Сучасна бібліотека – для сучасних дітей
Сучасна бібліотека – для сучасних дітей

Сучасна бібліотека – для сучасних дітей

Проект здійснює
Розпочато: 11.03.2021
Хмельницький
Активний
Залишилось зібрати
6242,15 грн.
Зібрано у відсотках
75%
Потрібно зібрати
25639,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Зі шкільних років ми звикли до певного образу бібліотеки: книжне зібрання, формуляри та печатки на книжках. Проте сьогодні виросло нове покоління, новий тип читачів, і нині бібліотека – це не мертва тиша і запилені полиці. Це місце, де кожен повинен знайти для себе щось цікаве, де повинні генеруватися нові ідеї, де має вирувати життя, а в дискусіях має народжуватися істина. Сьогодні бібліотека Хмельницького потребує модернізації та змін, і саме в цьому вкрай необхідна ваша допомога.

Бібліотеки в містах завжди відігравали важливу соціальну, освітню та культурну функцію. Сьогодні вони і як інституції, і як простір переживають трансформації, пов’язані з викликами часу: відтік користувачів, зміна характеру та носіїв знання, зміна цінностей і стилів життя. Під тиском змін у суспільстві бібліотека перестає бути сакральним сховищем книг і перетворюється у багатофункціональний простір. Передусім, бібліотеки мають стати суспільним простором. Тут мають відбуватися заходи для різної аудиторії, починаючи від звичних освітніх подій до вечірок і виставок сучасного мистецтва. Відвідувачам має бути зручно. Це стосується освітлення, меблів, робочих годин і, особливо, неформальності атмосфери. Необхідно відштовхуватися від того, що люди мають різні потреби – одним приємніше працювати в тиші, інших надихає жвава дискусія навколо. Особливо доступними бібліотеки мають бути для дітей, осіб з інвалідністю. А для цього необхідне комфортне приміщення з окремими робочими зонами: відео зона, комп’ютерна зона, бібліотека, зона відпочинку, індивідуальної роботи.

Шкільна бібліотека – саме та крапка на карті міста, де зароджуються і горять найбільш яскраві думки та почуття, вона – центр культури, де закладається духовне здоров’я нації. Наш проект спрямований на розширення можливостей та спектру якісних культурно-освітніх послуг для громади, забезпечення організації цікавого і змістовного дозвілля юного покоління, розвиток творчих та інтелектуальних здібностей дітей та молоді. Для реалізації проекту нам потрібно створити нову відповідну матеріально-технічну базу, насамперед, закупити нові меблі.

Ми запрошуємо всіх небайдужих долучитися для цього проекту та допомогти втілити його в життя. Кожна гривня стане в нагоді і допоможе дітям, підліткам та молодим людям Хмельницького здобувати знання, формуватися як особистість задля розвитку нашого суспільства. Допоможемо разом дітям, тому що молоде покоління – майбутнє нашої громади, майбутнє нашої держави!

ID: 6677

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проект, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
19.10.2021 18:18
600,00 грн.
Благодійна допомога
16.10.2021 10:20
150,00 грн.
Благодійна допомога
07.10.2021 17:35
20,00 грн.
Благодійна допомога
07.10.2021 15:46
30,00 грн.
Благодійна допомога
04.10.2021 09:15
30,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Скарбничка категорії "Підтримка громад"
Підтримати
Підтримка громад
Скарбничка категорії "Підтримка громад"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на проекти, мета яких - підтримувати та розвивати проекти місцевих громад …
Показати всі