Усмішка допомагає ходити!
Усмішка допомагає ходити!
Завершений

Усмішка допомагає ходити!

Проєкт здійснює
Розпочато: 06.02.2020
Запорізька обл.
Завершений
Всього зібрано
10000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
10000,00 грн.

У Тараса особлива усмішка, він привітно зустрічає старих знайомих та усміхається новим друзям. Навіть не віриться, що така відкрита дитина має вроджені вади розвитку та терпить щоденний біль. Але, попри це, щиро любить життя. Хлопчик пройшов важкий шлях, аби навчитися ходити, але зараз це надбання під загрозою. Різниця у довжині між ніжками стає дедалі більшою, і ходити стає дуже боляче. Втім, уникнути інвалідного візка допоможе реконструктивна операція на тазостегновому суглобі. Давайте підтримаємо Тарасика і подаруємо можливість не втратити здатність ходити! 

Тарас народився передчасно і важив трохи більше кілограма. Внутрішньоутробна інфекція – токсоплазма – спричинила ураження центральної нервової системи та геміпарез (слабкість м'язів половини тіла). Два місяці хлопчик провів у лікарні, та це був лише початок надважкого шляху по його відновленню. За своє життя хлопчик багато разів був у реабілітаційних центрах, випив безліч пігулок і переніс шість операцій. Винагородою за ці недитячі випробування стали навички добре повзати і впевнено тримати предмети, а після операції п’ять років тому Тарас почав ходити – кульгаючи, але самостійно!

Зараз Тарасику десять, він найстарший з чотирьох братів у багатодітній родині. Навчається у спеціалізованому інтернаті "Джерело" у Запоріжжі, адже у рідному селі немає закладів для навчання та лікування дітей з такими вадами. В інтернаті він знаходиться під постійним наглядом спеціалістів – вчителів і реабілітологів, та має неабиякі досягнення у розумовому та фізичному розвитку. Наразі, після неодноразового консервативного і оперативного лікування лівої ніжки, яка коротша на 3 см, терміново виникла потреба в укріпленні тазостегнового суглоба і кісток тазу імплантами. Без цієї операції біль при ходінні Тарас буде відчувати все частіше, а далі – милиці та інвалідний візок.

Це ж таке досягнення – навчитися ходити майже у шість років, і така біда – втратити це надбання, бо немає коштів на операцію. Проведення операції планується в Київській міській лікарні № 2, але для її здійснення необхідно закупити імпланти для остеосинтезу. Для багатодітної родини 17 000 гривень для сплати рахунку – неймовірна сума, та й це – лише частина витрат. Щира усмішка не повинна зникнути з личка Тарасика. Давайте станемо добрими чарівниками і наблизимо хлопчика до одужання!

На УББ ми збираємо частину коштів, а саме 10 000 гривень.

 

ПІБ: Кротик Тарас Романович, 22.04.2009 р.

Місто: с. Преображенка, Запорізька обл.

Діагноз: ДЦП, лівосторонній геміпарез, згибально-пронаційна контрактура лівого передпліччя, дисплазія тазостегнових суглобів, підвивих лівого стегна, еквіно-вальгусна деформація лівої стопи

 

ID: 5789
Підтримали
Evoplay
19.02.2020 15:58
6544,48 грн.
Благодійна допомога
19.02.2020 15:14
10,18 грн.
Благодійна допомога
18.02.2020 10:19
50,93 грн.
Благодійна допомога
17.02.2020 15:07
71,30 грн.
Благодійна допомога
15.02.2020 22:20
152,94 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Обладнання для лікарні в Донецькій області!
Підтримати
Здоров'я
Обладнання для лікарні в Донецькій області!
Лікарня у Донецькій області критично потребує медичного обладнання у вигляді резектоскопа. Заклад розрах…
Подаруй перезавантаження українським підприємицям
Підтримати
Здоров'я
Подаруй перезавантаження українським підприємицям
Ми хочемо провести для 15 жінок з нашої спільноти живу зустріч у Карпатах, метою якої буде відновлення е…
Дихати вільно після підвалів окупації
Підтримати
Здоров'я
Дихати вільно після підвалів окупації
Тимурчик має статус дитини, постраждалої від бойових дій. Півтора місяця він просидів із рідними в сиром…
Хочу сам читати улюблені книги! 3
Підтримати
Здоров'я
Хочу сам читати улюблені книги! 3
4 роки тому в новонародженого Марка діагностували ураження ЦНС, судомний синдром та ішемічну нефропатію.
Показати всі