Веселий доктор
Веселий доктор
Завершений

Веселий доктор

Проект здійснює
Розпочато: 13.11.2012
Одеса
Завершений
Всього зібрано
0,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
6820,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

В Одесі відкривається школа волонтерів "Веселий доктор". Її випускники допомагатимуть онкохворим діткам і їхнім батькам у подоланні стресу на всіх етапах лікування. Відволікати, тішити, веселити – просто в лікарні. Для проведення волонтерських курсів не вистачає грошей на забезпечення «школи» необхідними матеріалами - халатами, канцелярією, повітряними кульками, т.п.

На початку 2011 року стартував проект фонду "Бджілка" "Веселий доктор". Кумедний Доктор Зеленка зі своїми друзями двічі на тиждень відвідують дітей, що проходять лікування у відділенні онкогематології Одеської дитячої клінічної лікарні. Вони проводять з дітьми свята, сміються, грають, фотографуються, готують різні страви.

Зараз ми об'єднуємо зусилля з благодійною організацією "Сібо", м. Дніпропетровськ. Тепер наш спільний проект «Веселий лікар» буде працювати і в Одесі, і в Дніпропетровську. А раз на місяць команда "Веселого доктора" буде провідувати хворих дітей у Києві. Для цього потрібно навчити волонтерів з Дніпропетровська, щоб вони могли самостійно реалізовувати такий проект у себе в місті.

Тому в листопаді 2012 року відкривається школа волонтерів "Веселий доктор". Для бажаючих пройти навчання (як наші дніпропетровські колеги) і влитися в «армію» Доктора Зеленки будуть організовані майстер-класи арт-терапії, твістінг, декупажу, візажу, акторської майстерності, психологічні тренінги. Після навчання буде обов'язкова практика у відділенні онкогематології, спеціалізованих школах та школах-інтернатах, притулках і т.д. Після закінчення навчання видається сертифікат.

Наша мета - допомога діткам і батькам у подоланні постійного стресу на всіх етапах лікування. Ми будемо відволікати, радувати, веселити, «виховувати» дітей, батьків, а також медичних працівників. Цей унікальний прийом відомий в Європі вже більше 25 років. Така терапія має відмінну фізіологічну і психологічну дію, допомагає долати страх і сприяє одужанню.

Для повноцінної роботи школи для волонтерів нам не вистачає грошей на забезпечення курсів необхідними матеріалами. Квитки до Дніпропетровська (для навчання волонтерів-колег) теж коштують чимало. Дуже просимо вас допомогти нам із проведенням майстер-класів. Десятки діток в різних містах так потребують нашої підтримки, усмішок і приводів відволіктися від болю і страху!

ID: 518

Звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Яночці дуже потрібні ортези
Підтримати
Здоров'я
Яночці дуже потрібні ортези
Маленька Яночка живе в мальовничому місті Тернопіль і щодня долає недитячі виклики та перепони. Вона з'я…
Ти тільки дихай
Підтримати
Здоров'я
Ти тільки дихай
Апарат ШВЛ є унікальним реанімаційним апаратом штучної вентиляції легенів, який необхідний для підтримки…
Перша посмішка Мишка
Підтримати
Здоров'я
Перша посмішка Мишка
Лікарі дають надію, що дитина зможе тримати голову і хоч трохи сидіти самостійно, бо зараз він постійно …
Покинутий, але сильний. 3
Підтримати
Здоров'я
Покинутий, але сильний. 3
Маленький Вовчик в один момент залишився і без мами, і без належного лікування. Мама залишила малюка і й…
Показати всі