У Ангеліни рідкісне захворювання. 7
У Ангеліни рідкісне захворювання. 7
Завершений

У Ангеліни рідкісне захворювання. 7

Проєкт здійснює
Розпочато: 25.03.2020
Харківська обл.
Завершений
Всього зібрано
14208,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
14208,00 грн.

Історія цієї дівчинки з пустотливими очима добре знайома донорам УББ. З дитинства Ангеліна з мамою практично "жили" в лікарнях. Віруси, інфекції, пневмонії позбавляли дівчинку повноцінного життя. І лише встановлений імунологами діагноз прояснив ситуацію – у Ангеліни первинний імунодефіцит. Це вроджене захворювання, яке геть-чисто позбавляє дитину природного імунітету.

Останнім часом Ангеліна дуже довго хворіла. Майже три місяці місцеві лікарі не могли вилікувати отит. І тоді мама попросила направити їх з дочкою до Києва. "І там чудо-лікарі вилікували за три дні!", – ділиться новинами мама дівчинки. У Києві Ангеліна знову пройшла всі необхідні обстеження. Лікарі відзначають істотну позитивну динаміку. Еластографія печінки показу нормальні результати (з 4 стадії жорсткості зійшли на 2! "Це дуже хороший результат! – каже мама дитини, – не ідеально, але все ж! "Віконце" на серці закрилося. Воно було трохи відкритим".

Дівчинку зняли з обліку у кардіолога. Перевірка УЗД теж показала поліпшення. Єдине, це впали показники сиролімусу. У Ангеліни значно покращилася мова і заняття з логопедом скоро закінчаться! А в цілому, Ангеліна, як завжди, заводна і весела! Грає з сестричкою, катається на велосипеді. Завдяки неодноразової допомоги жертводавців УББ зараз Ангеліна живе, як звичайна дитина. А для мами робить різні букети. "Ангеліша любить малювати – пише мама дитини, – Але я навіть уявити не могла, що вона так вміє!"

Дівчинка бере участь у конкурсі малюнків дітей з ПІД на тему "Улюблена медична сестра" і намалювала лікаря Гнну Михайлівну. Малюнок вийшов на славу, мало чим відрізняється від оригіналу! Сподіваємося, що Ангеліна буде в числі переможців конкурсу! А скоро їй знову заступати на введення імуноглобуліну, яке дозволяє дівчинці на якийсь час забути про своїї постійні хвороби. Ангеліні необхідний препарат Біовен-моно 6 фл якого коштують 14 208 грн.

Батько працює на двох роботах, намагаючись забезпечити сім'ю необхідним. У Ангеліни є дві сестри: двойняшка Меланія і старша Валерія. На жаль, коштів на все не вистачає. Адже тільки лікування Ангеліни вимагає значних сум. Батьки дівчинки просять про допомогу.

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Ангеліні. Переглянути попередній проєкт Ви можете за посиланням.


ПІБ: Онопрієнко Ангеліна Віталіївна, 09.11.2012 р.

Місто: м. Дергачі, Харківська обл.

Діагноз: Первинний імунодефіцит: синдром активації РІ3К-дельта 1 типу (APDS1), обумовлений гетерозиготною gof мутацією в гені PIK3CD (генералізована лімфаденопатія, гепатоспленомегалія, важка гіперплазія лімфоглоткового кільця з синдромом обструктивного апное, нодулярна гіперплазія кишечника, імунні цитопенії). Двобічний хронічний гнійний середній отит. Хронічний гепатит С, висока репліактивна активність, генотип 1b. Вірусний гепатит В: неактивне носійство HBsAg. Синдром біліарного сладжу. Каріозне ураження зубів.

ID: 5966
Підтримали
Благодійна допомога
22.04.2020 18:21
348,86 грн.
Благодійна допомога
22.04.2020 17:51
51,01 грн.
Стас
22.04.2020 17:26
254,58 грн.
Благодійна допомога
22.04.2020 17:03
200,00 грн.
Вадим Целюк
22.04.2020 16:56
89,73 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Мріємо побачити твої перші кроки
Підтримати
Здоров'я
Мріємо побачити твої перші кроки
Під час народження цієї крихітки у неї стався крововилив у мозок. Дівчинка була слабкою, тиждень вона пр…
Важке захворювання знову повернулося. 2
Підтримати
Здоров'я
Важке захворювання знову повернулося. 2
Валерія Войцехівська продовжує йти непростим шляхом лікування ювенального артриту, на який хворіє з 2-рі…
88001 - SMS-благодійність
Підтримати
Здоров'я
88001 - SMS-благодійність
Зібрані за номером 88001 благодійні кошти буде спрямовано на проєкти, мета яких – допомогти хворим дітям…
Її кошти на лікування вже вичерпані
Підтримати
Здоров'я
Її кошти на лікування вже вичерпані
В Анастасії рак молочної залози. Позаду вже 10 хіміотерапій та 21 опромінювання, але онкологія не відсту…
Показати всі