший. Сестри і батьки – ось головне Сашине коло спілкування.

Вартість нового мовного процесора – 269 747 грн. Дорого. Але хто з нас оцінить дешевше здатність чути і говорити? У багатодітній сім'ї чималі кошти йдуть на реабілітацію в Києві, а й без цього зібрати такі гроші для Сашиних батьків навряд чи було б під силу. Будь ласка, допоможіть Саші не втратити можливість повноцінно спілкуватися!

На УББ ми збираємо частину необхідної суми.

Цей проєкт було відмінено, зібрана сума становить 125 309, 65  грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проєкту.

 

ПІБ: Гурова Олександра Геннадіївна, 17.10.2008 р.

Місто: Дніпро

Діагноз: двостороння нейросенсорна глухота

ID: 4197
Підтримали
sergiodanile
27.08.2020 07:24
100,81 грн.
Alexander Novopashin
25.08.2020 09:52
2036,66 грн.
sergiodanile
24.08.2020 21:11
209,78 грн.
Благодійна допомога
23.08.2020 19:45
35,73 грн.
Благодійна допомога
19.08.2020 07:21
76,47 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Реабілітація для Софії
Підтримати
Здоров'я
Реабілітація для Софії
Софія народилася доношеною дівчинкою шляхом екстреного кесаревого. Перші 9 днів крихітка провела в реані…
Допоможіть дівчинці з добрим серцем! 3
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть дівчинці з добрим серцем! 3
Це Марійка, і в рік їй діагностували ДЦП. Народившись, вона не дихала і важила менше ніж кілограм, тому …
Терміновий апарат діагностики слуху дітей!
Підтримати
Здоров'я
Терміновий апарат діагностики слуху дітей!
Завдяки проєкту ми закупимо аудіометр для Словʼянської дитячої лікарні. Тільки за минулий 2022 рік у тут…
Поживні речовини для Кирила
Підтримати
Здоров'я
Поживні речовини для Кирила
Кирило не сидить та навіть не тримає голову. Не бачить і майже не чує. Однак ми можемо трішки покращити …
Показати всі