Тиждень на порятунок серця
Тиждень на порятунок серця
Завершений

Тиждень на порятунок серця

Проект здійснює
Розпочато: 15.02.2019
Одеса
Завершений
Всього зібрано
90000,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
90000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

UPD: ми збільшили суму проекту, оскільки перед операцією стан Ірени погіршився, і лікар порадив ставити не механічний клапан (він надається безкоштовно), а біоклапан, який треба докупити самостійно. Так зменшиться ймовірність виникнення тромбозу. 31-річна Ірена одна виховує сина (Дмитру 11 років). Вона працювала продавцем на ринку, поки не застудилася. Наразі життя Ірени висить на волосині. Здавалося б, банальна застуда, але вона призвела до важкої пневмонії і ускладнення на серце. Жінці терміново необхідна операція на відкритому серці із заміни клапана. Інакше в Ірени немає шансу вижити.

UPD: ми збільшили суму проекту, оскільки перед операцією стан Ірени погіршився, і лікар порадив ставити не механічний клапан (він надається безкоштовно), а біоклапан, який треба докупити самостійно. Так зменшиться ймовірність виникнення тромбозу.
31-річна Ірена одна виховує сина (Дмитру 11 років). Вона працювала продавцем на ринку, поки не застудилася. Наразі життя Ірени висить на волосині. Здавалося б, банальна застуда, але вона призвела до важкої пневмонії і ускладнення на серце. Жінці терміново необхідна операція на відкритому серці із заміни клапана. Інакше в Ірени немає шансу вижити. 

Просимо зберегти життя молодій мамі 11-річного хлопчика, адже вона у нього одна рідненька, а тато просто пішов з їхнього життя багато років тому. Що ж сталося з Іреною? У листопаді 2018 року Ірена сильно захворіла. Лікування, здавалося б, банальної застуди вдома не приносило результату. В жінки піднімалася температура, яку неможливо було збити. Тоді Ірену відвезли в лікарню Одеси для обстеження, і вона залишилася там на стаціонарному лікуванні з діагнозом "септична двостороння пневмонія, гідроперикард 1 ступеню". Цілий місяць Ірену лікували, і ось в грудні виписали додому з залишковими явищами. Вдома вона лікувалася, але раптом Ірені знову стало гірше. Тоді жінку в важкому стані на швидкій доставили в реанімацію Одеської обласної лікарні з діагнозом "полісегментарна пневмонія, ускладнення на інфекційний ендокардит, сепсис". У реанімації Ірена провела 5 днів, після чого її перевели до палати у відділенні кардіології.

Сьогодні Ірена знаходиться в обласній лікарні. 7 лютого на консиліумі лікарів було прийнято рішення про термінову операцію на відкритому серці із заміни клапана на біоклапан, оскільки на тлі септичної двосторонньої пневмонії в жінки почався інфекційний ендокардит, і подальше лікування пневмонії стало неможливим без операції на серці.

В Ірени велика і дружна сім'я: її мама, сестра Христина (25 років), два брата: Валик (17 років) і Юра (16 років) і єдиний синочок Діма (11 років), який чекає маму вдома і дуже сумує. Брати – школярі, мати важко працює, але грошей не вистачає на харчування і лікування Ірени. Сестра Христина допомагає всіма своїми силами. Сім'я згуртована, але вже вся в боргах, і їм не під силу справлятися з подальшим дорогим лікуванням і операцією самотужки. Тільки ваша допомога врятує Ірену!

На УББ ми збираємо частину необхідної суми – 90 000 грн на витратні матеріали для операції і на купівлю біоклапана, необхідного для проведення операції.

 

ПІБ: Гланц Ірена Олегівна, 20.08.1987 р.

Місто: Одеса

Діагноз: інфекційний ендокордит тристулкового клапана, двостороння полісегментарна абсцедуюча пневмонія

ID: 4809
Підтримали
Благодійна допомога
26.02.2019 16:49
39679,16 грн.
Алексей Лебедев
26.02.2019 13:24
50,92 грн.
Виктория И
26.02.2019 10:04
24,00 грн.
Благодійна допомога
26.02.2019 00:18
50,92 грн.
Благодійна допомога
25.02.2019 12:30
195,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Інше життя Назара. 5
Підтримати
Здоров'я
Інше життя Назара. 5
Слова лікарів, що дитина народилася мертвою, ріжуть болючіше, ніж гострий скальпель. Після надзвичайно в…
Лікування Тані не можна зупиняти!
Підтримати
Здоров'я
Лікування Тані не можна зупиняти!
У першокласниці Тетянки Шеремет лікарі діагностували гострий лімфобластний лейкоз. Шок, невіра, страх з…
Вилікувати маленьку Соню. 3
Підтримати
Здоров'я
Вилікувати маленьку Соню. 3
Уже на третю добу в Софії діагностували жовтяницю, проте інших діагнозів не встановили. Проте серце мами…
Створимо для діток гідні умови лікування!
Підтримати
Здоров'я
Створимо для діток гідні умови лікування!
Старі двері, скрипуча підлога, вигоріла на стінах фарба – у таких умовах перебувають важкохворі діти.
Показати всі