В Ангеліни рідкісне захворювання. 3
В Ангеліни рідкісне захворювання. 3
Завершений

В Ангеліни рідкісне захворювання. 3

Проєкт здійснює
Розпочато: 15.02.2019
Харківська обл.
Завершений
Всього зібрано
14081,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
14081,00 грн.

Ангелок – так ніжно називає мама Ангеліну. У неї є сестра-близнюк Меланія і старша сестра Валерія. У листопаді молодшеньким дівчаткам, Ангеліні і Меланії, виповнилося по 6 років. Все було нічого, якби Ангеліна не хворіла. З віку 2,5 року дівчинка практично жила з мамою в лікарні. Аналізи, обстеження, консультації... Але точний діагноз лікарі встановити дівчинці так і не змогли. І лише в червні минулого року в імунологічному центрі в Києві вдалося встановити причину хвороб Ангеліни. У дівчинки вроджене генетичне захворювання: первинний імунодефіцит, який позбавляє організм природного захисту. 

Ангеліні призначили курс лікування, який буде підтримувати стан здоров'я дівчинки в нормі. Завдяки підтримці небайдужих людей під час двох етапів зборів Ангеліна отримала необхідний для лікування препарат "Біовен-моно", за який щиро вдячні донорам УББ її батьки. Завдяки переданим лікам Ангеліна пройшла лікування. З кожним днем вона стає все активнішою і активнішою!

Цього року Ангеліна і Меланія підуть до першого класу! Мама ділитися радістю: "Це велике щастя для неї, і для нас, батьків! Ми раніше й уявити не могли, що вони будуть вчитися разом, оскільки раніше лікарі говорили про навчання Ангеліни вдома. А зараз за позитивними результатами Ангеліні дозволяють відвідувати і садочок, і школу. Тепер із нетерпінням чекаємо випускного у садочку, і... почнемо інше, а головне без обмежень, життя, як і всі дітки!".

На жаль, заняття гімнастикою довелося залишити до весни. Дівчинка живе далеко, і добиратися на заняття доводиться тільки пішки. Зараз Ангеліна потребує препарату "Біовен-моно" (5 флаконов). Загальна вартість препарату становить 14 081 грн. Сума велика для батьків дівчинки. Вони до останнього самостійно справлялися з витратами, пов'язаними з лікуванням доньки. Тато Ангеліни хоч і працює на двох роботах, але коштів на все не вистачає. Зараз Ангеліні знову необхідна наша допомога! Підтримайте, будь ласка, її!

Раніше на УББ ми вже збирали кошти на лікування Ангеліни. Переглянути попередні проєкти Ви можете за посиланням.

 

ПІБ: Онопрієнко Ангеліна Віталіївна, 09.11.2012 р.

Місто: Дергачі, Харківська обл.

Діагноз: первинний імунодефіцит: синдром активації РІ3К-дельта 1 типу (APDS1), обумовлений гетерозиготною gof мутацією в гені PIK3CD (генералізована лімфаденопатія, гепатоспленомегалія, важка гіперплазія лімфоглоткового кільця з синдромом обструктивного апное, нодулярна гіперплазія кишечника, імунні цитопенії). Двобічний хронічний гнійний середній отит. Хронічний гепатит С, висока репліактивна активність, генотип 1b. Вірусний гепатит В: неактивне носійство HBsAg. Синдром біліарного сладжу, каріозне ураження зубів

ID: 4808
Підтримали
Благодійна допомога
28.03.2019 09:39
0,15 грн.
zdorovya._oleksandr
28.03.2019 08:31
941,00 грн.
Благодійна допомога
28.03.2019 08:17
50,92 грн.
Благодійна допомога
28.03.2019 01:48
50,92 грн.
Благодійна допомога
28.03.2019 01:16
15,29 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допомога дітям з епілепсією
Підтримати
Здоров'я
Допомога дітям з епілепсією
Мета цього проєкту - придбати сучасний електронейроміограф в Дитячу Лікарню Святого Миколая
Час працює проти дитини
Підтримати
Здоров'я
Час працює проти дитини
Півтора року тому Меланію знайшли на узбіччі дороги. Дівчинка була поранена: вона довго повзла бездоріжж…
Аптечка для бабусі та дідуся
Підтримати
Здоров'я
Аптечка для бабусі та дідуся
Наш проєкт покликаний закупити 26 аптечок із базовими лікарськими засобами, які використовуються як ліки…
Маленька мамина перемога. 2
Підтримати
Здоров'я
Маленька мамина перемога. 2
У два роки життя Ніки набуло нового, на жаль, нещасливого сенсу. Лікарі діагностували в неї ДЦП, і відто…
Показати всі