Навчимо Дітей Героїв!
Навчимо Дітей Героїв!

Навчимо Дітей Героїв!

Проєкт здійснює
Розпочато: 25.08.2023
Активний
Зібрано
136033,99 грн.
Зібрано у відсотках
0%
Підтримали
142
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Підтримайте освітній проєкт та подаруйте дітям найкращу освіту!

Благодійний фонд «Діти Героїв», онлайн ІТ-академія для дітей та підлітків GoITeens разом з благодійною платформою dobro.ua обʼєдналися заради спільної мети – забезпечити 3000 дітей диджитал-освітою. 

Фонд «Діти Героїв» надає підтримку дітям, які втратили одного або обох батьків внаслідок російського нападу на Україну. Замість безхмарного дитинства ці діти пережили втрату найрідніших людей і продовжують жити в умовах війни. Але вони не здаються: продовжують мріяти, хочуть розвиватися і займатися своїми хобі. 

На жаль, не всі з них можуть собі це дозволити – 66% сімей, які знаходяться під опікою фонду, мають скрутне фінансове становище. Тож у цих дітей часто немає можливостей відвідувати додаткові курси чи гуртки, про які вони так мріють.

Але ж ми всі мріємо їхніми мріями. Тому спільна місія цього проєкту – надати цим дітям шанс здобути нові навички та розкрити свій потенціал у сфері ІТ. Адже це можливість дітей стати успішними та розпочати кар'єру ще до вступу в університет, розширити свої знання, навички, знайти нових друзів та інтереси. 

Наш партнер – онлайн-академія GoITeens спеціалізується на ІТ-освіті саме для дітей та підлітків від 6 до 17 років. За понад 8 років існування академії знання тут отримували понад 36 тисяч дітей. І один з них – наш підопічний Ярослав Костушевич.

14-річний Ярослав вже пів року вчиться в GoITeens на курсі GameDev, тобто на розробника компʼютерних ігор. Ярослав з Луганщини і вже вдруге переживає війну. Під час окупації Бучі загинув його вітчим, а згодом не стало і його рідного тата. Хлопчик залишився з мамою. Ярославу потрібне спеціальне піклування, аби справлятися з вродженою хворобою. Не дивлячись на всі ці страшні обставини, Ярослав обожнює програмувати, тому вкладає в це хобі весь час та сили. На Новий рік один із донорів фонду «Діти Героїв» подарував Ярославу планшет – уявіть його радість. Він мріє стати успішним, аби розвивати свою країну. А ми допомагаємо реалізувати його мрію.

Аби така історія була не винятком, ми розпочинаємо збір на 35 млн грн. Бо саме така сума забезпечить 3000 підопічних фонду якісною освітою. Одна з них — Довгошей Дарія. Їй 12 років і вона з Одеської області. Батько дівчинки трагічно загинув на Херсонському напрямку під час бойового завдання. 

А проте Даша не здалася, а вже закінчила навчання у кіностудії Довженка та отримала сертифікат із фільмування та монтажу. Дівчинку дуже захопило навчання за такою тематикою – її роботи отримували схвальні відгуки від викладачів. Даша мріє продовжити навчання і зараз очікує на те, щоб потрапити на ІТ-курс з диджитал-дизайну, аби здобувати навички, корисні для обраної сфери.

Серед підопічних фонду ще дуже багато талановитих та здібних дітей, які мріють навчатися, але не мають можливості оплатити курси — ми розповідатимемо ці історії впродовж збору. Разом ми можемо допомогти цим дітям стати ближчими до своєї мрії. 

Приєднуйтеся до цього важливого проєкту – він дарує можливості для навчання та розвитку дітей, чиї батьки поклали своє життя за Україну. Ваша підтримка може змінити їхнє майбутнє!

Доєднуйтеся до збору, бо для цих дітей кожна гривня – це про надію. Подаруйте дітям можливість планувати не лише сьогоднішній день.


Збір проводиться за ініціативи благодійного фонду «Діти героїв» та онлайн-академії GoITees на сайті благодійної платформи dobro.ua, а також за підтримки корпоративних і медіапартнерів, включаючи Starlight Media. 

 

ID: 8954

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
24.09.2023 10:23
500,00 грн.
Благодійна допомога
24.09.2023 09:00
300,00 грн.
Благодійна допомога
23.09.2023 21:00
100,00 грн.
Благодійна допомога
23.09.2023 20:46
200,00 грн.
Благодійна допомога
23.09.2023 11:13
300,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Багаж дитинства
Підтримати
Освіта та наука
Багаж дитинства
Наша мета – забезпечити 150 дітей, котрі знаходяться в Україні, надійними рюкзаками, які стануть їхніми …
Світло майбутнього: освіта для дітей під час війни
Підтримати
Освіта та наука
Світло майбутнього: освіта для дітей під час війни
Наш благодійний проєкт спрямований на надання репетиторських послуг дітям, які проживають в Україні та о…
Діти хочуть навчатися професій під час війни. 2
Підтримати
Освіта та наука
Діти хочуть навчатися професій під час війни. 2
У рамках проєкту "Діти хочуть навчатися професій під час війни. 2" ми плануємо продовжувати проводити те…
Скарбничка категорії "Освіта та наука"
Підтримати
Освіта та наука
Скарбничка категорії "Освіта та наука"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на підтримку різноманітних освітніх, навчальних та наукових проєктів, які …
Показати всі