У пастці ДЦП
У пастці ДЦП
Завершений

У пастці ДЦП

Проєкт здійснює
Розпочато: 07.05.2019
Запоріжжя
Завершений
Всього зібрано
12770,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
12770,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Три роки тому, пройшовши важкі випробування, Ілюша вижив. З цього і почалося життя хлопчика, кожен день якого більше схожий на боротьбу, ніж на щасливе і безтурботне дитинство. У досягненнях Іллі поки занадто багато "не": не сидить, не ходить і не говорить. Але він все розуміє, і весь спектр емоцій відбивається на його личку і в блискучих оченятах. Збереження інтелекту дає можливість в подальшому успішно розвиватися. От тільки фінансові витрати сім'ї, де є дитина з особливостями розвитку, не відповідають доходам. У наших силах дати можливість Іллі поборотися за своє здоров'я, яке так нещадно вкрала хвороба! 

У маминому животику Ілюша був цілковито здоровим. Але при затяжних пологах відбулося обвиття пуповиною, що і стало причиною народження малюка бездиханним. Через тривале кисневе голодування постраждав мозок хлопчика. "Ми боремося не за його здоров'я, а за його життя!", –  так сказав лікар після народження Ілюші. Два місяці у відділенні реанімації рятували тендітне життя хлопчика. Але важкі пологи позначилися на здоров'ї малюка. Вже до рочка йому встановили діагноз ДЦП.

Ілюша більшу частину свого життя проводить в лікарнях і в реабілітаційних центрах. Кожен день із самого народження хлопчик бореться за своє здоров'я. Тіло не слухається бо його частково паралізовано, але по палаючих оченятах видно, як Ілюша хоче всьому навчитися! Навчитися елементарним діям, виконуючи які, ми навіть не замислюємося: тримати голівку, жувати їжу, ходити і говорити. Саме тому через біль і сльози він стійко переносить щоденні заняття, масажі і фізичні тренування. На обличчі Іллюші відображається весь спектр емоцій! Тому всі бажання і потреби хлопчика мама розуміє без слів.

Ілюша любить гуляти на свіжому повітрі і кататися на гойдалках, з азартом топати ніжками із маминою допомогою і спостерігати за навколишнім світом. Хлопчик обожнює мультики, а найулюбленіші дивиться просто із захопленням! Ілля цікавиться іграшками, але взяти їх поки не може, тому що ручки ніяк не хочуть його слухатися. "Коли кажуть, що є шанс, нехай і мінімальний, хочеться всіма силами допомогти своїй дитині, щоб колись почути перше слово "мама" і побачити його перший свідомий крок!", – каже мама хлопчика, Ксенія.

Уже в червні Ілюшу чекають в клініці "Еліта" для проходження реабілітації за методом професора Козявкіна. Вартість двотижневого курсу становить 12 770 гривень. Підтримайте хлопчика!

 

ПІБ: Тітаренко Ілля Анатолійович, 03.08.2015 р.

Місто: Запоріжжя

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез із перевагою рук, GMFCS 4 рівня, алалія/дизартрія, психічно-органічний синдром, ЗПРР та ЗПМР, еквіно-плоско-вальгусні стопи

 

ID: 5070
Підтримали
Благодійна допомога
04.06.2019 22:33
8422,44 грн.
Благодійна допомога
04.06.2019 16:39
150,00 грн.
Благодійна допомога
04.06.2019 14:27
152,94 грн.
Игорь Просто
04.06.2019 13:26
339,10 грн.
Благодійна допомога
04.06.2019 12:49
101,96 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Розпочати все спочатку
Підтримати
Здоров'я
Розпочати все спочатку
Цей активний хлопчик – 7-річний Сергійко. Він народився передчасно, був слабким, страждав на жовтяницю т…
Дитяча надія: допомогти дітям з опіками
Підтримати
Здоров'я
Дитяча надія: допомогти дітям з опіками
Тут ви допомагаєте дітям з усієї України, які отримали численні опіки, в тому числі через мінно-вибухові…
Настав час діяти! 2
Підтримати
Здоров'я
Настав час діяти! 2
Слухові апарати – мов місток, що з'єднує Антона зі світом. Зараз хлопчику потрібні більш потужні "вушка".
Кирило хоче ходити
Підтримати
Здоров'я
Кирило хоче ходити
Кирило народився передчасно, це сталося на 28 тижні вагітності. Через декілька тижнів після появи на сві…
Показати всі