Велике диво для маленького Васі. 4
Велике диво для маленького Васі. 4
Завершений

Велике диво для маленького Васі. 4

Розпочато: 16.12.2019
Львівська обл.
Завершений
Всього зібрано
24280,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
24280,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Історія маленького Василька унікальна, тому, скільки горя і недуг випало на його маленьку долю, і тому, як хлопцеві пощастило – з батьками, які його не покинули, і з клінікою лікаря Бєрсєнєва, де малому змогли допомогти. Але про все по черзі. Вагітність мами Василька проходила добре, і родина чекала на появу четвертої дитини. На всіх УЗД казали, що дитина здорова, і все в нормі. Але страшна правда виявилась уже на самих пологах. Коли хлопчик народився, у нижній частині його спини була відсутня шкіра, і було видно хребет. Акушерка сказала, що це відкрита спинномозкова грижа. Після повного огляду дитині поставили діагноз "синдром Арнольда Кіарі" із повною відсутністю маленького мозочка. 

Зважаючи на вагу 2 кг 600 г, і те, що ділянка без шкіри була великою, нейрохірурги не хотіли братися за операцію. І взагалі всі казали батькам, що краще їм від дитини відмовитись, бо нічого вже з нього не буде. Але рідні не здалися і наполягли на операції.

Стан дитини після операції був важкий, рана почала гноїтися, почали колоти сильні антибіотики… Здавалося, що надії майже немає… Та маленький Василько дуже хотів жити. Він щосили боровся за життя, бо відчував, як батьки його люблять. Антибіотики допомогли, і спинка почала загоюватись. Аж тут – нова халепа, додалася швидкопрогресувальна гідроцефалія. Провели операцію з шунтування. Голова почала зменшуватись, але біля вуха утворилась лікворна подушка. Потім було ще кілька операцій з видалення гриж живота… Загалом маленький Василько переніс шість операцій, і разом з МРТ безліч наркозів, після яких хлопчик, як припускають лікарі, поступово перестав говорити.

Але тут малому пощастило, бо у віці 1,5 року він потрапив на лікування у медичний центр лікаря Бєрсєнєва. Відтоді у його стані повільно, але впевнено почалися позитивні зміни: Василько почав впевнено тримати голову, перевертатися спочатку з живота на спину, а потім зі спини на живіт, сідати і ставати на коліна. Він бавиться іграшками, дивиться мультики і попри свій важкий діагноз, багато сміється. Тому батьки мають велику надію, що він знову почне говорити і, можливо, колись встане на ноги. Зараз малому шість років, і бачачи ці позитивні зміни, родина і надалі хоче лікувати дитину у медичному центрі лікаря Бєрсєнєва. Але через те, що сім'я багатодітна, батьки не мають можливості лікувати синочка за свої кошти, і будуть вельми вдячні усім людям, які будуть раді допомогти унікальному хлопчику.

 

ПІБ: Василюк Василь Михайлович, 14.01.2013 р.

Місто: с. Соснівка, Львівська обл.

Діагноз: об'єднана вада розвитку ЦНС: складна вада розвитку структур задньої черепної ямки, прогресуюча гідроцефалія, спинномозкова грижа (стан після оперативного лікування 16.01.2013). Синдром рухових розладів, млявий парез нижніх кінцівок, порушення функцій тазових органів за периферичним типом

ID: 5702
Підтримали
Благодійна допомога
29.12.2019 21:33
0,23 грн.
Благодійна допомога
29.12.2019 17:55
984,00 грн.
Благодійна допомога
29.12.2019 16:51
200,00 грн.
sergiodanile
29.12.2019 15:32
79,43 грн.
сім'я Українець
29.12.2019 15:18
50,92 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Психологічна підтримка очевидців війни
Підтримати
Здоров'я
Психологічна підтримка очевидців війни
Проєкт Ucare.me створений для того, щоб дати кожному постраждалому від війни українцю можливість отримат…
Я хочу дихати!
Підтримати
Здоров'я
Я хочу дихати!
Страшна хвороба Дюшенна позбавила Ярослава здатності ходити. На жаль, серцеві та дихальні м’язи хлопчика…
Унікальний, але не скорений хворобою
Підтримати
Здоров'я
Унікальний, але не скорений хворобою
Білалу 8 років, і в нього рідкісна хромосомна патологія, єдиний випадок: синдром Емануеля. Організм дити…
Розпочати все спочатку
Підтримати
Здоров'я
Розпочати все спочатку
Цей активний хлопчик – 7-річний Сергійко. Він народився передчасно, був слабким, страждав на жовтяницю т…
Показати всі