В Ангеліни рідкісне захворювання
В Ангеліни рідкісне захворювання
Завершений

В Ангеліни рідкісне захворювання

Проєкт здійснює
Розпочато: 23.07.2018
Харківська обл.
Завершений
Всього зібрано
13797,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
13797,00 грн.

П'ять із половиною років тому в родині Онопрієнко з'явилося очікуване поповнення. Причому відразу двоє діточок – Ангеліна та Меланія. Обидві народилися здоровими і без особливих проблем зі здоров'ям. Але Ангеліні пощастило менше, ніж її сестричці. Коли їй виповнилось 2,5 роки, у дівчинки почало псуватися здоров'я. Спочатку визначили низький гемоглобін, збільшення печінки і селезінки. Пізніше були необхідні обстеження та аналізи. Але точний діагноз лікарі поставити дівчинці так і не змогли. Лімфома, лейкоз – ці діагнози були під питанням.

Ангеліна практично жила в лікарні: місяць вдома – два місяці в гематологічному відділенні, як замкнуте коло. І так протягом кількох років, поки крихітку не направили на консультацію до імунолога до Києва. Але поїхали вони туди не відразу, з різних причин поїздка відкладалася. Мама не дуже вірила в успіх поїздки. У її дівчинки досить рідкісний і складний випадок. З Києва аналізи направили в лабораторію Сан-Франциско, і тільки тоді Ангеліні встановили основний діагноз – первинний імунодефіцит. Це генетично обумовлене захворювання імунної системи, яка позбавляє організм природного захисту.

Зараз це вразлива і творча дитина, яка дуже сумує за своїми сестрами. Вона захоплюється персонажами мультфільму "Собачий патруль" і почала збирати іграшки та книжки-розмальовки, пов'язані з мультиком. У Ангеліни є мрія – ходити в дитсадок разом зі своєю сестрою, займатися танцями, а потім разом піти до школи. Ще дівчинка хоче відвідувати басейн – вона дуже любить воду! Ангеліна мужньо переносить всі медичні процедури. Попри велику кількість медицини у житті, дівчинка мріє стати дитячим лікарем. Вона вже точно знає, як потрібно лікувати діток!

Весь час батьки намагалися самостійно справлятися з витратами на лікування Ангеліни. За фахом мам – швачка, але оскільки донька весь час хворіє, жінка не має можливості повноцінно працювати. Працює на двох роботах лише тато, намагаючись забезпечити сім'ю найнеобхіднішим. У Ангеліни є старша сестра Валерія, їй 12 років, і сестра-близнючка Меланія. Але коштів, що заробляє батько, на все не вистачає. А маленька Ангеліна вже сьогодні гостро потребує препарату "Біовен-моно" (10%), 5 флаконів якого коштують 13 797 грн. Давайте разом підтримаємо цю чудову дівчинку!

 

ПІБ: Онопрієнко Ангеліна Віталіївна, 09.11.2012 р.

Місто: Дергачі, Харківська обл.

Діагноз: первинний імунодефіцит: синдром активації РІ3К-дельта 1 типу (APDS1), обумовлений гетерозиготною gof мутацією в гені PIK3CD (генералізована лімфаденопатія, гепатоспленомегалія, важка гіперплазія лімфоглоткового кільця з синдромом обструктивного апное, нодулярна гіперплазія кишківника, імунні цитопенії). Двобічний хронічний гнійний середній отит, хронічний гепатит С, висока репліактивна активність, генотип 1b, вірусний гепатит В: неактивне носійство HBsAg, синдром біліарного сладжу, каріозне ураження зубів

ID: 4240
Підтримали
Благодійна допомога
04.08.2018 09:59
0,82 грн.
UpBrain
03.08.2018 19:24
7950,00 грн.
Благодійна допомога
03.08.2018 09:50
31,00 грн.
Благодійна допомога
02.08.2018 23:55
50,00 грн.
Благодійна допомога
02.08.2018 21:03
51,01 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Аня бореться за життя
Підтримати
Здоров'я
Аня бореться за життя
В Анни ДЦП від народження. Щоб жити, їй потрібно регулярно проходити курси реабілітації у Міжнародній ре…
Втратив слух, але продовжує захищати країну!
Підтримати
Здоров'я
Втратив слух, але продовжує захищати країну!
"Значне погіршення слуху заважає мені тим, що неправильно сприйнята інформація може вплинути на помилков…
Марія не має коштів купувати ліки
Підтримати
Здоров'я
Марія не має коштів купувати ліки
У Марії Ярославівни онкологічне захворювання. Марія вже пройшла 5 курсів хіміотерапії. Спочатку їй суттє…
Бабуся не в змозі лікувати онуку
Підтримати
Здоров'я
Бабуся не в змозі лікувати онуку
Щоб врятувати Аліні життя, лікарі зробили трепанацію черепа, і дівчинка понад місяць перебувала на апара…
Показати всі