Терапія добром
Терапія добром
Завершений

Терапія добром

Проєкт здійснює
Розпочато: 30.11.2017
Київ
Завершений
Всього зібрано
6696,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
6696,00 грн.

Від душевного стану пацієнта безпосередньо залежить процес одужання. Не потрібно бути лікарем, щоб розуміти цю просту істину. Лікарняні будні – це не лише процедури та ін'єкції. Ще це надлишок часу, який необхідно чимось зайняти. Особливо важко підліткам, які страждають від відсутності друзів, спілкування і звичної обстановки. І більшу частину часу ці діти проводять наодинці з собою. Зневіра затьмарює навіть найміцніші душі. Від нудьги підлітки цілодобово "сидять" в Інтернеті, що відбивається на їх і без того складному психічному стані. Навколо "кипить" життя, а тут чотири стіни, процедури, біль і неясне майбутнє. Є від чого впасти в депресію.

У такі моменти важливо заповнити душевну порожнечу підлітка чимось глибоким і наповненим духовним змістом. І якщо поза лікарняними стінами цей же хлопчина і миті не всидить за читанням, то в умовах обмеженого руху читається все. Тим більше, якщо мова йде про журнал, що містить гарні ілюстрації, інтерв'ю та "живі" тексти. Умиротворення, спокій і впевненість – ось те, що не може дати ні Інтернет, ні соціальні мережі, ні гри.

Ми починаємо збір коштів на підписку кращих православних видань для дітей, які перебувають в лікарняних стінах. Зібрані кошти підуть на оплату 12-річних підписок на журнал "ФОМА в Україні" та 12 річних підписок на журнал "Отрок". У цих журналах у простому, зрозумілому кожному підлітку і сучасному ключі розглядаються питання добра і зла, цікавих людських доль і взаємин, історичних подій і їх вплив на наше життя. У поширенні журналів нам допоможуть волонтери київських храмів святих Косми і Даміана при Національному інституті раку, архістратига Михаїла в Медмістечку і святителя Миколая при міській клінічній лікарні №6.

Волонтери готові передавати щомісяця журнали в лікарняні палати тим, хто в них зацікавлений. У передсвяткові новорічні дні дитячі відділення наповнюються подарунками. Велика кількість солодощів та іграшок. Але багатьом з пацієнтів солодкого їсти не можна, а машинки, ляльки та кульки вже не цікаві підліткам. Наш Різдвяний проєкт покликаний протягом цілого року передавати молодим пацієнтам лікарень частку душевного тепла, здатну привнести спокій і впевненість в тому, що все буде добре!

ID: 3599
Підтримали
Благодійна допомога
19.12.2017 22:41
1258,12 грн.
Павел Одновол
19.12.2017 20:49
20,00 грн.
Благодійна допомога
19.12.2017 20:36
101,92 грн.
Благодійна допомога
19.12.2017 20:00
20,37 грн.
Eugenia Zoloto
19.12.2017 18:07
16,29 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Зцілення мистецтвом. 2
Підтримати
Освіта та наука
Зцілення мистецтвом. 2
Завдяки проєкту ми плануємо надати можливість розвитку та зцілення мистецтвом, забезпечивши участь в мис…
Скарбничка категорії "Освіта та наука"
Підтримати
Освіта та наука
Скарбничка категорії "Освіта та наука"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на підтримку різноманітних освітніх, навчальних та наукових проєктів, які …
Харківські діти готуються до школи
Підтримати
Освіта та наука
Харківські діти готуються до школи
Ми звикли, що перші навички письма та читання дитина отримує в дитячому садочку. У житті без війни це са…
Шкільне приладдя для дітей, які потерпають від війни
Підтримати
Освіта та наука
Шкільне приладдя для дітей, які потерпають від війни
БО "БФ "Карітас-Хмельницький УГКЦ" хоче зібрати кошти і закупити для 200 дітей із сімей у складних життє…
Показати всі