Танець Анюти
Танець Анюти
Завершений

Танець Анюти

Проект здійснює
Розпочато: 07.08.2014
Чернігівська обл.
Завершений
Всього зібрано
7000,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
7000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

6 річна Анюта вже чотири місяці веде боротьбу за своє здоров’я, за своє дитинство, за своє життя. Поруч з нею знаходиться татусь, який готовий дати донечці любов та опіку і за маму також, яка нещодавно народила братика Анютці та піклується про новонароджену крихітку дома. Родина розділена навпіл, бо так сталося, що донечці діагностовано важку хворобу, щоб вилікуватися необхідно пройти лікування у декілька місяців та операцію з видалення пухлини в Національному Інституті раку. 

Через тиждень лікарі-хірурги проведуть унікальну надскладну операцію дівчинці, вони зроблять усе можливе аби врятувати дитину та поставити її знову на ноги. Аби лікарі змогли провести заплановану операцію родині необхідно придбати спеціальну систему та розхідні матеріали з медикаментами, вартість яких сягає 7000 гривень. Давайте підтримаємо родину та допоможемо придбати необхідні ліки аби дівчинка змогла вилікуватися.

Молода родина Матченко з Чернігівщини жила звичайним життям, як і мільйони Українців в різних куточках нашої країни. Ростили донечку, чекали ще на другу дитинку, мали щоденні клопоти, будували плани на майбутнє, нічого не передвіщало біди. І ось одного дня батьки помітили «гулю» на ніжці дитини, одразу поїхали до знайомого хірурга, який зробив рентген знімок та побачив пухлину. Оминувши довгий список районних та обласних лікарень, родина привезла донечку одразу до Києва у Національний Інститут раку, де й встановили діагноз – злоякісна пухлина кістки. Сказати, що родина була шокована, більше – горе та біль не давали дихнути та зібратися з думками, безліч питань постало водночас – що робити, що нас чекає, чи врятуємо дитя, кого просити допомогти. Батьки Анюти змогли взяти себе в руки та почати боротьбу за життя своєї дитини, за щастя своєї родини.
Татові довелося звільнитися з роботи, вибору у нього не було - адже він був військовослужбовцем та мав в цей час захищати свою Батьківщину, натомість йому потрібно було рятувати своє дитя. Мама була на останньому місяці вагітності і мала бути під наглядом лікарів, вона ніяк не могла поїхати разом із донечкою до Київської лікарні. Отже родина залишилася без коштів на існування – зараз живуть, харчуються та купують ліки за декретні соціальні виплати, які платять на новонароджену дитинку та пенсію бабусі. Місцеві магазини поставили скриньки аби мешканці маленького містечка на Чернігівщині змогли підтримати Анюту. На жаль, цих коштів не вистачить аби підготувати усе необхідне для операції, тому родина захвилювалася як бути далі.

Давайте допоможемо родині врятувати їх маленьку дівчинку, яка опинилася у біді через незалежні від неї обставини. Допоможіть зібрати кошти на медикаменти – придбати їх потрібно якнайскоріше!!!

ПІБ (реципієнта): Матченко Анна Сергіївна
Дата народження: 10.12.2007
Діагноз: Остеогенна саркома

 

ID: 1048

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
10.08.2014 19:34
1213,00 грн.
Благодійна допомога
10.08.2014 18:53
195,00 грн.
Благодійна допомога
10.08.2014 17:43
1398,00 грн.
Благодійна допомога
10.08.2014 17:27
10,00 грн.
Благодійна допомога
10.08.2014 10:28
100,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Влад долає ДЦП. Допоможемо?
Підтримати
Здоров'я
Влад долає ДЦП. Допоможемо?
Волею долі сталося так, що Владислав, через недбальство лікарів дрогобицького пологового будинку, при на…
Монобанк + Кураж, квітень 2021
Підтримати
Здоров'я
Монобанк + Кураж, квітень 2021
Вже майже 2 роки разом з клієнтами Monobank ми збираємо кешбек на підтримку апаратної медицини в Україні…
Розшукується донор кісткового мозку!
Підтримати
Здоров'я
Розшукується донор кісткового мозку!
Женя шукає донора кісткового мозку, щоб стати здоровим та побороти важке захворювання крові. У хлопця пе…
Amway Європа підтримує лікарів у боротьбі із COVID-19
Підтримати
Здоров'я
Amway Європа підтримує лікарів у боротьбі із COVID-19
Amway Європа долучається до всеукраїнської допомоги і перераховує на рахунок фонду свій внесок, який під…
Показати всі