Тату, ти тільки живи!
Тату, ти тільки живи!
Завершений

Тату, ти тільки живи!

Проект здійснює
Розпочато: 29.04.2015
Донецька область
Завершений
Всього зібрано
15933,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
15933,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Бувають випадки, коли людина, дізнавшись про свій страшний діагноз, повертається додому, а сім'я не готова до такого випробування… Але це все не про родину Христиченків. Допомога батьків єдиному синові, допомога друзів надійному товаришеві, допомога справжньому чоловікові, котрим є Михайло Христиченко, – це першочергове завдання для всіх, хто живе поруч із ним. Михайло мусить пройти неабияке випробування – тривалі курси хіміотерапії, від яких залежить не тільки його життя, а й життя його сина Арсенія.

Історія хвороби Михайла почалася в листопаді 2014, коли він відчув загальне нездужання, а потім різко піднялася температура, яка доходила до 40. Майже три місяці лікарі Старобешівської районної лікарні були не в змозі поставити чоловікові діагноз. Час невблаганно спливав, а стан здоров'я Михайла тільки погіршувався. У лютому 2015, після тривалого обстеження чоловік почув страшний діагноз, який пролунав як вирок: Лімфома Ходжкіна – пухлинне захворювання лімфатичної системи, лікування дуже дороге і тривале. Але навіть у хвилини розпачу Михайло думав не про те, яким важким буде його шлях до одужання, всі його думки були про ймовірну втрату можливості ростити свого 4-річного синочка, бо після розлучення з дружиною у липні 2014 року хлопчик залишився жити саме з татом. Батьки Михайла допомагали йому піклуватися про синочка, а молодий батько чесно та відповідально виконував свій обов'язок – працював, щоб забезпечити малюка всім необхідним, і присвячував синові весь свій вільний час.

Наразі Михайло пройшов четверту хіміотерапію, приймає ліки, які підтримують його життя, та чекає на чергову дорогу операцію. За останній місяць тільки на лікування у сім’ї Христиченків пішло більше ніж 8 тисяч гривень. Враховуючи те, що Михайло був єдиним головним годувальником у сім’ї, ситуацію можна назвати надкритичною.

Панове благодійники, ми звертаймося до вас за фінансовою допомогою для молодого батька Михайла, якому самостійно, без нашої з вами підтримки, буде дуже складно, а може й навіть нереально, впоратися із тяжкою недугою. Адже щоб перемогти біду і мати змогу жити для свого маленького сина, чоловікові потрібна підтримка людей, здатних співпереживати та допомагати тим, хто має велике прагнення одужати.

Ми щиро віримо у те, що духовна міць Михайла, професійність лікарів та ваша, шановні донори, фінансова підтримка поставлять молодого хлопця на ноги та подарують сім’ї Христиченків упевненість у завтрашньому дні.

 

ПІБ: Христиченко Михайло Вікторович, 20.10.1985 р.

Місто: Донецька область

Діагноз: лімфома Ходжкіна III В ст. варіант лімфоїдного виснаження, з вихідним ураженням л/у: периферичних, медіастинальної, черевних і заочеревинних

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
09.05.2015 16:15
200,00 грн.
Роман Месхидзе
09.05.2015 15:12
200,00 грн.
Бусінка .
09.05.2015 14:28
55,00 грн.
Андрій Дручок
09.05.2015 13:09
100,00 грн.
Благодійна допомога
09.05.2015 12:40
50,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Навчитися жити знову. Етап 1
Підтримати
Здоров'я
Навчитися жити знову. Етап 1
Ця крихітка – яскравий приклад того, як в житті за одну секунду може змінитися все і змінити життя всіх …
Стерильність маленьких пацієнтів понад усе
Підтримати
Здоров'я
Стерильність маленьких пацієнтів понад усе
Коли мова йде про безпеку дітей під час операції, перше, що спадає на думку це: досвід лікарів, якісне і…
Сoronavirus.Kyiv
Підтримати
Здоров'я
Сoronavirus.Kyiv
Командою Сoronavirus.Kyiv було вирішено зосередиться на купівлі термінових витратних матеріалів та медик…
Бій з невидимим ворогом. 4
Підтримати
Здоров'я
Бій з невидимим ворогом. 4
Мілана змінилася в один момент: її почало трясти, у неї сталася істерика. Наступного дня ситуація повтор…
Показати всі