Термінова допомога ІПАГу
Термінова допомога ІПАГу

Термінова допомога ІПАГу

Розпочато: 12.03.2022
Київ
Завершений
Всього зібрано
311556,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
311556,00 грн.

Інститут педіатрії, акушерства та гінекології НAMH України – ІПАГ – це провідна науково-дослідна установа в державі у галузі охорони здоров’я матері та дитини, яка щорічно допомагає 25 тисячам жінкам та діткам. ІПАГ приймає найскладніші випадки і має найвищі показники успішної допомоги недоношеним дітям. 

Зараз ця лікарня, як і будь-які інші в країні, стала заручником війни. Активні бойові дії, які розгортаються під Києвом, є величезною загрозою для всіх породіль з різних куточків України. Лікарня приймає виклик та переносить всі свої відділення до підвалів, оснащує їх для можливої блокади. 

Але до війни ніхто не був готовий. Зараз у клініці немає навіть необхідної кількості подовжувачів, морозильної камери для зберігання продуктів, пральної машини, проводів, розеток, ламп та багато інших побутових речей, щоб створити умови для пологів та виходжування малюків. 

Мета цього проєкту – закупити все необхідно для лікарні, в якій зараз знаходиться 175 пацієнтів. Це майбутні матусі та матері з дітьми.

ID: 8001
Підтримали
Благодійна допомога
14.03.2022 19:09
11556,00 грн.
Благодійна допомога
14.03.2022 16:44
300000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Подаруй частинку дива на Різдво!
Підтримати
Соціальна допомога
Подаруй частинку дива на Різдво!
Для дітей з дитячих будинків диво — не лише подарунок, а й відчуття, що про них пам’ятають. Один тепли…
Літнє дозвілля для дітей Героїв
Підтримати
Соціальна допомога
Літнє дозвілля для дітей Героїв
Цей проєкт – можливість для дітей наших Захисників провести десять днів у безпеці, турботі та підтримці.…
Їжа для херсонців похилого віку
Підтримати
Соціальна допомога
Їжа для херсонців похилого віку
Ми хочемо підтримати 200 херсонців похилого віку, які не мають змоги власноруч приготувати їжу та потреб…
Підгузки та пелюшки для людей похилого віку
Підтримати
Соціальна допомога
Підгузки та пелюшки для людей похилого віку
Завдяки проєкту ми закупимо пелюшки та підгузки для лежачих важкохворих людей похилого віку. Вони вимуше…
Показати всі