Ціна обстеження – 1000 км
Ціна обстеження – 1000 км
Завершений

Ціна обстеження – 1000 км

Проект здійснює
Розпочато: 24.04.2013
Одеса
Завершений
Всього зібрано
390,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
390,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

В Одеській області зареєстровано більше 300 онкохворих дітей. Які між важкими і виснажливими курсами хіміотерапії йдуть на моральний і фізичний подвиг - їдуть до столиці на контрольне обстеження. Тому що в Одесі немає апаратури для подібних тестів. БФ «Пчелка» збирає гроші на придбання приладу для обласної дитячої клініки Одеси, який дозволить обстежити діток без довгої подорожі до Києва.

Усім нам хоч раз у житті доводилося хворіти. І ми чудово знаємо, наскільки важко буває пережити цей стан. А у нас було лише ГРВІ, ну, в крайньому випадку, грип. Ти лежиш з високою температурою, ломота в кістках ... і мрієш швидше видужати.

А ви коли-небудь замислювалися, (хоча багато хто про це чув по телевізору, від знайомих, сусідів) що десь у місті у відділенні онкогематології лежить малюк, якому в тисячу разів болючіше і страшніше від того, що він проходить лікування протипухлинними препаратами. У його мами майже немає грошей, щоб заплатити за ліки. Для багатьох лікування - це десятки тисяч гривень на місяць. А ще потрібно робити контрольні обстеження, щоб бачити, як проходить лікування, чи є ріст ракових клітин. І дуже добре, якщо потрібне обладнання є. А що робити батькам тяжкохворих дітей, коли цього обладнання в їхній клініці немає?!

Вихід один - їхати до Києва в Національний інститут раку і проходити обстеження. Однак для дітей, які щойно пройшли курс хіміотерапії це неймовірно складно і важко: до столиці й назад це майже 1000 км! Є ще один варіант - забезпечити клініку, де проходять лікування онкохворі діти необхідною апаратурою.

Недовго думаючи, ми, волонтери фонду "Бджілка", порадилися з лікарями і, отримавши підтвердження, що така апаратура вкрай необхідна, вирішили почати збір грошей для придбання цитологічної центрифуги "Cytospin 4". Саме на ній можна точно виявити кількість онкологічних клітин в організмі. І такої апаратури у нас в Одесі немає. На обліку в Одеській області близько 300 онкохворих дітей. Обладнання буде передано в обласну дитячу клінічну лікарню м. Одеси.

На сьогоднішній день у нас зібрано 71 830 грн., очікується ще 28 500 грн. та просимо вас допомогти зібрати ще 20 000 грн. Дякуємо всім, хто допомагає дітям одужувати. Щиро віримо, що посмішка здорової дитини і є те велике чудо, допомогти здійснитися якому може кожен!

Цей проект було відмінено, зібрана сума становить 390 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проекту.

Звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
22.05.2013 00:31
75,00 грн.
Анонімна допомога
12.05.2013 13:15
20,00 грн.
Анонімна допомога
05.05.2013 20:30
20,00 грн.
Анонімна допомога
04.05.2013 23:28
15,00 грн.
Анонімна допомога
03.05.2013 20:13
10,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть не голодувати. 2
Усі підопічні родини нашого фонду особливі – мають у своєму складі принаймні одну важкохвору людину, а в…
Підтримати
Здоров'я
Подивись на мене!
"Люблю спостерігати за реакцією людей, коли вони на мене дивляться".Богдан – звичайний симпатичний паруб…
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть мамі одужати!
Світлана - мама двох дітей з інвалідністю. У молодшого, Діми, синдром Дауна, у старшого – Сергія – затри…
Підтримати
Здоров'я
Комусь із них це врятує життя
Їм важко дихати. Вони маленькі, а їхні легені вже пошкоджені. Їм потрібна допомога. Це – діти, що народи…
Показати всі