Святим Миколаєм можеш бути ти
Святим Миколаєм можеш бути ти

Святим Миколаєм можеш бути ти

Проект здійснює
Розпочато: 18.11.2019
Київ
Завершений
Всього зібрано
2957,53 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
2957,53 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

200 дітей з сімей у кризових життєвих обставинах чекають подарунків до Дня Святого Миколая. Просимо допомогти зібрати кошти на придбання гостинців, щоб кожна дитина, батьки якої неспроможні подарувати їй свято, отримала святкові дарунки та відчула себе радісною, потрібною та коханою. Разом із Благодійним фондом "Карітас-Київ" легко робити святкові дива! Всі діти очікують подарунків та ласощів у день святого Миколая, однак батьки деяких дітей не мають можливості навіть задовольнити базові потреби своїх дітей, а про подарунки годі й говорити. Деякі ж діти не мають батьків, і вони про ласощі можуть тільки мріяти.

З такими дітьми і їх родинами Благодійний фонд "Карітас-Київ" працює вже 27 років. Починаючи з 1992 року наш фонд в особливий спосіб опікується дітьми та молоддю, що мають потребу у підтримці. Ми допомагаємо дітям із кризових, малозабезпечених, неповних, багатодітних родин та дітям з інвалідністю. Кожна сім'я, дитині якої ми хочемо придбати подарунок до дня святого Миколая, має свою непросту історію. Розкажемо лиш декілька з них.

Історія перша. У багатодітній сім'ї п'ятеро дітей від 2-х до 14-ти років. Їх батько, який був військовим АТО, невдовзі після повернення з війни помер. Весь фінансовий тягар ліг на плечі мами. Допоможімо цим дітям відчути радість свята!

Історія друга. Від дівчинки відмовились батьки. Тато виїхав за кордон і створив іншу сім'ю, не допомагав дівчинці зовсім, мама згодом померла. Дитині 8 років, нею опікується бабуся. Бабусі ж 69. Маючи низьку пенсію, вона ледь зводять кінці з кінцями. Чи зможе бабуся забезпечити дитині свято? Ми можемо допомогти.

Історія третя. Багатодітна родина. Дітки від 3-х до 10-ти років. Усі п'ятеро живуть в однокімнатній квартирі. Одна дитина з інвалідністю. Батько воював у АТО. Діти є підопічними нашого фонду і ходять на розвивальні заняття до наших кваліфікованих педагогів.

Ці та інші діти очікують свята Миколая. Працівники нашого фонду знають сотні інших історій і допомагають батькам та опікунам дітей вийти з кризових життєвих обставин. Кількадесятилітній досвід праці з дітьми, власна історія та відмінний авторитет Благодійного фонду "Карітас-Київ" засвідчують сюжети та публікації в українських ЗМІ. Оскільки сьогодні ситуація дещо загострилася й кількість дітей у потребі зросла в рази, просимо вашої уваги та підтримки. Ми вже неодноразово зверталися з різними проханнями, саме тоді на допомогу приходили УББ та всі люди доброї волі, які жертвували свої кошти на цю благородну справу.

Об'єднаймо зусилля! Бо переказуючи навіть невеличку суму, ми даруємо гостинець на свято конкретній дитині. Подаруймо разом малечі позитивні емоції, радість свята та щирі посмішки. Допоможімо Миколаю прийти до дітей, сім'ї яких опинились у складних життєвих обставинах!

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
21.12.2019 14:31
250,00 грн.
Анонімна допомога
19.12.2019 11:55
500,00 грн.
Анонімна допомога
18.12.2019 09:21
101,96 грн.
Анонімна допомога
17.12.2019 12:11
50,92 грн.
Анонімна допомога
16.12.2019 22:51
300,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Соціальна допомога
Нагодуй ізольованого
Тепер для мільйонів людей пандемія коронавірусу стала величезною проблемою продовольчої небезпеки.
Підтримати
Соціальна допомога
Побутові речі для дітей-сиріт
Ми навіть не уявляємо зараз своє життя без зубної пасти, мила для рук та засобу для миття посуду. Це для…
Підтримати
Соціальна допомога
Зустрічі, які допоможуть сиротам
Сім'я для кожного з нас – безцінний дар, надійна опора, те, що ми оберігаємо, те, що нас надихає. Ніхто …
Підтримати
Соціальна допомога
Щира допомога – допомога від щирого серця
Скарбничку "Щира допомога" відкрито на добрі справи в підтримку дітей та їх батьків, які опинилися в тяж…
Показати всі