Вау! Я не бачу, але навчаюся у звичайній школі!
Вау! Я не бачу, але навчаюся у звичайній школі!

Вау! Я не бачу, але навчаюся у звичайній школі!

Проєкт здійснює
Розпочато: 21.02.2022
Україна
Активний
Залишилось зібрати
671150,00 грн.
Зібрано у відсотках
1%
Потрібно зібрати
680500,00 грн.

У цілком здорових мами й тата народилося незряче маля. Батьки у відчаї… Коли йому виповниться 7, рідні вимушені будуть віддати своє дитя до однієї з п’яти українських спецшкіл-інтернатів, за сотні кілометрів від дому. Для родини довга розлука з незрячим сином чи донькою – це справжня трагедія… Однак є альтернатива – інклюзивне навчання, тобто набуття освіти у звичайній школі поряд із домом. Аби незрячі діти могли здобувати якісну освіту, їм потрібне адаптоване навчальне обладнання: брайлівська машинка, ноутбук, дейзі плеєр, математичне приладдя, мапи тощо. Все решта зробить наша команда: підготує підручники, організує курси для вчителів, супроводжуватиме дитину аж до закінчення нею школи.   

Підтримайте цей проєкт, і ще 10 незрячих діточок зможуть навчатися у звичайних школах та жити у своїх домівках замість спецінтернатів! Ми придбаємо для них все необхідне обладнання і будемо опікуватися кожним школярем аж до подорослішання. Адже наша команда – це також незрячі люди, які пройшли цей шлях і знають, як відповісти на виклики долі. 

Історії успіху незрячих інклюзят, якими опікується організація, вражають і надихають. Усе розпочиналося у 2011 році з однієї незрячої дитини – всиновленої дівчинки Ангелінки Неволько, яка у 2022 році закінчила 11-ий клас звичайної школи і стала студенткою престижного музичного навчального закладу. Тоді в успіх ніхто не вірив, а даремно… 

Сьогодні ми супроводжуємо 45 незрячих школярів з усієї України віком від 6 до 18 років: Марія Токар з Дніпра, Діана Патерега зі Львова, Іван Одейчук з Рівненської обл., Діана Петрів з Луцька, Ліза Москаленко з Миколаївської обл., Оля Бучина з Хмельницького, Вероніка Перетяжко з Вінниці, Віра Семків з Івано-Франківська, Соломія Мельник із Рівного, Сашко Шпот із Львівської обл., Данило Сорока з Запорізької обл., Дарія Бахтіярова з Донеччини, Микола Негров з Кривого Рогу та ін. 

У кожного з них є спеціально облаштоване робоче місце, без якого навчання не було б можливим та успішним: брайлівська машинка, ноутбук із мовним виводом, дейзі плеєр, рельєфні мапи, тактильне математичне приладдя – спеціальні циркулі, транспортири, координатні площини тощо. Адже ці діти не можуть писати кульковими ручками у зошитах в клітинку чи лінійку.

У них свої особливі зошити, зшиті з грубого картону, і своє особливе письмо – шрифт Брайля, який читається пальчиками. Їм потрібні окреме техобладнання, підручники, дидактичні матеріали. 

Тож наш проєкт націлений на те, щоб придбати комплекти сучасного обладнання для 10 нових незрячих інклюзят з різних куточків України. Вартість такого комплекту для однієї дитини складає 67 000 грн. Він включає брайлівську друкарську машинку, ноутбук із програмою екранного доступу, дейзі плеєр, звуковий м’яч, прилади для математики та рельєфного малювання, інші дрібніші навчальні матеріали. 

Ми продовжуємо збір коштів по цьому проєкту, який під час війни став ще більш актуальним. Аби дати цим дітям можливість далі творити власні унікальні історії успіху та подарувати їм щасливе дитинство у колі своїх родин – підтримайте нас, і підтримайте нашу святу мету! Ці дітлахи того варті! Правильно та гідно організоване інклюзивне навчання додасть сил і впевненості батькам незрячих малят, а дітей достойно підготує до майбутніх життєвих випробувань. 

ID: 7931

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Paul Zavorotnikov
10.02.2024 09:49
50,00 грн.
Благодійна допомога
04.02.2024 21:47
250,00 грн.
Дмитрий Емец
01.02.2024 18:48
500,00 грн.
Благодійна допомога
25.01.2024 20:44
100,00 грн.
Благодійна допомога
01.01.2024 18:47
50,00 грн.
Усі донори
Схожі проєкти
Харківські діти готуються до школи
Підтримати
Освіта та наука
Харківські діти готуються до школи
Ми звикли, що перші навички письма та читання дитина отримує в дитячому садочку. У житті без війни це са…
Школа запуску мовлення
Підтримати
Освіта та наука
Школа запуску мовлення
Завдяки цьому проєкту діти, які мають труднощі у звуковимові, лексико-граматичній, фонетико-фонематичній…
Навчіться рятувати життя разом з нами!
Підтримати
Освіта та наука
Навчіться рятувати життя разом з нами!
У військовому стані багато українців опинилися в небезпеці, де навички тактичної допомоги мають вирішаль…
Діти хочуть навчатися професій під час війни. 2
Підтримати
Освіта та наука
Діти хочуть навчатися професій під час війни. 2
У рамках проєкту "Діти хочуть навчатися професій під час війни. 2" ми плануємо продовжувати проводити те…
Показати всі