В Ангеліни рідкісне захворювання
В Ангеліни рідкісне захворювання
Завершений

В Ангеліни рідкісне захворювання

Проєкт здійснює
Розпочато: 23.07.2018
Харківська обл.
Завершений
Всього зібрано
13797,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
13797,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

П'ять із половиною років тому в родині Онопрієнко з'явилося очікуване поповнення. Причому відразу двоє діточок – Ангеліна та Меланія. Обидві народилися здоровими і без особливих проблем зі здоров'ям. Але Ангеліні пощастило менше, ніж її сестричці. Коли їй виповнилось 2,5 роки, у дівчинки почало псуватися здоров'я. Спочатку визначили низький гемоглобін, збільшення печінки і селезінки. Пізніше були необхідні обстеження та аналізи. Але точний діагноз лікарі поставити дівчинці так і не змогли. Лімфома, лейкоз – ці діагнози були під питанням.

Ангеліна практично жила в лікарні: місяць вдома – два місяці в гематологічному відділенні, як замкнуте коло. І так протягом кількох років, поки крихітку не направили на консультацію до імунолога до Києва. Але поїхали вони туди не відразу, з різних причин поїздка відкладалася. Мама не дуже вірила в успіх поїздки. У її дівчинки досить рідкісний і складний випадок. З Києва аналізи направили в лабораторію Сан-Франциско, і тільки тоді Ангеліні встановили основний діагноз – первинний імунодефіцит. Це генетично обумовлене захворювання імунної системи, яка позбавляє організм природного захисту.

Зараз це вразлива і творча дитина, яка дуже сумує за своїми сестрами. Вона захоплюється персонажами мультфільму "Собачий патруль" і почала збирати іграшки та книжки-розмальовки, пов'язані з мультиком. У Ангеліни є мрія – ходити в дитсадок разом зі своєю сестрою, займатися танцями, а потім разом піти до школи. Ще дівчинка хоче відвідувати басейн – вона дуже любить воду! Ангеліна мужньо переносить всі медичні процедури. Попри велику кількість медицини у житті, дівчинка мріє стати дитячим лікарем. Вона вже точно знає, як потрібно лікувати діток!

Весь час батьки намагалися самостійно справлятися з витратами на лікування Ангеліни. За фахом мам – швачка, але оскільки донька весь час хворіє, жінка не має можливості повноцінно працювати. Працює на двох роботах лише тато, намагаючись забезпечити сім'ю найнеобхіднішим. У Ангеліни є старша сестра Валерія, їй 12 років, і сестра-близнючка Меланія. Але коштів, що заробляє батько, на все не вистачає. А маленька Ангеліна вже сьогодні гостро потребує препарату "Біовен-моно" (10%), 5 флаконів якого коштують 13 797 грн. Давайте разом підтримаємо цю чудову дівчинку!

 

ПІБ: Онопрієнко Ангеліна Віталіївна, 09.11.2012 р.

Місто: Дергачі, Харківська обл.

Діагноз: первинний імунодефіцит: синдром активації РІ3К-дельта 1 типу (APDS1), обумовлений гетерозиготною gof мутацією в гені PIK3CD (генералізована лімфаденопатія, гепатоспленомегалія, важка гіперплазія лімфоглоткового кільця з синдромом обструктивного апное, нодулярна гіперплазія кишківника, імунні цитопенії). Двобічний хронічний гнійний середній отит, хронічний гепатит С, висока репліактивна активність, генотип 1b, вірусний гепатит В: неактивне носійство HBsAg, синдром біліарного сладжу, каріозне ураження зубів

ID: 4240
Підтримали
Благодійна допомога
04.08.2018 09:59
0,82 грн.
UpBrain
03.08.2018 19:24
7950,00 грн.
Благодійна допомога
03.08.2018 09:50
31,00 грн.
Благодійна допомога
02.08.2018 23:55
50,00 грн.
Благодійна допомога
02.08.2018 21:03
51,01 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Незламна мама
Підтримати
Здоров'я
Незламна мама
"Фонд Маша" разом із українським брендом гаджетів Gelius та з ініціативою артистів "Доброго вечора! Ми з…
Нехай б'ються дитячі серця
Підтримати
Здоров'я
Нехай б'ються дитячі серця
Завдяки цьому проєкту ми закупимо реагенти і електроди для газового аналізатора для клінічної лабораторі…
Важливе обладнання для лікарні! Миколаївщина
Підтримати
Здоров'я
Важливе обладнання для лікарні! Миколаївщина
Завдяки цьому проєкту ми закупимо 2 нові хірургічні столи в лікарню в Миколаївській області. Наразі закл…
Левчик Спектрум Хаб
Підтримати
Здоров'я
Левчик Спектрум Хаб
Підтримайте безпечний простір для розвитку діток з розладами аутистичного спектра (РАС), евакуйованих із…
Показати всі