Тільки надія і віра можуть спасти Аріну!
Тільки надія і віра можуть спасти Аріну!
Завершений

Тільки надія і віра можуть спасти Аріну!

Розпочато: 18.09.2020
Донецька обл.
Завершений
Всього зібрано
4390,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
4390,00 грн.

До нас звернулася мама 3-х прекрасних дівчат. Наймолодша донечка, Рикун Аріна народилася 01.10.2019, через кілька хвилин після пологів Аріну забрали в реанімацію пологового будинку, не давши мамі навіть поглянути на неї, притиснути її до своїх грудей. Материнське чуття підказало, що щось не так. Мама Аріни приходила кожні 3 години в реанімацію і зціджувала потроху молока. "Цього для неї не мало?", – турбувалася вона тоді, не підозрюючи, з якими складнощами ще належить зіткнутися. Коли їй дали поглянути на дитину, серце стислося від болю і побаченого.

"Не плачте,  говорили медсестри, – вона все відчуває". Але мати не чула їх слів, не розуміла їх доводів, не вірила своїм очам... Дев'ять днів стаціонару Арінка провела в лікарні, а поруч з нею в сльозах і молитвах всі її рідні люди. Вони діставали необхідні ліки для Аріни в надії, що на цьому закінчаться їх тривоги, і, прийнявши всі ці чарівні ліки, їх донечка обов'язково видужає. 

На 10-й день крихітку перевели в реанімацію дитячої обласної лікарні. Вона не могла самостійно дихати. Трохи пізніше мама дізналася, що дівчинка перенесла сепсис  зараження крові. На 19-й день в реанімації у такої крихти стався інсульт та інфаркт, крововиливи в мозок, ураження ЦНС і важка гіпоксія, в зв'язку з апное  зупинкою дихання. 5 місяців доня з мамою пролежали в лікарні: 2 місяці в реанімації і 3 місяці в неонатології, і весь цей час на антибіотиках. У Аріни туговухість 2 ступеню, але при цьому дитина чує. Очі не бачать  тиск у нормі, але дитина не посміхається, чи не фокусує погляд, не реагує на брязкальця і ​​світло – припущення лікарів: вроджена глаукома. Розпачу немає меж...

МРТ показало вроджену аномалію головного мозку, гіпоплазію мозолистого тіла і мигдаликів мозочка. Мікроцефалія головного мозку, тетрапарез. Вердикт лікарів: "Ходити не буде взагалі". Але мама дівчинки не вірить і не хоче в це вірити. Аріна продовжує терпіти муки, щоденні крапельниці, уколи, заміни катетерів. Навіть дорослій людині важко таке витримати, а малятко 5 місяців все терпіла і сказати мамі не могла, як же їй боляче. Зараз Арінці вже 11 місяців, вона встигла пройти 4 курси ЛФК та ​​готується на курс реабілітації і ЛФК в Києві. Аріночка погано тримає голову, закидає її назад, не фокусує погляд, не посміхається, не перевертається, і багато не... Дівчинці можуть допомогти тільки термінові невідкладні заходи. Час йде, і він працює проти стану маленької... Мама Аріни просить всіх небайдужих допомогти дитині швидше потрапити на лікування, не втрачаючи дорогоцінного часу!

Повне ім’я: Рикун Аріна Ігорівна, 01.10.2019 р.
Місто: Макіївка, Донецька обл.
Діагноз: аномалія розвитку головного мозку, тетрапарез, дистонічні атаки, затримка усіх видів розвитку
ID: 6385
Підтримали
sergiodanile
19.09.2020 14:07
249,11 грн.
Благодійна допомога
19.09.2020 11:50
254,90 грн.
Благодійна допомога
19.09.2020 11:00
101,96 грн.
Благодійна допомога
19.09.2020 07:24
20,00 грн.
Благодійна допомога
18.09.2020 23:51
101,96 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Хай працює лабораторія життя!
Підтримати
Здоров'я
Хай працює лабораторія життя!
Для порятунку нового життя все повинно бути готове завчасно!
Допоможіть Олені почати самостійне життя
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Олені почати самостійне життя
Олені 28, і в неї ДЦП. Мрія Олени – самостійність, справжня дорослість, коли ти можеш розраховувати тіль…
Не залишимо дитину на самоті в лікарні!
Підтримати
Здоров'я
Не залишимо дитину на самоті в лікарні!
Можливість бути поруч – найцінніша для родини, яка фактично живе у лікарні, піклуючись про малюка. Однак…
Допомога малюкам у перинатальному центрі Кривого Рогу
Підтримати
Здоров'я
Допомога малюкам у перинатальному центрі Кривого Рогу
Мета цього проєкту – зібрати кошти на придбання УЗД апарату експертного класу з неонатальними датчиками …
Показати всі