Sustainability4Ukraine: підтримайте місцеві НУО в Україні
Sustainability4Ukraine: підтримайте місцеві НУО в Україні

Sustainability4Ukraine: підтримайте місцеві НУО в Україні

Розпочато: 14.06.2022
Україна
Завершений
Всього зібрано
5483662,79 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
5483662,79 грн.

Марафон зі сталого розвитку Sustainability4Ukraine: підтримайте місцеві НУО в Україні

Ваша пожертва буде додана до 100,000`+ доларів США, які вже щедро виділили компанії-спонсори заходу.

Війна в Україні є вершиною потоку безпрецедентних глобальних подій, які загрожують зупинити  прогрес у досягненні Цілей сталого розвитку ООН (ЦСР) та підірвати добробут людей та довкілля в усьому світі.

Через війну багатьом місцевим неурядовим організаціям в Україні довелося швидко адаптуватися до покриття негайних гуманітарних потреб. Багато місцевих НУО не отримали зовнішньої підтримки, а в районах, постраждалих від війни, багато офісів НУО були фізично знищені, наявне фінансування більшості організацій закінчується, і немає гарантії, що ресурси з’являться у майбутньому.

GlobeScan, CSR Ukraine та CSR Europe організовують збір коштів для неурядових організацій та 24-годинний web-a-thon 21-22 червня, щоб зібрати разом глобальну спільноту сталого розвитку, та дослідити наслідки останніх подій і глобальні тенденції для майбутнього сталого розвитку, а також потребу у більш спільних та інклюзивних зусиллях для просування сталого розвитку.

Цей захід та поточна кампанія зі збору коштів мають на меті зібрати життєво важливу фінансову підтримку для місцевих НУО в Україні, які були виснажені війною.

Будь ласка, зробіть пожертву, щоб допомогти місцевим НУО в Україні, переліченим нижче, та створити міцний фундамент для майбутнього сталого розвитку та громадянського суспільства.

Організації: 

Доступно.UA  – захищає права людей з інвалідністю в Україні (~6% населення) з 2015 року. З початку війни доступ до соціальної допомоги, харчування , гігієни та інших основних потреб, в тому числі житла і роботи  став особливо важким для людей з обмеженими можливостями. Організація збирає для придбання предметів першої необхідності для потребуючих, а також на допомогу будівництва інфраструктури для людей з інвалідністю. 

Фонд «Демократичні ініціативи»  – один із найстаріших та найвпливовіших незалежних аналітичних центрів України, який зосереджується на аналізі ключових подій та розробці політичних рекомендацій для органів, які приймають рішення, та громадянського суспільства. Проєкт передбачає фіксацію того, як як люди думають про події, що відбуваються, та які події найбільше запам’яталися в підсвідомості. Незалежно від того, чим закінчиться ця загарбницька війна, ми повинні готуватися жити з новими фактами. Наші дані допоможуть відстоювати здорову пам’ять та культурну політику для правдивих підручників з історії. 

Екоклуб Рівне  –  місцева  громадська організація, що понад 20 років працює над збереженням довкілля. У 2020 році допоміг місту Вознесенськ встановити першу в Україні сонячну фотоелектричну (ФЕ) електростанцію, яка продовжує забезпечувати енергією жителів міста і під час війни. Інші міста шукають можливості для встановлення таких фотоелектричних установок для гарантії стабільності водопостачання, а також для лікарень. До них належать Мирноград (Донецька область), Мерефа (Харківська область), Ніжин (Чернігівська область) та багато інших. Згодом цей досвід може бути використаний у відбудові України.

СпівДія  – команда організації із 220 осіб об’єднує 23 молодіжні хаби в 18 регіонах України, які надають підтримку, можливості та кар’єрний розвиток молоді, а також сприяють гендерній рівності та інклюзії. У відповідь на війну організація розробила та керує платформою P2P, яка поєднує потреби країни з можливостями допомоги. Платформа збирає кошти на продуктові набори, які допомагають подолати дефіцит доступного харчування та основних послуг для людей в Україні, а також підтримують місцевий бізнес та економіку країни.

Український Католицький Університет (УКУ)  – відкрита академічна спільнота, яка готує лідерів для професійної роботи в Україні та за кордоном. Інститут лідерства та менеджменту УКУ пропонує єдину в Україні магістерську програму з управління некомерційними організаціями для громадських організацій. Кошти будуть спрямовані на розвиток найбільш мотивованих лідерів громадських організацій та благодійних фондів, які зараз борються за майбутнє України, та розбудову потенціалу їхніх організацій для просування стійкості та сталого розвитку в Україні.

Zero Waste Alliance Ukraine (https://zerowaste.org.ua) – включає шість неурядових організацій, які займаються просуванням практики нульових відходів та сталого використання ресурсів. Проєкт передбачає закупівлю предметів першої необхідності (менструальні чашки, мило та шампуні українського виробництва, термоси), і проведення досліджень  1) як поводитися з відходами, створеними війною; 2) розробка рекомендацій щодо систем поводження з відходами в містах України на етапі відновлення.

Центр “Розвиток КСВ”  – неприбуткова організація, яка впроваджує проєкти сталого розвитку з 2008 року. Організація збирає кошти на проєкт щодо застосування принципів сталого розвитку під час відбудови України та покращенню знань управлінців про принципи сталого розвитку. Проєкт передбачає курси та гранти  для менеджерів з питань сталого розвитку, стажування у іноземних компаніях та впровадження посади менеджера зі сталого розвитку під час відбудови та покращення міст. Чим більше в Україні компаній та організацій зі сталим мисленням, тим сталішим буде процес відбудови України. 

ВБФ "Крона" – з 2006 року працює задля здоров’я і добробуту дітей в Україні. Програми фонду спрямовані на поліпшення здоров'я дітей і дорослих, створення інклюзивного доступного середовища для всіх, соціальну адаптацію дітей з інвалідністю, збереження довкілля. За 13 років діяльності надано допомоги на 90 мільйонів гривень. Основні джерела фінансування – приватні і корпоративні пожертви, гранти. Проєкт передбачає закупівлю потужного генератора для КНП "Скалатська комунальна районна лікарня" Скалатської міської ради на Тернопільщині. Такий генератор дасть живлення обладнанню в реанімацію, операційні, діагностику. 

ID: 8139
Підтримали
Благодійна допомога
04.01.2023 15:38
6686,93 грн.
Благодійна допомога
09.12.2022 10:44
13825,86 грн.
Благодійна допомога
13.11.2022 20:11
10,89 грн.
Благодійна допомога
14.10.2022 15:07
8699,67 грн.
Yevgen Grynke
05.10.2022 08:08
100,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Схожі проєкти
Розмінуй Україну
Підтримати
Підтримка громад та України
Розмінуй Україну
Ми збираємо кошти, аби закупити набори для розмінування території і металошукачі та передати їх спеціалі…
Допомога 45 Окремій артилерійській бригаді ЗСУ
Підтримати
Підтримка громад та України
Допомога 45 Окремій артилерійській бригаді ЗСУ
Тут ви допомагаєте у матеріально технічному забезпеченні потреб 45 Окремої артилерійської бригади ЗСУ дл…
Благодійна колекція пледів із пейзажами регіонів України
Підтримати
Підтримка громад та України
Благодійна колекція пледів із пейзажами регіонів України
Український бренд Woolkrafts випустив серію пледів із різноманітними пейзажами регіонів України – за диз…
88007 - SMS-благодійність
Підтримати
Підтримка громад та України
88007 - SMS-благодійність
Відправляючи SMS на номер 88007, Ви долучаєтесь до допомоги на обороноздатність та відбудову України. Но…
Показати всі