УЗД для порятунку поспішайок
УЗД для порятунку поспішайок
Завершений

УЗД для порятунку поспішайок

Проєкт здійснює
Розпочато: 13.12.2021
Івано-Франківськ
Завершений
Всього зібрано
313070,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
313070,00 грн.

Мама – одна з найважливіших місій у світі. А бути мамою під час війни особливо складно та це – реалії багатьох українок. Для кожної мами найбільший подарунок – здорова дитина.  Тому спеціально до Дня матері спільно з EVA ми  запускаємо благодійну акцію "Дякую тобі, Мамо!" на підтримку проєкту "УЗД для порятунку поспішайок". Адже війна не ставить життя на паузу: нове покоління з’являється на світ навіть у воєнний час. Та, на жаль, через додаткові стреси мам, кількість передчасно народжених дітей – "поспішайок" – в Україні зросла. Завдяки проєкту "Дякую тобі, Мамо!" ми з EVA вирішили не просто привітати мам зі святом, але й посприяти тому, аби якомога більше дітей були здоровими. Метою проєкту є закупівля апарата УЗД високого класу для відділення інтенсивного виходжування та ранньої реабілітації передчасно народжених дітей Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні*.

Враховуючи складність та тяжкість стану дітей відділення потребує діагностичного апарата високого класу зі спеціальним набором датчиків для обстеження новонароджених. Відділення розгорнуте на 25 ліжок (з них 3 хірургічні), щорічно на базі відділення лікується 120-150 новонароджених дітей з вагою від 500 грамів, з особливо складними неонатальними випадками. Війна внесла свої корегування й 10-15% пацієнтів – малюки тимчасово переміщених батьків. Дуже важлива портативність апарата УЗД, оскільки діагностика має проводитись біля ліжка, попередній портативний апарат УЗД вже вийшов з ладу та відновленню не підлягає (вже відпрацював 15 років). Зараз доводиться транспортувати маленьких пацієнтів на інший поверх до стаціонарного апарата УЗД з транспортним кисневим балоном, що є небажаним та ризикованим для новонароджених пацієнтів. Від своєчасності та якості УЗД-візуалізації під час обстеження та діагностування маленьких пацієнтів залежить своєчасність та відповідність наданої допомоги, а отже – їх майбутнє.

Вартість цього обладнання становить 1 356 000 грн, завдяки благодійникам на рахунок фонду вже зібрано 491 630 грн. Завдяки благодійній акції "Дякую тобі, Мамо!" ми плануємо зібрати залишок коштів у розмірі 864 370 грн та придбати УЗД для порятунку поспішайок. Ви можете допомогти своїм внеском тут, або ж до 31 травня включно робіть репост привітального посту до Дня матері зі сторінки EVA, залишайте свої найтепліші побажання в коментарях під цим постом, тегайте мам, яких хочете привітати, та використовуйте #дякуютобімамо. Всі репости та коментарі 1 червня EVA конвертує в благодійну допомогу на придбання апарата УЗД.

Ми не просто вітаємо мам зі святом, але й хочемо посприяти тому, щоб якомога більше дітей були здоровими, а їх мами щасливими. Віримо, що спільними зусиллями ми зберемо потрібну суму та до Дня захисту дітей – 1 червня – поділимося радісною новиною, що апарат УЗД вже в лікарні й рятує поспішайок.

Любі матусі, вітаємо з вашим святом і бажаємо бути щасливими поруч зі своїми близькими!

*Повна назва лікарні: комунальне некомерційне підприємство "Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради".

ID: 7626
Підтримали
Благодійна допомога
23.06.2023 12:16
108,73 грн.
Благодійна допомога
16.06.2023 12:32
400,00 грн.
Благодійна допомога
13.06.2023 22:23
300,00 грн.
Уляна Бичишин
12.06.2023 17:41
10,18 грн.
Благодійна допомога
06.06.2023 19:38
400,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Дитяча надія: допомога незламним дітям
Підтримати
Здоров'я
Дитяча надія: допомога незламним дітям
Відділення анестезіології та інтенсивної терапії Лікарні Святого Миколая потребує допомоги у вигляді вис…
Надія для нового життя
Підтримати
Здоров'я
Надія для нового життя
Впевнені професіонали, аналітичний розум та вправні руки – це необхідність для прийняття нового життя на…
Я буду ходити, мрії здійснюються!
Підтримати
Здоров'я
Я буду ходити, мрії здійснюються!
Максимкові вже 8 років, у нього ДЦП. Він все розуміє, все показує, але нічого не може вимовити. Йому пот…
Бабуся не в змозі лікувати онуку
Підтримати
Здоров'я
Бабуся не в змозі лікувати онуку
Щоб врятувати Аліні життя, лікарі зробили трепанацію черепа, і дівчинка понад місяць перебувала на апара…
Показати всі