Від нас залежить її життя
Від нас залежить її життя
Завершений

Від нас залежить її життя

Проєкт здійснює
Розпочато: 16.01.2014
Маріуполь
Завершений
Всього зібрано
58017,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
58017,00 грн.

Нежмакова Настя перебуває в реанімації в критичному стані. Ускладнення здоров'я дівчинки викликано загостренням гострого лейкозу. Один місяць лікування у відділенні дитячої гематології ІНВХ ім. В.К. Гусака (м. Донецьк) обходиться батькам Насті більш ніж в 10 тис. грн. - для багатодітної сім'ї, в якій виховуються троє дітей, це непідйомна сума, адже лікування даного захворювання дуже тривале. І в наших з вами руках не просто здоров'я дівчинки, від нас залежить її життя!

Сумна історія Насті Нежмаковой почалася в квітні 2013 року, коли дівчинка відчула, що у неї прорізається восьмий зуб - зуб мудрості. З цього моменту Настя почала поступово втрачати вагу. 11 серпня в неї оніміла нижня частина губи, а на наступний день з'явилася асиметрія обличчя. ЛОР, до якого звернулися батьки дівчинки, поставив діагноз «отіт» і призначив лікування, проте на ранок наступного дня Настя знепритомніла і була доставлена на машині швидкої допомоги в відділення щелепно -лицьової хірургії лікарні м. Маріуполя. У відділенні Насті Нежмаковой був видалений зачаток восьмого зуба і поставлений діагноз «гнійний остамеліт », але після проведеного лікування асиметрія особи і оніміння губи не пройшли. На четвертий день після виписки у дівчинки піднялася температура, сильно боліли щока й шия. Батьки знову звернулися до фахівця відділення щелепно -лицьової хірургії ЛШМД м. Маріуполя, де був озвучений новий діагноз: гострий мемфоденіт .


Пройшовши 10 - денний курс лікування, Настя пішла до школи, однак через два дні дівчинка знову втратила свідомість. Батьки знову повезли дитину в м. Донецьк до дитячого гематолога, де були здані аналізи на наявність в організмі вірусів і зроблена томографія голови. Результат обстеження - наслідок гострого остамеліта. Ще один курс лікування. Але після виписки Насті стало ще гірше - дівчинка згасала на очах ...
За порадою знайомих батьки звернулися до професора Центіло ( щелепно- лицьове відділення м. Макіївки ). Після огляду дитини професор призначив проведення біопсії. Однак перед проведенням операції необхідно було здати аналізи, зробити УЗД серця і отримати консультацію кардіолога . Мама Насті, отримавши результати аналізів і побачивши, що вони незадовільні, вирішила звернутися, крім кардіолога, ще й до дитячого гематолога . Після проведеного ретельнішого обстеження, 11 грудня гематолог поставила Насті страшний діагноз - гострий лейкоз. З цим діагнозом дівчинка була направлена до відділення дитячої гематології ІНВХ ім. В.К. Гусака.


У відділенні Настя знаходиться два місяці, за цей час дівчинка вже п'ять разів потрапляла до реанімації в критичних станах. На даний момент стан дівчинки вкрай важкий - Настя постійно втрачає свідомість. Для того, щоб знизити ступінь тяжкості стану дівчинки потрібні дорогі препарати, і батьки Насті звертаються до всіх небайдужих людей з величезним проханням - допомогти їм врятувати дочку.

 

ПІБ: Нежмакова Анастасія

Вік: 03.06.2002 р.н.

Діагноз: Гострий лімфобластний лейкоз

 

 

ID: 828
Підтримали
Благодійна допомога
28.01.2014 12:19
100,00 грн.
Благодійна допомога
28.01.2014 12:01
20,00 грн.
Благодійна допомога
28.01.2014 11:59
100,00 грн.
Благодійна допомога
28.01.2014 11:56
100,00 грн.
Благодійна допомога
28.01.2014 11:55
35,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Щире прохання про допомогу для Вадима
Підтримати
Здоров'я
Щире прохання про допомогу для Вадима
Вадимові 12 років, у нього спастична форма ДЦП (дитячий церебральний параліч), і йому необхідно проходит…
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Підтримати
Здоров'я
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Щодня до нашого Фонду надходить багато звернень від громад із запитом про надання допомоги ліками самотн…
Обладнання для реабілітації військових!
Підтримати
Здоров'я
Обладнання для реабілітації військових!
Завдяки цьому проєкту ми забезпечимо КНП "Обласний клінічний центр нейрохірургії та неврології" Закарпат…
Зробити ще один крок
Підтримати
Здоров'я
Зробити ще один крок
Звертаємося до вас знову про допомогу для Софійки. Дякуючи зібраним коштам на dobro.ua, дівчинка успішно…
Показати всі