Ціна життя Віки
Ціна життя Віки
Завершений

Ціна життя Віки

Проект здійснює
Розпочато: 03.12.2014
Житомир
Завершений
Всього зібрано
14400,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
14400,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Віка – молодша і довгоочікувана донька. Її мама Наталя до хвороби дівчинки працювала на кондитерській фабриці, батько Ігор – працівник ЖКГ. Батьки довго чекали народження другої дитини, і в них народилася чудова дівчинка. Віка росла слухняною, веселою дитиною. Вона дуже дружна зі своєю старшою сестрою, і дівчатка – надійні мамині помічниці. Проте сталася біда – у Віки діагностували нейробластому, і тепер її життя висить на волосині. Не залишмо її наодинці з хворобою!

Восени 2012 Віка стала скаржитися мамі на біль у суглобах. У неї часто піднімалася висока температура і лікарі, обстежуючи дитину, ставили нові і нові діагнози. Але лікування не приносило результатів. Дівчинка відчувала себе все гірше і гірше. У березні 2013 у Віки піднялася висока температура. Біль у суглобах став настільки сильним, що дівчинка перестала ходити. Її госпіталізували в міську дитячу лікарню. А потім – як у кошмарному сні. Консультація житомирських лікарів, обстеження в інституті раку і страшний діагноз – нейробластома!

"Нам пощастило, що в цей же час у відділенні лікувалося ще двоє діток з таким же діагнозом. Мене відразу налаштували на довге і важке лікування, яке має закінчитися перемогою! Ми вступили в бій. Дівчинка пройшла 8 курсів "хімії", операцію з видалення пухлини, високодозову хіміотерапію і аутотрансплантацію", – згадує мама. Здавалося, що перемога зовсім поруч. Віку виписали додому в стані ремісії, на підтримуючу терапію. У вересні, як і всі її однолітки, дівчинка пішла до першого класу і почала мріяти про майбутнє.

Але в жовтні 2014 року, проходячи планове обстеження, у дівчинки виявили пухлину в спинномозковому каналі. 11 листопада їй зробили операцію з видалення пухлини в інституті нейрохірургії та прописали хіміо- та променеву терапію. Зараз Віка проходить лікування в Житомирській обласній дитячій лікарні.

Для подальшого лікування Ганнусі потрібно 6 флаконів "Іринотекану" по 100 мг на загальну суму 14 400 грн – саме така зараз ціна її життя. І це кошти лише на один блок лікування. За час довгої боротьби з хворобою дитини, батьки Віки повністю вичерпали сімейний бюджет. Позичати гроші ніде. Необхідного препарату у відділенні немає, і постачання його не передбачаються. Саме тому батьки Вікторії звертаються до всіх милосердних людей з проханням допомогти зібрати необхідну суму на лікування Вікторії. Дівчинка зараз у важкому стані готується до хіміотерапії у відділенні.

 

ПІБ: Новак Вікторія Ігорівна, 22.11.2007 р.

Місто: Житомир

Діагноз: нейробластома з Мтс у кістковому мозку, рецидив

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
07.12.2014 20:35
4295,00 грн.
Анонімна допомога
07.12.2014 19:48
1000,00 грн.
Анонімна допомога
07.12.2014 18:55
50,00 грн.
Анонімна допомога
07.12.2014 17:21
1000,00 грн.
Анонімна допомога
07.12.2014 16:49
20,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Перетворимо кошти на порятунок від задухи
На початку карантину ми скуповували останні кисневі концентратори, які тільки могли знайти в країні. Наш…
Підтримати
Здоров'я
Hearts Charity Evening 2020
HeartsCharityEvening влаштовує благодійні заходи, щоб зібрати кошти на ендоваскулярні операції. Саме вон…
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть не голодувати. 2
Усі підопічні родини нашого фонду особливі – мають у своєму складі принаймні одну важкохвору людину, а в…
Підтримати
Здоров'я
Добра справа для немовлят
Складно уявити собі роботу сучасного відділення, в якій немає хірургічного відсмоктувача. Цей прилад не …
Показати всі