Створимо для діток гідні умови лікування!
Створимо для діток гідні умови лікування!
Завершений

Створимо для діток гідні умови лікування!

Проєкт здійснює
Розпочато: 05.07.2021
Львів
Завершений
Всього зібрано
143780,93 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
143780,93 грн.

Боротьба із раком у кожної дитини супроводжується змінами у роботі серцево-судинної або дихальної систем, а інколи – і обох систем водночас. Адже дитині, яка ослаблена пухлиною, доводиться проходити курс хіміотерапії, і через ці навантаження на організм виникають додаткові виклики: проблеми з тиском, запалення, пневмонія тощо. 

Саме тому лікування маленьких пацієнтів передбачає регулярну діагностику та інструментальне спостереження за станом дитини. Від цих результатів і залежить прийняття клінічного рішення.  

Кабінет функціональної діагностики – це один із перших кабінетів, куди ідуть дітки, які приходять на лікування в Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр (ЗУСДМЦ) у Львові, і де відбувається спостереження за станом пацієнтів впродовж їхнього перебування у лікарні. 

Проте сьогоднішній стан приміщень зовсім не сприяє одужанню. У кабінеті стара електропроводка, брак освітлення, стіни брудно-блакитного кольору, покриті багаторічним брудом і пліснявою, а чого тільки не водиться у щілинах паркету, покладеного багато років тому! Це не ті умови, в яких повинні перебувати діти.

Маленькі пацієнти з онкологічними захворюваннями потребують майже стерильних умов, бо їхня імунна система дуже ослаблена. І через неналежні санітарно-гігієнічні умови доводиться, крім сильнодіючих ліків, приймати і антигрибкові препарати. Будь-яка інфекція провокує ослаблення.

Ми плануємо зробити капітальний ремонт приміщень із використанням якісних та безпечних матеріалів, аби створити належні санітарно-гігієнічні умови критично важливі для життя і психологічного стану дітей, їхньої спроможності долати хворобу.

Важливо, що у цьому кабінеті проходять діагностику і дітки із іншими важкими захворюваннями, серед яких: онкогематологія, орфанні захворювання ревматоїдний артрит та інші автоімунні та автозапальні захворювання, хронічні хвороби нирок, недостатність імунітету вроджені та спричинені іншими хворобами чи лікуванням інших хвороб, важкі ендокринні хвороби, такі як діабет дитячого віку, автоімунні ураження ендокринної системи, хронічні хвороби дихальних шляхів, в тому числі муковісцидоз. Щодня лікарі роблять мінімум 16 електрокардіограм, тобто за рік понад 6 000 дітей із різними захворюваннями приходять у кабінет.

Запрошуємо долучитись до проєкту – спільними зусиллями ми зможемо створити кращі умови для лікування дітей і праці лікарів.

ID: 7278
Підтримали
Alexander Novopashin
05.09.2021 05:46
4073,32 грн.
Благодійна допомога
30.08.2021 10:22
5,00 грн.
Благодійна допомога
11.08.2021 14:29
20,46 грн.
Благодійна допомога
11.08.2021 14:26
20,46 грн.
Благодійна допомога
07.08.2021 11:40
305,88 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Зробити ще один крок
Підтримати
Здоров'я
Зробити ще один крок
Звертаємося до вас знову про допомогу для Софійки. Дякуючи зібраним коштам на dobro.ua, дівчинка успішно…
Поставте кому: "Малювати не можна страждати"
Підтримати
Здоров'я
Поставте кому: "Малювати не можна страждати"
"Я не розмовляю. Проте можу намалювати все, що бачу!". Весь свій внутрішній світ Матвій переносить на па…
Дівчинка з добрим серцем. 2
Підтримати
Здоров'я
Дівчинка з добрим серцем. 2
У 15-річної Аліси ДЦП, спастичний тетрапарез. Увесь цей час Аліса веде невпинну боротьбу з хворобою, діа…
Львівський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Львівський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Показати всі