В Ангеліни рідкісне захворювання. 5
В Ангеліни рідкісне захворювання. 5
Завершений

В Ангеліни рідкісне захворювання. 5

Проєкт здійснює
Розпочато: 20.09.2019
Харківська обл.
Завершений
Всього зібрано
14581,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
14581,00 грн.

І ось настав довгоочікуваний для Ангеліни вересень – вона пішла до першого класу! "Це стало можливо завдяки правильно підібраному лікуванню", – каже мама дівчинки. Зараз Ангеліна практично нічим не відрізняється від своїх однолітків. Вона рухлива, дуже активна, бігає, грається і спілкується з дітками.Але так було не завжди. Починаючи з двох із половиною років, дівчинка постійно хворіла, і вони з мамою практично жили в лікарнях. І тільки поїздка в минулому році на консультацію до фахівців Київського імунологічного центру прояснила ситуацію. В Ангеліни первинний імунодефіцит. Це генетично обумовлене захворювання імунної системи, яка позбавляє організм природного захисту. 

Зараз всі думки і розповіді Ангеліни лише про школу. Своїми враження після першого дня навчання дівчинка ділилася з мамою: "Мамо, там так шумно і дуже багато дітей. Вони всі кричать, бігають!". Але вже на другий-третій день Ангеліна швидко освоїлася, і їй сподобалося в школі, у неї з'явилися нові друзі, не тільки однокласники, а й з інших класів. На жаль, не обійшлося і без інфекцій... У перший тиждень навчального року дівчинка вже перехворіла на застуду. Але завдяки імуноглобуліну, який дитині вводять регулярно, Ангеліна за лічені дні поправилась! І тепер знову готова приступити до навчання.

"Перший тиждень у школі домашніх завдань не задавали", – розповідає мама Ангеліни. "Тому в Ангеліни побігати час був. А ось сьогодні перше домашнє завдання. Вона підійшла до цього питання дуже серйозно. Прийшла зі школи, і відразу за уроки. У Ангеліни з'явився інтерес до випікання різних смаколиків. Змушує мене вчитися пекти щось новеньке. Ще любить порядок, ганяє всіх вдома!". Тато дівчинки працює на двох роботах, намагаючись забезпечити свою сім'ю найнеобхіднішим. В Ангелінки є старша сестра Валерія і сестра-близнючка Меланія. Але коштів, що заробляє тато, на все не вистачає. Ангеліні необхідний препарат "Біовен-моно" 10%, 5 флаконів якого коштують 14 581 грн. Підтримаймо разом цю чудову дівчинку знову!

Ми щиро дякуємо донорам УББ за надану підтримку цієї дитини під час попередніх етапів зборів (попередні проєкти тут)! Завдяки вам, друзі, Ангеліна отримувала кілька разів необхідний для лікування препарат "Біовен-моно".

 

ПІБ: Онопрієнко Ангеліна Віталіївна, 09.11.2012 р.

Місто: Дергачі, Харківська обл.

Діагноз: первинний імунодефіцит: синдром активації РІ3К-дельта 1 типу (APDS1), обумовлений гетерозиготною gof мутацією в гені PIK3CD (генералізована лімфаденопатія, гепатоспленомегалія, важка гіперплазія лімфоглоткового кільця з синдромом обструктивного апное, нодулярна гіперплазія кишечника, імунні цитопенії). Двобічний хронічний гнійний середній отит. Хронічний гепатит С, висока репліактивна активність, генотип 1b. Вірусний гепатит В: неактивне носійство HBsAg. Синдром біліарного сладжу. Каріозне ураження зубів

ID: 5477
Підтримали
Благодійна допомога
18.11.2019 13:55
1255,86 грн.
Сергій Ярош
18.11.2019 10:43
100,00 грн.
Андрей Я
18.11.2019 10:15
509,81 грн.
Благодійна допомога
18.11.2019 10:11
51,01 грн.
Благодійна допомога
18.11.2019 09:03
51,01 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Арт-терапія для дітей Героїв
Підтримати
Здоров'я
Арт-терапія для дітей Героїв
Цей проєкт – допомога дітям, які втратили одного або обох батьків внаслідок війни. З вашою підтримкою ми…
Аліса: від боротьби до мрії
Підтримати
Здоров'я
Аліса: від боротьби до мрії
Алісі 15 років, усе своє життя вона веде невпинну боротьбу з хворобою. Її діагнози потребують постійних …
Все у твоїх руках
Підтримати
Здоров'я
Все у твоїх руках
Діти з вродженою вадою серця потребують допомоги. Підтримайте збір Сабіни Мусіної на серцеві імпланти.
Харківський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Харківський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Показати всі