Тільки б не упустити мій шанс! 2
Тільки б не упустити мій шанс! 2
Завершений

Тільки б не упустити мій шанс! 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 27.03.2024
Київ
Завершений
Всього зібрано
39600,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
39600,00 грн.

Пологи, під час яких маленька Діана зʼявилася на світ, були важкими. Крихітка пережила важку асфіксію та отримала ураження мозку, з наслідками яких вона бореться і досі.

Зараз Діані 2 роки, а у неї виражена затримка розвитку. Дівчинка не перевертається, не фіксує погляд, не реагує на імʼя, не виражає емоцій, не вимовляє слова, не стоїть, не сидить. Стільки цих "не", які стримують її розвиток та не дають проживати щасливе здорове дитинство без болю. Крихітка також погано жує, погано спить та часто плаче. В Діани також зʼявилися судоми через структурну епілепсію. 

На щастя, постійне лікування приносить свої плоди. Так, після останньої реабілітації Діана стала більш сконцентрованою, почала цікавитися навколишнім світом. Її мʼязи зміцніли, дівчинка впевненіше стоїть на ногах. "Кожен курс реабілітації приносить величезні результати в розвитку нашої донечки. Так, попереду ще дуже багато роботи, але ми віримо в нові успіхи та перемогу! Без вашої підтримки всього цього точно не було б", – каже мама Діани та знову сподівається на допомогу. Допоможімо дівчинці поїхати на реабілітацію та не упустити шанс на відновлення!

Повне ім’я: Корнієвська Діана Олександрівна, 10.06.2021 р.
Місто: Київ
Діагноз: наслідки гіпоксично-ішемічного ураження центрально нервової системи. Структурна епілепсія. Епілептична енцефалопатія. ДЦП. Тетрапарез. Дистонічна форма. Рухові порушення V по GMFCS. Затримка статокінетичного та психомовного розвитку
ID: 9375
Підтримали
Благодійна допомога
20.09.2024 13:45
900,00 грн.
Благодійна допомога
18.09.2024 20:24
200,00 грн.
Благодійна допомога
17.09.2024 15:05
268,00 грн.
Благодійна допомога
17.09.2024 13:59
200,00 грн.
Natali
17.09.2024 13:04
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Коли сенсори життєво необхідні
Підтримати
Здоров'я
Коли сенсори життєво необхідні
Діагноз "важка форма діабету" лікарі поставили Євгенію, коли хлопцю було 5 років. Відтоді Євгенію необхі…
Допоможіть Матвію жити без болю
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Матвію жити без болю
Матвій – немовля з гідроцефалією, що потребує термінового лікування та операцій для врятування життя. Ро…
Допоможіть оговтатися після важкого ДТП
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть оговтатися після важкого ДТП
Одна мить – і життя молодого хлопця розділилося на "до" і "після". Артурові 28 років, він з Києва,  в 20…
Врятуйте батька! 3
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте батька! 3
Сім років уже минуло відтоді, коли через необережний стрибок у воду, Лаврентій – молодий чоловік, любляч…
Показати всі