Транспорт для термінової допомоги літнім людям
Транспорт для термінової допомоги літнім людям

Транспорт для термінової допомоги літнім людям

Проєкт здійснює
Розпочато: 18.04.2022
Україна
Завершений
Всього зібрано
46036,1 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
46036,10 грн.

UPD: в рамках цього проєкту ми розпочали збір на вантажний автомобіль, завдяки якому ми планували швидко доставляти найнеобхідніше нашим літнім підопічним, які потребують підтримки. У звʼязку із не надто активним збором коштів та нагальною потребою в автомобілі одна із волонтерок організації продала власне авто і придбала бус вантажністю 1,2 тонни. Тепер він допомагає розвозити найнеобхідніші речі нашим літнім підопічним. Проте авто наразі потребує капітального ремонту мотора. Без нього доставляти допомогу неможливо.

Під час війни одна із найбільш вразливих частин населення України – одинокі хворі літні люди – стали ще більш вразливими. До важких недуг і самотності додалися ще постійний страх і тривога. Зараз їм, як нікому іншому, потрібна наша допомога.

Попри жорстоку війну наша організація продовжує допомагати самотнім людям поважного віку. Багато з них не можуть самостійно пересуватися і потребують постійної сторонньої допомоги. Загалом наш фонд опікується понад 15 000 літніх людей, близько 10 000 із яких проживають у геріатричних пансіонатах та територіальних центрах надання соціального захисту зі стаціонарними відділеннями. 

Зараз ми активно працюємо в 10-ти областях України: Київська, Житомирська, Чернігівська, Запорізька, Сумська, Полтавська, Черкаська, Львівська, Івано-Франківська та Одеська, найближчим часом плануємо взяти під опіку заклади для літніх людей ще в трьох регіонах – Вінницькому, Херсонському та Волинському. Щомісяця ми доставляємо стареньким продукти, ліки, засоби особистої гігієни, інвалідні візочки, речі побутового використання і навіть меблі. Наша допомога може врятувати не одне життя, тому діяти потрібно швидко.

Саме тому нам конче потрібен був власний транспорт. І наша найвідданіша волонтерка продала власне авто і купила бус Рено трафік на 1,2 тонни. Тепер  ми маємо змогу розвозити допомогу нашим підопічним, в будь-який день та час. Що й з успіхом робимо. Авто для волонтера – то наше все! Там ми проводимо більшу частину робочого дня, вантажимо, перевозимо, розвантажуємо, проїжджаємо будь-які перешкоди… Проте подолавши сотні кілометрів, возячи на собі щоразу тонни гуманітарної допомоги, наше авто потребує капітального ремонту мотора.

Ми маємо партнерів, які допомагають із гуманітаркою, продуктами, підгузками, медичним обладнанням тощо. Але без авто ми все це не довеземо вчасно і куди треба.

Допоможіть нам полагодити наш автомобіль!

 

ID: 8069
Підтримали
Уляна Бичишин
30.03.2023 23:32
10,18 грн.
Благодійна допомога
24.02.2023 09:52
20793,92 грн.
Благодійна допомога
23.02.2023 14:56
90,00 грн.
Благодійна допомога
16.02.2023 16:15
90,00 грн.
Благодійна допомога
28.01.2023 00:44
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допомога дітям та родинам під час війни
Підтримати
Соціальна допомога
Допомога дітям та родинам під час війни
Тут ви рятуєте життя дітей, які страждають від війни в України.
Зігріємо людей у реанімації
Підтримати
Соціальна допомога
Зігріємо людей у реанімації
В умовах реанімації навіть постіль зношується швидко, адже змінювати і прати її доводиться дуже, дуже ча…
Їжа для діток з найбідніших родин. 5
Підтримати
Соціальна допомога
Їжа для діток з найбідніших родин. 5
Завдяки проєкту ми плануємо закупити продукти та речі найпершої потреби близько 20 дітям із найбідніших …
Нагодуємо дітей разом!
Підтримати
Соціальна допомога
Нагодуємо дітей разом!
Станьте разом з нами тими, хто протягне руку допомоги дітям і подарує їм благополуччя вже сьогодні! Завд…
Показати всі