Святий Миколай не забуде про діток
Святий Миколай не забуде про діток

Святий Миколай не забуде про діток

Проєкт здійснює
Розпочато: 02.11.2018
Волинська обл.
Завершений
Всього зібрано
6412,79 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
6412,79 грн.

Незабаром настане день Святого Миколая – довгоочікуване свято для усіх діток, особливо для тих, хто потребує допомоги, які найбільше чекають в цей час на турботу. Звертаємося до Вас за допомогою у придбанні солодких подарунків на свято Миколая для дітей, які виховуються в Іваничівському та Рожищенському інтернатах, а також для малечі з кризових, багатодітних, малозабезпечених сімей, які є підопічними Центру для дітей і сімей ВОБФ "Карітас-Волинь".

Не є таємницею те, що побажання цих діток не можуть здійснитися без нашої спільної підтримки. Ну, а яке ж дитяче свято без солодощів? Для того, щоб підготувати солодкі подарунки нам необхідна Ваша допомога! Зимової ночі перед 19 грудня святий Миколай опускається на срібній мотузці з неба на землю. Сивобородий, у довгій золотавій киреї, він кладе дітям під подушки свої пречудові небесні гостинці. Тож у день, коли церква шанує Божого угодника Миколая, малеча дуже чекає подарунків.

На жаль, є діти, яких життя з різних причин позбавило радості і тепла сім’ї. Сиротинець, дитячий будинок, школа-інтернат – це приміщення, які призначені для проживання багатьох діток разом. Всередині є кімнати для навчання та відпочинку, спальні, їдальня. Є підручники, зошити, іграшки, гойдалки, м’ячі... Лише найрідніші люди – мами, на жаль, не поспішають сюди щовечора, щоб забрати своїх дітей додому… Це їхній дім і живуть вони в ньому з різного віку.

Також є діти, сім’ї яких опинилися в складних життєвих обставинах (кризові, малозабезпечені, неповні, багатодітні). Хоча в них і є батьки, але дуже часто вони без роботи, у багатьох із цих сімей є значні борги за комунальні послуги, дехто винаймає житло, вони не мають коштів на ліки, одяг, взуття або засоби гігієни, не мають за що зібрати дітей у школу. Саме такими дітьми опікується Центр для дітей і сімей ВОБФ "Карітас-Волинь" (соціальна, психологічна підтримка, гуманітарна допомога).
Усі ці діти чекають на подарунки від Святого Миколая, чекають, як ніхто. Теж пишуть листи, намагаються добре себе поводити, щоб не розгнівити Чудотворця. Немає в світі малюка, котрий в очікуванні на довгожданий вечір не мріяв би про щось особливе. Хіба можливо описати ту трепетну радість, коли дитина розгортає гарно запакований подарунок, смакує солодощами? Адже немає нічого більш сумного, аніж розчарована, позбавлена тепла та опіки дитина, що вірила у свою потрібність.

З 2011 року команда ВОБФ "Карітас-Волинь" докладає усіх зусиль, аби створити для потребуючих діток свято та викликати радість та щирі посмішки. За роки проведення акції, завдяки підтримці благодійників, подарунки отримали 2 800 дітей.
Оскільки жодне дитяче свято не може обійтися без солодощів, просимо Вашої допомоги у придбанні солодких подарунків. 300 потребуючих діток вірять, що до них завітає Святий Миколай! Кожен з цих дітей, що опинились у кризовій життєвій ситуації, є сповнений віри в Божу і людську доброту.

Маємо надію, що цього року, як і попередні, ви станете активними помічниками святого Миколая і нам усім разом вдасться створити справжнє свято для знедолених діток! Щиро сподіваємося на Вашу допомогу!

ID: 4560
Підтримали
Благодійна допомога
26.12.2018 10:00
1100,00 грн.
Valeriy Korsunskyy
21.12.2018 22:12
200,61 грн.
Благодійна допомога
18.12.2018 21:45
713,47 грн.
Благодійна допомога
18.12.2018 13:08
1600,00 грн.
Благодійна допомога
17.12.2018 19:10
50,93 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
MiniMi. Благодійність для дітей
Підтримати
Соціальна допомога
MiniMi. Благодійність для дітей
Діти — наше натхнення! І саме зараз, як ніколи, їм потрібна наша підтримка та допомога. 20% відсотків з …
Допомога дітям та родинам під час війни
Підтримати
Соціальна допомога
Допомога дітям та родинам під час війни
Тут ви рятуєте життя дітей, які страждають від війни в України.
Мистецтво для дітей Бахмуту
Підтримати
Соціальна допомога
Мистецтво для дітей Бахмуту
У рамках цього проєкту ми хочемо забезпечити 182 дитини із Бахмуту, які зареєстровані в Харківському цен…
Скарбничка категорії "Соціальна допомога"
Підтримати
Соціальна допомога
Скарбничка категорії "Соціальна допомога"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на підтримку самотніх стареньких, багатодітних сімей, дітей-сиріт, усіх лю…
Показати всі