Веселий доктор
Веселий доктор
Завершений

Веселий доктор

Проєкт здійснює
Розпочато: 13.11.2012
Одеса
Завершений
Всього зібрано
0,00 грн.
Зібрано у відсотках
0%
Потрібно
6820,00 грн.

В Одесі відкривається школа волонтерів "Веселий доктор". Її випускники допомагатимуть онкохворим діткам і їхнім батькам у подоланні стресу на всіх етапах лікування. Відволікати, тішити, веселити – просто в лікарні. Для проведення волонтерських курсів не вистачає грошей на забезпечення «школи» необхідними матеріалами - халатами, канцелярією, повітряними кульками, т.п.

На початку 2011 року стартував проєкт фонду "Бджілка" "Веселий доктор". Кумедний Доктор Зеленка зі своїми друзями двічі на тиждень відвідують дітей, що проходять лікування у відділенні онкогематології Одеської дитячої клінічної лікарні. Вони проводять з дітьми свята, сміються, грають, фотографуються, готують різні страви.

Зараз ми об'єднуємо зусилля з благодійною організацією "Сібо", м. Дніпропетровськ. Тепер наш спільний проєкт «Веселий лікар» буде працювати і в Одесі, і в Дніпропетровську. А раз на місяць команда "Веселого доктора" буде провідувати хворих дітей у Києві. Для цього потрібно навчити волонтерів з Дніпропетровська, щоб вони могли самостійно реалізовувати такий проєкт у себе в місті.

Тому в листопаді 2012 року відкривається школа волонтерів "Веселий доктор". Для бажаючих пройти навчання (як наші дніпропетровські колеги) і влитися в «армію» Доктора Зеленки будуть організовані майстер-класи арт-терапії, твістінг, декупажу, візажу, акторської майстерності, психологічні тренінги. Після навчання буде обов'язкова практика у відділенні онкогематології, спеціалізованих школах та школах-інтернатах, притулках і т.д. Після закінчення навчання видається сертифікат.

Наша мета - допомога діткам і батькам у подоланні постійного стресу на всіх етапах лікування. Ми будемо відволікати, радувати, веселити, «виховувати» дітей, батьків, а також медичних працівників. Цей унікальний прийом відомий в Європі вже більше 25 років. Така терапія має відмінну фізіологічну і психологічну дію, допомагає долати страх і сприяє одужанню.

Для повноцінної роботи школи для волонтерів нам не вистачає грошей на забезпечення курсів необхідними матеріалами. Квитки до Дніпропетровська (для навчання волонтерів-колег) теж коштують чимало. Дуже просимо вас допомогти нам із проведенням майстер-класів. Десятки діток в різних містах так потребують нашої підтримки, усмішок і приводів відволіктися від болю і страху!

ID: 518

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Допоможіть оговтатися після важкого ДТП
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть оговтатися після важкого ДТП
Одна мить – і життя молодого хлопця розділилося на "до" і "після". Артурові 28 років, він з Києва,  в 20…
Віддячити захиснику: врятувати його доньку
Підтримати
Здоров'я
Віддячити захиснику: врятувати його доньку
Маленькій Анюті майже 7 місяців. Вона активно розвивається, грається з братиком та тішить батьків. Але є…
Великі надії
Підтримати
Здоров'я
Великі надії
Коли почалося повномасштабне вторгнення, коли ніхто не знав чого очікувати, майбутня мама Тетяна була на…
Михайло виборює кожен крок!
Підтримати
Здоров'я
Михайло виборює кожен крок!
Мишко дуже допитливий хлопчик, але діагноз ДЦП заважає йому досліджувати світ. Він хоче ходити, але спас…
Показати всі