Сумна казка Злати
Сумна казка Злати
Завершений

Сумна казка Злати

Розпочато: 24.06.2021
Дніпро
Завершений
Всього зібрано
8900,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
8900,00 грн.

Кучерява дівчинка, мамина принцеса... А ім'я яке гарне, просто казкове – Злата. А ось історія у дівчинки – наче з моторошної казки. Все почалося задовго до її народження. Вже на 12-му тижні вагітності під час першого УЗД лікарі запідозрили недобре. Запропонували додаткове обстеження, яке і показало генетичне порушення. Однак лікар запевнив батьків, що серйозних відхилень немає, і швидше за все дитина зможе повноцінно розвиватися. Тато з мамою були молоді, повні надій і віри в медицину, і вирішили народжувати.

Злата з'явилася на світ у поставлений строк, але проблеми все-таки почалися – ще в пологовій палаті. Дитина не закричала, довелося терміново проводити реанімаційні заходи. Вже на наступний день дитині поставили перший діагноз: вада розвитку серця. У 3 місяці дівчинці зробили першу операцію, всього їх знадобилося три, щоб серце крихітки почало працювати як належить.

Коли Златі виповнився рік, вона так і не сіла, навіть не могла самостійно перевернутися. Батьки звернулися до медиків, а ті запідозрили генетичне порушення, і обстеження в Харкові це підтвердило. Аналізи показали делецію ділянки 8-ї хромосоми на 9-у.
Златі призначили симптоматичне лікування та масажі. Вона дуже здібна дівчинка, і вже через два місяці з'явилися обнадійливі результати. Маленька Злата самостійно сіла, стала набагато активнішою і життєрадіснішою. У серці батьків стала міцніти надія... Коли Златі було три роки, мама звернулася за допомогою в приватну клініку. Професійний невролог розробив спеціальну лікувальну програму для дівчинки. І через певний час дівчинка вже крокувала самостійно. 

Минуло три роки. Зараз Златі шість років. Вона активна і весела дитина. Ходить, стрибає, любить грати в м'яч і брати участь у всіх розвагах на дитячому майданчику. Дівчинка розуміє звернену мову, із задоволенням слухає пісеньки і дивиться мультики. Але дитина не говорить, все ще не вміє ковтати і жувати тверду їжу, мамі доводиться готувати спеціальні суміші, щоб вона їла.

Що буде далі? Один Бог знає. А мама дівчинки впевнена – без спільних зусиль сім'ї, лікарів і небайдужих людей і їх фінансової допомоги у дитини не буде шансу на нормальне повноцінне життя. Допоможемо Златі потрапити на курс лікування в реабілітаційний центр!

Повне ім’я: Костенко Злата Василівна, 23.01.2015 р.
Місто: Дніпро
Діагноз: хромосомна патологія. Виражений когнітивний дефіцит
ID: 7220
Підтримали
Благодійна допомога
16.07.2021 10:02
2622,08 грн.
Благодійна допомога
16.07.2021 09:05
76,47 грн.
Благодійна допомога
15.07.2021 23:31
600,00 грн.
Благодійна допомога
15.07.2021 22:46
75,15 грн.
Благодійна допомога
15.07.2021 16:50
1000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Важке захворювання знову повернулося. 2
Підтримати
Здоров'я
Важке захворювання знову повернулося. 2
Валерія Войцехівська продовжує йти непростим шляхом лікування ювенального артриту, на який хворіє з 2-рі…
Надія на спілкування
Підтримати
Здоров'я
Надія на спілкування
Знайомтеся, цю веселу крихітку з Дніпра звати Ліза. У трирічному віці їй діагностували двосторонню сенсо…
Арт-терапія для дітей Героїв
Підтримати
Здоров'я
Арт-терапія для дітей Героїв
Цей проєкт – допомога дітям, які втратили одного або обох батьків внаслідок війни. З вашою підтримкою ми…
Збережімо життя онкохворих дітей!
Підтримати
Здоров'я
Збережімо життя онкохворих дітей!
Завдяки проєкту ми плануємо забезпечити Сумську обласну дитячу клінічну лікарню венозним сканером, інкуб…
Показати всі