Страждання з самого дитинства!
Страждання з самого дитинства!
Завершений

Страждання з самого дитинства!

Проєкт здійснює
Розпочато: 04.08.2017
Одеса
Завершений
Всього зібрано
20000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
20000,00 грн.

UPD: МОЗ України виділив кошти для оплати операції для Андрія.  Майже в кожній історії хвороби є до і після. В житті Андрія з формулюванням "до" не вийшло. Зазвичай народжених дітей показують мамі, але Андрій зустрівся з мамою тільки на 10 день від свого народження. Оскільки на другий день його відправили в реанімацію. А молодим батькам сказали, що у нього порок нирок та вже пізніше поставили діагноз - полікістоз, перевели в патологію новонароджених, а потім виписали, не даючи особливих шансів на життя.

Але Андрій виявився дуже сильним і чіплявся за життя. Якщо його ровесники влітку їздили на дачу або до бабусі в село, то Андрій влітку обов'язково лягав в лікарню. При тому, що щомісяця йому доводилося здавати аналізи і відвідувати лікарів, в школі, де він навчався навіть не здогадувалися, з яким страшним діагнозом у них однокласник і, що він є інвалідом дитинства першої групи.

З самого народження, лікарі пояснювали Андрію і його мамі, що вилікувати дане спадкове захворювання неможливо. За допомогою різних схем лікування можливо лише відтягувати момент повної зупинки нирок. І тоді знадобиться їх обидві видалити, тому що кістам властиво нагноюватися і, потім, після видалення, знадобиться пересадка донорської нирки. Максимальний час, який вдалося відтягнути, виявився 22 роки.

В даний час Андрій проходить процедуру гемодіалізу (очистка крові через фільтр, тому що нирки цю функцію не виконують). Йому потрібна термінова трансплантація нирки, тому що на гемодіалізі перебувати довго не можна. На щастя, МОЗ виділив кошти на проведення трансплантації і типування в Білорусі. На УББ ми збираємо 20 000 грн на медикаменти, які знадобляться хлопцеві після операції.  

"Допоможіть врятувати сина! Андрій вже так багато пережив за своє життя! З дитинства постійні лікарні, обстеження, але ми намагалися це не кому не показувати і вести нормальний, активний спосіб життя в міру своїх можливостей. Але зараз нирки повністю не працюють. Допоможіть, будь ласка!". ПІБ: Лазаренко Андрій Вячеславович, Вік: 02 квітня 1994.

Діагноз: Полікістоз нирок (з народження). Хронічна хвороба нирок. Стадія 5. ХНП пролонгована гемодіалізом. Нефрогенна хронічна анемія. Артеріальна гіпертензія 4ст ризику.

ID: 3249
Підтримали
Благодійна допомога
28.12.2017 12:23
2042,56 грн.
Благодійна допомога
28.12.2017 11:39
180,00 грн.
Максим М
28.12.2017 11:33
50,00 грн.
Благодійна допомога
28.12.2017 11:26
71,37 грн.
Благодійна допомога
27.12.2017 23:09
203,67 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допоможіть оговтатися після важкого ДТП
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть оговтатися після важкого ДТП
Одна мить – і життя молодого хлопця розділилося на "до" і "після". Артурові 28 років, він з Києва,  в 20…
Мрію про свій перший крок. 2
Підтримати
Здоров'я
Мрію про свій перший крок. 2
Це маленька Єва, і вона мріє про свій перший крок. Дівчинка хворіє на ДЦП, тому поки самостійно крокуват…
Подаруйте Дар’ї дар спілкування. 2
Підтримати
Здоров'я
Подаруйте Дар’ї дар спілкування. 2
Дарʼя продовжує боротися за повноцінне життя. Ворог у дівчинки дуже небезпечний. Із шестирічного віку Да…
Я буду ходити, мрії здійснюються!
Підтримати
Здоров'я
Я буду ходити, мрії здійснюються!
Максимкові вже 8 років, у нього ДЦП. Він все розуміє, все показує, але нічого не може вимовити. Йому пот…
Показати всі