Ти не один
Ти не один
Завершений

Ти не один

Проєкт здійснює
Розпочато: 12.10.2017
Дніпро
Завершений
Всього зібрано
130000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
130000,00 грн.

Різдво – час справжніх чудес і здійснення заповітних бажань! 9-10 грудня на арт-заводі "Платформа" пройде найчарівніша барахолка року – Різдвяний Кураж Базар. Будемо продавати і купувати подарунки, пити глінтвейн і їсти смажений маршмеллоу, вибирати ялинку на ялинковому базарі, танцювати під різдвяні пісні та обмінюватися привітаннями. І головне - допомагати діткам! Мета збору коштів під час Кураж Базару – забезпечення малюків-відмовників, які живуть у 4 лікарнях Дніпра необхідним мінімумом, а це засоби гігієни (підгузки, вологі серветки, мило з дозатором), дитячі молочні суміші та каші.

Тривожне слово "відмовники" ми з вами чули не раз. Це немовлята, яких з різних причин батьки не хочуть виховувати та залишають у пологових будинках. Звідти вони потрапляють до дитячих лікарень. У тих же відділеннях перебувають діти, котрих вилучили представники органів опіки з неблагополучних сімей. Поки оформляються документи, може пройти чимало часу. В день на "відмовників" виділяється близько 10 грн на харчування та медикаменти. Цього катастрофічно не вистачає, і ми просимо вас підтримати малюків, яких залишили батьки!

У сумах, які бюджет витрачає на "відмовників", не враховано ані ту кількість підгузків, яка реально витрачається за день, ні молочні суміші, які підходять цим дітям. Економія підгузків спричиняє дерматит, економія дитячого харчування – алергії і розлади травної системи, і тоді вже доводиться купувати додаткові медикаменти.

Проводити перші дні свого життя без мами і так несолодко. Додайте до цього ще мокрі пелюшки і хворий животик, і вийде гнітюча картина. Але ж є діти, яким потрібно не просто якісне, а спеціальне харчування. Комусь – безлактозне, комусь легкозасвоюване. Досить подивитися на стелажі будь-якого супермаркету, де виставлено дитяче харчування, щоб уявити собі, у скільки воно обходиться.

Дуже потрібні лікарням дитяче мило і вологі серветки. Кожна мама знає, з якою швидкістю витрачаються останні під час догляду за немовлям. Так, десятиліття тому всі обходилися без них. Але вони економлять для співробітників чимало часу. Вільні хвилини хтось із медсестер використовує, щоб потримати малюка на ручках, а це дуже важливо для його розвитку.

Про підтримку відділень "відмовників" регулярно просять 4 лікарні Дніпра:

- Дитяча міська клінічна лікарня №1;
- Дитяча міська клінічна лікарня №2;
- Медичний центр матері та дитини ім. проф. Руднєва;
- Дитяча міська клінічна лікарня №6.

Ми відкриваємо збір на 130 000 грн – ці кошти на рік забезпечать малюків необхідним мінімум. Статті витрат: засоби гігієни (підгузки, вологі серветки, мило з дозатором), дитячі молочні суміші та каші. Будь ласка, допоможіть діткам, які залишилися без батьків, отримати повноцінний догляд і збалансоване харчування!

ID: 3454
Підтримали
Благодійна допомога
15.12.2017 19:24
6324,68 грн.
Kurazh
15.12.2017 17:51
88444,00 грн.
Благодійна допомога
15.12.2017 12:10
100,00 грн.
Благодійна допомога
14.12.2017 06:49
100,00 грн.
Анна Нарбутович
13.12.2017 20:19
101,96 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Якісна медична допомога для військових!
Підтримати
Здоров'я
Якісна медична допомога для військових!
Завдяки проєкту ми закупимо в госпіталь ветеранів війни на Півдні України біохімічний аналізатор. На ста…
Допоможемо Мілані з лікуванням
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо Мілані з лікуванням
Зараз Мілані 8 років, і вона пішла до школи. Але це все їй дуже тяжко дається. Вона не говорить, хоча мо…
Максим мріє перемогти хворобу. 7
Підтримати
Здоров'я
Максим мріє перемогти хворобу. 7
Максим Шевченко – це мужній підліток, який змагається з важкою хворобою. Його життя складне, але завдяки…
Нехай б'ються дитячі серця
Підтримати
Здоров'я
Нехай б'ються дитячі серця
Завдяки цьому проєкту ми закупимо реагенти і електроди для газового аналізатора для клінічної лабораторі…
Показати всі