Цілющий кисень для Артема
Цілющий кисень для Артема
Завершений

Цілющий кисень для Артема

Проєкт здійснює
Розпочато: 05.06.2019
Запорізька обл.
Завершений
Всього зібрано
78631,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
78631,00 грн.

Артем – дитина унікальна. Таких, як він, в Україні всього близько двохсот. Об’єднує цих дітей спільний діагноз – спінальна м’язова атрофія (СМА). Це безжальна хвороба, яка поступово відбирає всі навички у дитини. Тому життя СМАйликів – це щоденна боротьба і віра в диво. Чим більше хвороба дає про себе знати, тим більше спеціального обладнання з’являється в кімнаті Артема. Зараз хлопчику потрібен кисневий концентратор та аспіратор. Вилікувати Артема поки неможливо, але якщо організувати правильний догляд, можна подовжити життя. Це ж так багато! 

Артем – така бажана та довгоочікувана дитина! До шести місяців він ріс, як і всі здорові діти. І раптом хлопчик втрачає всі набуті навички: не тримає голову, не сидить, не стає на ніжки. Після генетичного аналізу все стало зрозумілим: у Артема СМА – спінальна м'язова атрофія. Це генетичне захворювання, коли відбувається поступове ураження всіх нервових клітин, що призводить до втрати всіх навичок аж до неможливості ковтати й дихати самостійно.

Наш маленький СМАйлик Артем може сидіти з підтримкою і тримати голову, а для цього діагнозу це велике досягнення! Він любить дивитися мультики, малювати, грати в настільні ігри. Знає майже весь алфавіт і цифри! А ще Артем мріє про чотирилапого друга – собаку. На сьогодні найголовніше – підтримати стан Артема на тому ж рівні, не дати хворобі прогресувати. Тому ранок хлопчика починається із зарядки, масажу, дихальних вправ із мішком Амбу. Увечері плавання і прогрівання суглобів, розтяжки. У раціоні Артема обов'язковий прийом вітамінів, амінокислот і спеціального харчування. Всі ці знання мама по крихтам збирала сама через те, що в Україні немає протоколу ведення хворих зі СМА.

На жаль, хвороба прогресує. Відсутність м'язів пресу й спини призводить до деформації хребта і грудної клітини, що веде до проблем із диханням і наростаючої дихальної недостатності. Без спеціального обладнання Артем просто не зможе жити! У кімнаті хлопчика вже стоїть апарат для неінвазивної вентиляції легень, а також електричний відхаркувач. Щоб забезпечити комфортне життя вдома, а не в реанімації, Артему потрібен кисневий концентратор, а також аспіратор для видалення слизу з дихальних шляхів, тому що кашляти хлопчик не може.

Попри прогнози і завдяки самовідданій турботі батьків, Артем живе! Подаруйте цьому чудовому хлопчику шанс жити так довго, наскільки це можливо. Жити вдома!

 

ПІБ: Шевченко Артем Романович, 03.07.2014 р.

Місто: Василівка, Запорізька обл.

Діагноз: спінально-м'язова атрофія Вердінга-Гофмана (1 тип)

ID: 5161
Підтримали
Благодійна допомога
16.08.2019 21:10
3194,32 грн.
Благодійна допомога
16.08.2019 13:51
1019,61 грн.
VB
16.08.2019 13:47
25,48 грн.
casio_86
16.08.2019 12:36
458,43 грн.
Олександр Гавриленко
16.08.2019 11:37
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Нехай б'ються дитячі серця
Підтримати
Здоров'я
Нехай б'ються дитячі серця
Завдяки цьому проєкту ми закупимо реагенти і електроди для газового аналізатора для клінічної лабораторі…
Розгадати Настіну загадку
Підтримати
Здоров'я
Розгадати Настіну загадку
Десятирічна Настуся – загадка для лікарів. Розгадати її можуть лише генетики, але вартість обстеження не…
Хібукі терапія
Підтримати
Здоров'я
Хібукі терапія
Завдяки проєкту діти будуть мати можливість знайти свого песика-обіймаку, який допоможе впоратися з боле…
Сенсори для підтримки життя
Підтримати
Здоров'я
Сенсори для підтримки життя
В Ігоря діагностували цукровий діабет у 10 років. Це означає, що постійно протягом дня потрібно контролю…
Показати всі